Liebster Blog Award

30. října 2013 v 21:57 | Luci Lestrange
Ta proradná liška Sakura mi přidelala práci! :D Na druhou stranu, těší mě, že si vzpomněla i na mě. :3 Ale znám se, jsem líná, takže je to pro mně přece jen trochu obtížné. Ale donutila jsem se a pustila se do toho. Takže zadání pro tento úkol:

1) Napsat 10 faktů o sobě
2) Odpovědět na deset otázek zadávajícího
3) Vymyslet 10 otázek pro další odpovídající
4) Nominovat 5 blogů a dát jim o tom vědět10 FAKTŮ O SLEČNĚ LESTRANGEOVÉ (za případné způsobení psychické újmy u čtení 10.faktu se neomlouvám)
 1. Můj první blog byl o Tokio Hotel. Byla to v té době moje nejoblíbenější kapela a měla jsem v pokoji desítky jejich plakátů.
 2. Po sledování filmu Čtvrtý druh jsem minimálně týden nemohla spát a dlouhou dobu jsem se bála sov, i když byly jen na obrázku. Teď je mám ráda.
 3. Neusnu na polštáři, spím jedině bez něj a spokojeně si slintám na prostěradlo.
 4. Nesnesu, když někdo, s kým se bavím, je lepší v něčem, čemu se i já aktivně věnuji.
 5. Mám hrozně naivně dokonalé představy o své budoucnosti :D
 6. Zbožňuji kolie a je mi jedno, že se skoro nikomu nelíbí.
 7. I když to tak možná nevypadá, jsem extrémně stydlivá a občas mi dělá problém i pozdravit, když toho člověka dost neznám
 8. K 11tým narozeninám jsem dostala plyšového tygra. Pojmenovala jsem ho Dick.
 9. Jako malá jsem si hrozně ráda hrála s figurkami z Kinder vajíček, ale nikoho jiného to nebavilo, a tak jsem si vydržela hrát celý den sama :'D
 10. Ještě stále jsem nedočetla všechny knihy Harryho Pottera...

10 OTÁZEK OD SAKURY
 1. Považuješ se za tolerantního člověka? - Tak napůl. Je spousta věcí, které jsem schopna tolerovat, ale stejně také jsou věci, které tolerovat nebudu. Pokud mi člověk nesedne a má víc vlastností a zájmů, které se mi nelíbí, prostě mě nezajímá a tak se s ním dál nebudu zahazovat. Pokud mám někoho vážně ráda ale má vlastnosti, které mě neskutečně štvou, jsem schopna je tolerovat, pokud i on bude tolerovat ty moje.
 2. Souhlasíš s tím, že čím víc jazyků člověk zná, tím lépe? - Tak určitě se to hodí. Pokud má někdo na jazyky talent, měl by toho využít a naučit se jich víc. Pokud to ale nejde, přijde mi zbytečné se pouštět do dalších, řekla bych že angličtinu by měl umět každý a to stačí. Pak to dopadá tak, že se jen zbytečně trápí učením a v závěru dokáže říct nesmysly, které nikde nevyužije, jako například "Támhle běží pes."
 3. Kdybys měla možnost odstěhovat se do jiné země, kam by to bylo? - Vlastně ani nevím. Patřím k těm, kteří jazyky zrovna dvakrát dobře neovládají, takže by mi asi dělalo velký problém se někde pořádně zabydlet a cítit se tam jako doma, když bych se pořádně neuměla ani dorozumět. Proto neplánuji se v budoucnosti odstěhovat do cizí země, ale určitě bych ráda některé navštívila, už jen kvůli focení.
 4. Co o tobě ví hodně málo lidí? - Spoustu věcí. Nejsem ten typ člověka, který o sobě vše rozhlašuje.
 5. Kdybys měla tři přání, co bys sis přála? - Aby má budoucnost vyšla přesně tak, jak jsem si ji vysnila. Což je možná na jedno přání moc obsáhlé, tudíž bych to klidně rozdělila do všech tří, jelikož to zahrnuje spoustu věcí. Od mého vysněného domu až po věci citového rázu.
 6. Máš nějaké domácí zvířátko? - Ale co je to za otázku, Belličku přece všichni moc dobře znáte. Měla jsem za svůj život dost zvířat, křečky, morče, králíčka.. Ale na Belličku nemá nikdo a nikdy ani mít nebude. Ona je přesný příklad pro slovo "mazlíček". Je to prostě člen rodiny, bez kterého už bych si život představit nedokázala.
 7. Tvůj názor na internetové "celebrity"? - Nic takového neexistuje. Hrozně tenhle druh "celebrit" odsuzuji, jelikož ti lidé nic nedokázali. Sedět na prdeli u počítače dokážeme přece všichni. V životě bych s těmi lidmi nechtěla mít nic společného. Je to jen banda zakomplexovaných hovad, kteří si tímto zvyšují sebevědomí. Nejhorší na tom všem je, že jsem se v životě nesetkala s člověkem z této skupiny, který by byl vážně něčím zajímavý. Nikdy. Jsou to jen všechno ty samé dilinky, jaké se pohybují v každém nákupním centru každého města.
 8. Setkala jsi se někdy na netu s někým, kdo se vydával za něco, co nebyl? - Ano, už mnohokrát. Nejednalo se ale o nic vážného. Spíš jen, že si někteří ošklivci založili fake profil někoho krásného a zvyšovali si tím nejspíše sebevědomí. Klasika.
 9. Na jaké blogy chodíš nejradši? - Moc blogů nenavštěvuji, a proto bude také trochu problém nominovat dalších pět blogu. :D Pravidelně navštěvuji jen blog Hanyuu a Sakury.
 10. Staráš se o to, co si o tobě myslí ostatní? - Když nad tím přemýšlím, tohle se mě vlastně nikdy netýkalo. Už od školky. Rozhodla jsem se tam chodit, ale chodila jsem tam hrozně krátce, jelikož už tam jsem se nedokázala s nikým skamarádit, ale smutná jsem z toho nebyla. Bylo mi to prostě jedno. Na základní škole jsem měla pár kamarádů, ale nikdy jsem je nepovažovala za skutečné. A o střední raději ani nemluvím, tam jsem ta nejčernější ovce všech černo černých ovcí. Ale upřímně je mi to od samého začátku jedno. Mám svých pár přátel, a ti mi stačí. Nepotřebuji se líbit každému. Ani nechci. Ostatní lidi mi jsou ukradení, a ještě víc ukradené je mi to, co si o mně myslí. Nestarám se o to a nemám v plánu to změnit.
5 BLOGŮ, KTERÉ NOMINUJI....
 • Takže milášci, toto bude opravdu obtížné, jelikož navštěvuji jen dva a oba dva už nominovat nemůžu. :D
 • Tudíž jsem se rozhodla naštvat pár lidí, kteří mi občas něco komentovali. Můžete si za to samy. :D
 • Lilly, Desirée Lydon, Sasha, Chloë Noir, Revengaa
 • 
  A otázky pro vás:
 1. Koho ze své rodiny máš nejradši a proč?
 2. Je nějaký den, kdy jsi se cítila tím nejšťastnějším člověkem na zemi?
 3. Jak u tebe probíhá Štědrý Den?
 4. Jaké dny máš nejradši? Popiš ideálně strávený den.
 5. Je nějaký film nebo kniha, díky které jsi na něco změnila názor nebo tě nějak jinak ovlivnil?
 6. Jak by měl vypadat tvůj vysněný dům a v jakém prostředí by měl být?
 7. Jaká je představa tvé ideální dovolené?
 8. Jaký je tvůj názor na tetování, piercingy a jiné zkrášlování těla?
 9. Co pro tebe znamená hudba?
 10. Jaký dárek ti udělá největší radost?
 


Komentáře

1 Hanyuu | Web | 31. října 2013 v 0:41 | Reagovat

Pojmenovávat plyšáky ti vždycky šlo... Dick má totiž hrozně dlouhej ocas :D :D :D :D :D

2 Desirée Lydon | Web | 31. října 2013 v 10:13 | Reagovat

Díky za nominaci, pokusím se nějak odpovědět :D

3 Anett | Web | 31. října 2013 v 22:26 | Reagovat

Páni,ty máš taky plyšového tygra jménem Dick ? To si děláš legraci, ne ? :D

4 Lilith | Web | 1. listopadu 2013 v 14:05 | Reagovat

jako pěkný :DDDDDDDDDDDD fakt díky x,DDDDDDD se s tim zase budu patlat x,D

5 revengaa | Web | 3. listopadu 2013 v 18:47 | Reagovat

Proč zrovna jááá? :D Ale jsem potěšena. :-D

Koho ze své rodiny máš nejradši a proč?
Nedá se to říct jednoznačně, ale rozhodně to je moje mamka se ségrou. Mamka je skvělá ženská, můžu jí říkat všechny svoje zážitky, trable (což nedělám a za to mě proklíná. "Markéta, já chci být tvoje kamarádka, ale s tebou se to nedá, ty seš tak uzavřená, blablablalba"). Vždycky mě ve všem podporuje, má stejnej humor a hlavně. Když potřebuju slyšet, že jsem krásná, vždycky mi to odkejve. :-D Ségra to je zase jinej level. Ona je o dost starší než já, jedná se o 17 let rozdílu nás dvou. Přece jen ségře můžu říct takový ty věci, co bych mamce neřekla, dám příklad: sexuální zážitky. Miluju její styl humoru a když jsme my dvě někde spolu, tak většinou bejvá  pěkná ostuda.
:-)

Je nějaký den, kdy jsi se cítila tím nejšťastnějším člověkem na zemi?
Přemýšlím. Asi nemám jeden konkrétní. Dalo by se říct, že každej den, i ten nejhorší je v nečem dobrej. Já považuju svoje nejšťastnější dny,ty, když se nemusím o nic starat a můžu si užívat se svejma blízkejma lidma.

Jak u tebe probíhá Štědrý Den?
Klasicky. Celej den žerem, pak zblajnem kapra, rozdám dárky, čenžuju vońavky s ostatníma členama naší rodiny, usadíme se, žerem a čumíme na Pelíšky. :-D

Jaké dny máš nejradši? Popiš ideálně strávený den.
Bože co to je za otázky? :D Ideální den je ten, když nemusím ráno vstávat, nemusím jít do fakin školy, nemám doma žádný povinnosti, můžu ležet, pak zajít  někam sednout na pívo s lidma a půlku večera prosouložit. :-D

Je nějaký film nebo kniha, díky které jsi na něco změnila názor nebo tě nějak jinak ovlivnil?
Ne. Moje názory se ovlivňují hodně těžko.

Jak by měl vypadat tvůj vysněný dům a v jakém prostředí by měl být?
Když sem byla mladší a hloupější, kriste, to byly časy, když jsem milovala snad polovinu huličů v republice, jsem si představovala drogový doupě v starým činžáku. Postupem času jsem dospěla k názoru, že mi stačí menší domeček, s malou kuchyní (protože jsem na vaření levá), ooooobrovskou a luuuuuuuuxusní koupelnou a prostornou postelí. Nejsem náročná. Jo, a ještě zahrádku, kde budu mít osla. Nedělám si srandu, chci mít osla!!! -_-

Jaká je představa tvé ideální dovolené?
Ideální dovolená? Určitě se nejedná o takovou tu klasickou nudu u moře, co provádí většina čechů. Ráda rejdím a proto bych chtěla i nějakou takovou dovolenou, třeba na severu. Čundrovat, nemít žádný plány, prostě dostat se tam, kam tě nohy donesou.

Jaký je tvůj názor na tetování, piercingy a jiné zkrášlování těla?
Tyhle věci vyjadřují člověka. Něco to pro něj znamená, tudíž to nemůžu odsoudit. Sama mám na zápěstí vytetovanej znak hakuna matata a nelituju toho. Nelíbí se mi tetování typu tři ťapky za uchem. Je to strašně neoriginální a má to polovina zeměkoule. Ale rozhodně jsem pro ty typy zkrášlování, co v sobě ukrývají nějaký příběh, charakterizují daného jedince nebo to prostě něco znamená.

Co pro tebe znamená hudba?
VŠECHNO! Žiju hudbou a víc k tomu není co říct.

Jaký dárek ti udělá největší radost?
Skvělá otázka. Teď momentálně megálně brutálně velkej plyšovej medvěd. Mluvím o něm přes půl roku, tak třeba mi u Housího ježíšek něco nechá. :-D

6 Luci Lestrange | E-mail | Web | 3. listopadu 2013 v 18:56 | Reagovat

[5]: Ehmmm, to jsi měla napsat k sobě na blog do článku ^^ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama