Budu mrtvá nevěsta.

12. srpna 2013 v 19:46 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl
Mě už to nic nedělání zabije. Ale pomalu na mě doléhá to, že se blíží škola a že budu tenhle rok maturovat. Já a maturovat. To je tak vtipná kombinace..
Dost keců o tomhle nechutným tématu. Advík mě tak nějak motivoval k tomu, udělat si nějaký další cosplay. Tentokrát si s tím chci dát ale vážně záležet. První cosplay, pro který jsem se rozhodla a na který se nejvíc těším, je Emily - Mrtvá nevěsta Tima Burtona. Už mám zařízenou paruku (ťuk,ťuk,ťuk, aby se něco nepos*alo) a šaty, o kterých úž mám přesnou představu, jak je předělat. Samozřejmě schází ještě spousta věcí, třeba maličkosti jako je makeup, jelikož bílý se dá u nás sehnat jen přes internet, alespoň co já vím. Původně jsem to chtěla držet v tajnosti, dokud nebudu mít cosplay skoro hotový, ale to bych stejně nevydržela. A Alex mi možná bude dělat Victora. Ohohó, snad se to povede!

Dalším cosplayem bude pokémon - Clefairy (gijinka version). Aneb chci na něco zase použít svou růžovou paruku, kterou jsem si koupila na Nyu. Všechny potřebné věci tak nějak mám, jen budu muset vyrábět ouška, ocásek a "křidélka". Tenhle cosplay bude takový volnější, tudíž se není čím stresovat. Ale i s tím si chci dát záležet a neodfláknout ho! :)
No a poslední, nad kterém už dlouhou dobu uvažuji, je Wednesday Addams - já tu holku prostě žeru! Jen nevím, jestli ji stihnu do Akiconu. Řekla bych, že spíš ne, protože jedna věc je čas a druhá věc jsou finance. Takže si ji asi nechám na někdy jindy, ale cosplay na ní chci určitě.


Jinak celé dny nic nedělám, jak už jsem zmínila na začátku článku. Sedím u počítače a už je mi to opravdu trapné, jak neustále hraji Social Life na FB. Nic jiného tam vlastně nedělám. Ani nevím, proč to hraju. Nikdy jsem hry na Facebooku nehrála. Teď je to to jediné, proč tam chodím. :D Vlastně jsem kdysi začla hrát Sims Social a nějak mě to chytlo. Tři dny na to tu hru zrušili... Musela jsem si najít náhradu, chápejte! :D A zkuste to taky, na nudu je to dobrý. Dokonce jsem donutila i Alexe, aby si to založil. Sice to nehraje, ale můžu si od něj posílat dárky. :D
Jinak zase je to období, kdy padají perseidy. Dnes by měly padat nejvíc, a tak jsem si dala do kupy svůj hvězdářský dalekohled. Dostala jsem ho v listopadu k narozeninám a zatím jsem ho moc nevyzkoušela. Vždycky nebylo kdy a nebo jsem na to zapomněla. Takže jsem si řekla, že jelikož perseidy sleduji každý rok, tak si k tomu dneska rovnou i vytýhnu dalekohled. Když jsem ho skládala minule, zbylo mi víc součástek, než dnes, teď mi totiž zbyla jen jedna, což je úspěch! Řekla bych, že tentokrát je konečně postaven správně. Já prostě návodům nerozumím, přijde mi, že jsou napsány zbytečně složitě. No a ono má být prý stejně zataženo, tak ať si to nebe políbí prdel. :D Takhle mi to zkazit, když se těším.


PS - ten bordel není můj, to Malfoyová přijela z Advíku.
 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 12. srpna 2013 v 20:10 | Reagovat

Tak na Emily a Wednesday jsem teda hodně zvědavá, dvě mý oblíbený postavy :)

2 Luci Lestrange | E-mail | Web | 12. srpna 2013 v 20:20 | Reagovat

[1]: To je pro mě dobrá motivace! Budu se totiž snažit tě nezklamat. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama