Friday 13th

13. září 2013 v 19:37 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl
Vlezu na FB, a co nevidím - samý status na téma Pátek 13. Ale tak co by ne, jen mě trochu štve, jak ho každá patnáctiletá holka považuje za svůj nejoblíbenější den, aniž by věděla něco o jeho původu. Asi se pak cejtí hrozně cool.
Mně osobně nikdy Pátek 13. nepřinesl žádné neštěstí, ani jsem neměla smůlu (ťuk ťuk ťuk). Ovšem dnes ráno, aniž bych si to v tu chvíli uvědomila, mě tak trochu neštěstí potkalo - ujel mi autobus, jelikož jsem zapomněla, že od včerejška jezdí místo vlaku. Sedím si tak na vlakové zastávce a říkám si, že by už měl jet. Kouknu na mobil, je 7:25... To je divné. Když v tom jsem nahlas vykřikla "Kurva!", vstala jsem a štrádovala si to zpáty k baráku. Jezdí to totiž ve 26 a autobusová zastávka je od té vlakové celkem daleko. Stepovala jsem před barákem a přemýšlela, co teď. Všimla si mě babička, která mě samozřejmě sjela jako psa, jen protože jsem zapomněla (to jí příště připomenu, až zase půjde pro něco do špajzu se slovy "Pro co jsem to šla.."). Tak jsem se rozhodla jít do vedlejší vesnice na jiný vlak, je to jen kousek, ale byla celkem kosa a navíc jsem nachcípaná. A samozřejmě, autobus měl pár minut zpoždění a asi ve 30 mi projel před očima. :D
A máma mi poradila, ať se vykašlu na školu, jelikož jsme měli jen 4 hodiny a jinak 2 těláky (mám uvolnění), takže bych tam zbytečně čekala. Tak jsme s Alexem asi hodinu a 40 minut čekali na další vlak a jeli rovnou k němu domů.
Ale jinak je dnešní den fajn, jen začal poněkud komicky. :D A co váš Pátek 13.? :)

PS: Dnes ráno jsem se probudila s hrozně "hororovu náladou". Okamžitě mě napadlo si tématicky pustit právě Pátek 13. A ačkoli chtěl Alex koukat na Kick Ass 2, asi mi můj návrh projde, jelikož jsem ho šla i tak stáhnout a koukám, že ho v 10 dávají na Nova Cinema, takže máme o práci míň a já mám radost! A díkybohu je to ta původní verze (1980), která má sice taky mnoho odpůrců, ale pro mně je to prostě hororová klasika. Jasona moc nemusím, můj favorit je Freddy, ale kouknu na ten film ráda.
 


Komentáře

1 Hanyuu | Web | 13. září 2013 v 19:42 | Reagovat

Já nemohla udržet smích, když jsem zase slyšela ten babičky hysterický záchvat :D

2 Luci Lestrange | E-mail | Web | 13. září 2013 v 19:46 | Reagovat

[1]: To musela slyšet celá vesnice :D Ale zase začala řvát, když jsem telefonovala. Já prostě mluvím do telefonu a ona do mně furt něco hustí a ne a ne zavřít hubu.. Už mě to fakt začíná srát, protože to dělá pravidelně. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama