Můj život v Bradavicích

22. července 2013 v 19:13 | Luci Lestrange |  Ze života
.
Studuji v Bradavicích a byla jsem zařazena do Zmijozelu. Jsem jedináček a mojí matkou je Bellatrix Lestrange, která mně měla se Severusem. Žiju s maminkou a mým nevlastním otcem Rodolphusem. Ovšem on vůbec neví, že nejsem jeho. Maminka ho celý život tahá za nos.. Nechápu, jak to dokáže. Asi v tom bude nějaké kouzlo. Jelikož maminka s tátou nežije, mám příjmení po mém otčímovi - jmenuji se tedy Luci Lestrange. Často mi ale ve škole říkají Snapeová, jelikož skoro každý ví, kdo je můj skutečný otec. Tatínka mám nejradši ze všech, jsem na něj neskutečně pyšná. Mým přáním je být jednou jako moje máma - je to totiž skvělá a nádherná žena.
Strašně ráda navštěvuji Malfoyovi. S bratránkem Dracem si skvěle rozumíme už odmalička a strýc Lucius je nejlepší strýček na světě, miluji jeho vtipy! Tetička Narcissa často nebývá doma, ale jinak si s ní rozumím. Na Draca je hrozně moc hodná a je vidět, že je skvělou matkou. Ono se to nezdá, ale Malfoyvoi jsou doopravdy moc hodní a vtipní lidé. Také mám sestřenici Hanyuu. Je to Malfoyových dcera, tedy sestra Draca. Když jsme v mudlovském světě, žijeme spolu jako sestry.


Sirius Black je můj vzdálený strýc. Jako malá jsem se s ním vídala docela často, ale teď už ne. Moc si s ním totiž nerozumím, je naštvaný, že jsem ve Zmijozelu, jelikož ze mně prý vyroste zlý člověk, stejně jako z mé mámy. Ale přitom maminka je tak hodná! Nemá rád ale ani Malfoyovi. S rodinou Tonksových se skoro vůbec nevídám.
Často navštěvuji rodinu Weasleyových (teď si možná budete myslet, že to mamince vadí, ale tak to vůbec není). Arthur je úžasný člověk, je s ním neskutečná legrace. Paní Weasleyová je také fajn, jen si chce pořád povídat, a proto mě často štve. Billa a Charlieho skoro vůbec neznám. Nesnáším Percyho, nadává mi kvůli tomu, že nejsem v Nebelvíru. Jako bych za to mohla. Je to strašně zaujatý člověk, ale já ho vždycky pošlu do háje a dál se s ním nezabývám. Je to ztráta času. Za to s dvojčaty Fredem a Georgem si skvěle rozumím, jsou to moji nejlepší kamarádi a neodsuzují mne jen kvůli tomu, v jaké jsem koleji. Ron je také fajn, ale často nebývá doma. Je buď s Hermionou - s tou jsem si nikdy neměla co říct - nebo s Harrym. Ginny ale nenávidím ze všeho nejvíc. Pořád jen fňuká nebo mluví o Harrym a už mě to docela dost štve.
Harry byl dřív docela fajn, ale roste s ním i jeho sebevědomí a to mě vadí - myslí si, že je nejlepší a přitom by bez Rona a Hermiony nic nesvedl. Čas od času si vyměníme názory, ale jelikož Harry ví, že ho moc nemusím, drží se raději stranou. Ale to byste měli vidět, když si s námi Harry něco šlehne. To je s ním pak neskutečná sranda! Bohužel ho k tomu dokopeme s dvojčaty jen málokdy.
Často se vídám s Crabbem a Goylem, jelikož s bratránkem Dracem trávím dost času a oni dva také. Jsou neskutečně pitomí a Draco to ví, ale občas je s nima vážně sranda. Obzvlášť, když pomlouvají slečnu McGonagallovou. To se pak smějeme celé hodiny. Nemám ale ráda Pansy Parkinsonovou. Pořád dolejzá za Dracem i když ji dává najevo, že o ni nemá zájem.. Jednou jsem se s ní i poprala.
Ve škole se snažím zazářit převážně v hodině lektvarů, už jen kvůli mému otci. Chci, aby byl na svou dceru pyšný! Slečna McGonagalová mě v jednom kuse napomíná, protože při hodině přeměňování dělám blbosti a jí to vadí. Stěžuje si pak mému tátovi (a já si stejně myslím, že s tátou něco měla! Ale táta mi říká, že ne.) a také řediteli Brumbálovi. Brumbál se ale vždycky jen zasměje, že z toho vyrostu. Já ho ale moc nemusím, ty jeho moudra mě už lezou krkem. S profesorem Lupinem jsem si docela rozuměla, myslím, že jako učitel je dobrý. Často také pozná, když nemám dobrou náladu a snaží se mi pomoct. PS - čokoláda od něj je nejlepší, jakou jsem kdy jedla! Za to profesora Lockharta jsem nemohla vystát a dávala jsem mu to docela jasně najevo. Divil se, protože okouzlil každou studentku. Mě ale neošálil, dělala jsem mu jen samé naschvály a v jednom kuse jsem se mu vysmívala do obličeje. Občas si chodím pokecat s Hagridem (a často i místo vyučování, ale nikdo to neví). Je s ním sranda a často mi vypráví o kouzelných tvorech, kteří mě zajímají. Někdy mě nechá i zalétat si na Klofanovi. Ze školníka Filche jde občas docela strach, ale on je doopravdy docela fajn. Jednou jsem si s ním povídala o kočkách - doma mám také jednu a on má Paní Norrisovou opravdu rád, tak mi toho o ní hodně vyprávěl. Hodně často navštěvuji ošetřovnu, takže ze mně Madam Pomfreyová už docela pění. Ale když já si vždycky rozbiju hubu na schodech.. Ze všeho nejvíc nemám ráda Bylinkářství - už ho mám opravdu plné zuby. Za to mě děsně moc baví lektvary a péče o kouzelné tvory.
A chcete vědět ještě něco? Voldemort je můj velmi dobrý přítel a když je mu smutno, chodí se mi svěřovat.
.
 


Komentáře

1 Slečna Malfoyová | Web | 22. července 2013 v 21:35 | Reagovat

Mamince to nevadí, protože o tom neví. Kdyby věděla, tak už máš v rodokmenu dávno místo ksichtu černou šmouhu a jsi vyděděnec :P
Styď se! :D

2 Aurora | Web | 27. září 2013 v 19:20 | Reagovat

Ale to byste měli vidět, když si s námi Harry něco šlehne. To je s ním pak neskutečná sranda! Bohužel ho k tomu dokopeme s dvojčaty jen málokdy. toto bol najmenší hlod z celého textu :D fakt si ma pobavila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama