Srpen 2013

Na zahradě

31. srpna 2013 v 13:53 | Luci Lestrange |  Fotografie aneb zachyceno objektivem
Nedávno jsem zase dostala chuť fotit, ale protože nebylo co, využila jsem opět jen naší zahradu a květiny. Sice jsou to možná fotky na jeden způsob a pro někoho nezáživné, mně se celkem líbí. A jelikož jsem hrozně líná napsat další článek, ale zároveň chci, aby tu něco bylo, dávám se právě tyhle fotografie. Jinak dneska mám jít fotit tetu, tak uvidíme, jestli se fotky podaří, pak bych je sem možná mohla také hodit. Každopádně, pokud se neobjeví tady, určitě budou na mé stránce (A pokud nebudou ani tam, tak se nepovedly :D).


Bellička - vol. 2

30. srpna 2013 v 23:27 | Luci Lestrange |  Bellatrix & Poltergeist
Našla jsem fotky Bellatrix, když byla ještě malé koťátko. Tedy ne uplně nejmenší, ale tak, jak jsem ji dostala. Většina fotek je ještě dokonce z prvního dne. Bylo to nějak koncem července/začátkem srpna, mohlo ji být nějak kolem dvou měsíců. Je neskutečně, jak se něco tak drobného může za tu dobu tak neuvěřitelně zvětšit.. Ehm, a ztloustnout. :D Musím se o ty fotky podělit, jsou neskutečně roztomilé. :3

Weird Girl & Mr.Whispers (tablet)

26. srpna 2013 v 17:30 | Luci Lestrange |  Kresby, grafika a jiná tvorba
Dostala jsem chuť kreslit. Zvláštní, to se mi nestává často. :D A rozhodla jsem se nakreslit na tabletu Weird girl a jejího kocoura pana Whiskerse. Jsem s tím víceméně spokojená a trochu pořád nechápu, že se mi to vážně docela povedlo :D Tablet už ovšem nechci ani vidět! Jsem ráda, že jsem to vůbec dokreslila.
Jen tak mimochodem, ta holka je tak úžasně divná, že jsem uvažovala nad cosplayem... A jo, časem bych ten plán mohla vážně zrealizovat, jelikžo ten nápad se mi líbí čím dál tím víc.


Bellička - vol. 1

19. srpna 2013 v 20:23 | Luci Lestrange |  Bellatrix & Poltergeist
Bellatrix, zdrobněle Bellička, je jméno té číči, kterou vidíte na fotce. Někteří ji možná už dávno znáte, jiní možná ještě ne. Je to nejlepší kočka na světě. A rozhodla jsem se, že vás s ní postupně trochu seznámím v několika článcích. Snad ji založím i vlastní rubriku, protože ona je skvělá a já chci, aby to svět věděl! :D
Tentokrát vás čeká nálož jejích nejvtipnějších fotek a momentek. Just for fun, chápete. Příště o ní i napíšu něco víc, což jsem možná měla udělat před tímto článkem, ale teď se na žádné úvodní vypravování necítím.
Je to prostě moje mluvící kočka, kterou jsem kdysi dostala a od té doby s námi žije v pokoji. :3


Žába modelkou

18. srpna 2013 v 19:51 | Luci Lestrange |  Fotografie aneb zachyceno objektivem


Tak jsem konečně po dlouhé době vyfotila celkem ucházející fotku, která snad i stojí za zveřejnění. Líbí se mi ten její výraz, krásně mi pózovala. :D

ADVIK2013

10. srpna 2013 v 20:51 | Luci Lestrange |  Zážitky

Sice jen na jeden den, ale byla jsem tam. A můžu vám říct, že mě to stačilo bohatě! Ne, že by mě to tam nebavilo - bylo to tam vážně super, areál rozhodně mnohem lepší než minulý rok. Ale ta představa, že bych měla spát mezi tolika lidmi... To mě moc nelákalo. Na jeden den je to pro mě ideální. Mám spoustu fotek, něco jsem si i koupila a jsem spokojená. Užila jsem si tam těch pár hodin opravdu na plno.

Vstávali jsme v pět - už nikdy víc!!! V půl osmé jsme vyšli z baráku. Docela jsme i stíhali, což jsem se divila, jelikož jsem měla jeden důležitý úkol. Nejen, že jsem musela namalovat sebe, což mi samo o sobě trvá hrozně dlouho. Musela jsem ještě namalovat Alexovi skull make-up. Kreslila jsem ho vlastně poprvé a musela jsem se pochválit, jelikož se mi vážně docela povedl!

Ve vlaku jsme si našli úplně volné kupéčko. Měla jsem z toho radost, dokud nepřisedli dva chlápci. Kdyby se ten tlusťoch alespoň zeptal, jestli tam je volno! Ne, prostě si nakráčel, sednul na prdel, otevřel dveře, okno a celou cestu se s tím druhým vybavoval o naprostých (s prominutím) píčovinách. Cesta metrem už byla lepší. Až na jeden naprosto ohyzdnej pár, kterej si o nás furt něco povídal.