Zmijozel jako módní styl

8. září 2013 v 18:02 | Luci Lestrange
Lidi, neserte mně. Zmijozel je úžasná, nepřekonatelně boží a prostě nejlepší kolej, to je jasné, ALE! Přiznejte si, že do ní zkrátka nepatříme všichni. Ok, zkraťme to, ať to pochopí každý; Když je někdo nejlepší, je ve Zmijozelu (ano, to jsem já a abyste mi neřekli, že jsem moc sobecká, tak jako další příklad uvedeme mou sestru Hanyuu). Když je někdo hrdinský a dobročinný, je v Nebelvíru. Když je někdo šprt učenlivý, je v Havraspáru. A když je někdo brambora, je v Mrzimoru. Co je na tom těžkého?


A co si budeme nalhávat. U některých je to i viditelné na první pohled. Promiňte, ale když potkáte slečnu v dlouhém starorůžovém svetříku, v pase uvázaný pásek, a k tomu tmavěmodré punčocháče. Culíček na stranu, brýle, a učebnici v ruce (tím nechci urážet ničí styl oblékání, ale ona prostě vypadá jako takový ten typický šprt :D), a vyjadřuje se jako chodící encyklopedie. Ano, samozřejmě to nejde poznat jen podle vzhledu, netvrdím, že ano. Ale u ní je to prostě jasné i napohled. Takže aby se neřeklo - znám ji, a to celkem dost dobře. Jinak bych to o ní netvrdila. A netvrdím to jen pro to, že má výborný prospěch ve škole, neustále se učí a chodí na gympl. Svou povahou jde absolutně mimo Zmijozel, ale bude mi neustále tvrdit, že do té koleje patří. A když se zeptám proč, tak protože "Já nechci být v havraspáru, já jsem ze zmijozelu!". Ano. Takže někdo má zelené oči, ale nechce je mít zelené, takže je má vlastně modré. Někdo má velký nos, ale protože ho mít velký nechce, má ho malý. Takže vlastně všichni kluci s malým penisem můžou mít najednou velký, protože ho mít chtějí. A svět je najednou hned veselejší!

Ne, takhle to opravdu nechodí. Je na čase si to přiznat. Na jednu stranu ano, může nás těšit, že zrovna ta naše kolej je tak žádaná. Ale Zmijozel není žádný trend, aby ho museli mít všichni. Když někam prostě nepatříte, neserte se tam. Takový člověk je nevyrovnaný sám se sebou a snaží se být někým jiným. Nechce být tím, kým je. Já i kdybych měla být v Nebelvíru, prosazovala bych si právě TUHLE kolej, jako tu nejlepší! Proč? Protože v ní jsem přece ! A já jsem pyšná na to, kdo jsem! Ani nevíte, jak mě tohle dokáže s prominutím nasrat. Dokážu se s tímhle člověkem do nekonečna hádat.


Takže poslední varování - Jestli nechcete mít problém se mnou, s mým tátou Snapem, s mojí mámou Bellatrix, a s celou rodinou Malfoyových, neserte nás.
 


Komentáře

1 Slečna Malfoyová | Web | 8. září 2013 v 18:11 | Reagovat

Kdybych měla být kdekoli jinde - Havraspár nebo Nebelvír, asi bych se naučila být hrdá sama na sebe a prostě bych to nějak překousla... Co si budeme povídat, skončit v Mrzimoru, tak se zasebevraždím, ale rozhodně bych se necpala někam, kam nepatřím.
Je teda pravda, že co šprt, to neznamená Havraspár, Hermiona je taky v Nebelvíru, ale obě se shodneme na tom, že u osoby, kterou řešíš, to není jen o tom, jak se učí... Ale ona je prostě povahově Havraspár jak vyšitý a ze Zmijozelu nemá absolutně nic :D

A samozřejmě, že já jsem úžasná, to sis jako myslela, že když už je řeč o úžasnosti, že se o mně nezmíníš? :D

2 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 8. září 2013 v 19:24 | Reagovat

Já ani nevim, kde bych vlastně byla ... ještě jsem se k osudovému zjištění nějak neodhodlala :D Ale musim říct, že na fotce jsi celá maminka Bellatrix, fakt že jo :)

3 Chloë Noir | E-mail | Web | 8. září 2013 v 20:24 | Reagovat

Ja nech to skúšam akokoľvek, vždy skončím v Slizoline, či už sú to nejaké kvízy, pottermore alebo dokonca aj na rpg stránkach som vždy patrila k hadíkom (aj keď neskôr boli fakulty premenované a farby pomiešané, ale my sme dobre vedeli, ktorá nová fakulta je vlastne ktorá :D). Dokonca som tam bola zaradená aj keď som prvýkrát chcela hrozne hrozne k levom. :D
Ale, napokon som aj tak zistila, že zelená je najlepšia :D

Inak...tá fotka je parádna :)

4 Shizuma | Web | 8. září 2013 v 20:42 | Reagovat

Já su hrdá Nebelvírčanka! =D
Ale taky mi vadí, když někdo dělá, že patří někam kam nepatří, jen proto, že si myslí, že tak vypadají děsně "cool" Beztak tihle lidi jsou jen převlečení mudlové, co se nám snaží srát do našeho světa! =D

5 Rosemarie | Web | 11. září 2013 v 17:37 | Reagovat

No já jsem asi schozofrenní-v různých testech mi vycházeli buď lvíčata, havrani nebo brambory :D Sice nikdy ne hadi, ale stejně. Nejvíce se ovšem cítím býti lvem. Už jenom pro tu rudou a zlatou :3
Jinak obrázek mě hrozně rozesmál :´D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama