Máme tu říjen

1. října 2013 v 21:28 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl
První podzimní a zároveň i školní měsíc za námi. Fuuu, bylo to náročné. Celkově bych tento měsíc neshrnula moc pozitivně. Ale o tom mluvit nebudeme. Ta škola mě vážně pomalu zabíjí. Dneska jsme tam měli inspekci, která tam bude až do příštího týdne. Fakt příjemné, psát písemnou práci, když vám ten šedovlasej nesympatickej debil čumí přes rameno. Já potřebuju svůj klid! Navíc, ty přetvářky učitelů jsou fakt k smíchu. Jak se snaží předstírat, že něco dělají. Achjo. Dneska jsem si zpracovávala maturitní téma na angličtinu a musím si dopsat snad stopadesát sešitů (dobře, tolik jich ani nemám). Jenže kde je mám vzít, když jsou všichni od nás ze třídy líní a neochotní? Musím jen spoléhat na to, že mě nevyzkouší. Mám toho pokrk, a to je teprve úterý!

Hrozně mě štve, že nemám prostě večer už náladu psát něco na blog. Do anime challenge se donutím, ale pak se mi už nic nechce. I teď se přemáhám. Ale! Konečně mám bílou barvu na obličej a modrou barvu na textil. Takže brzy zase budu pokračovat v cosplayi na mrtvou nevěstu, který se zatím bohužel ještě nepohnul. Ale už je to na lepší cestě, než to bylo předtím. Navíc mám hroznou vánoční náladu a chuť nakupovat dárky. Asi s tím brzy budu muset začít. Peněz mi bude fakt líto, ale nakupování dárků miluju (až na dárky pro ségru, to musí být vždycky něco spešl, takže jinou cestou než přes internet to většinou nejde).

Já se zase jen tak ozvala, abyste věděli že žiju. Jo a! O víkendu jsem nafotila sérii dalších fotek. Opět koho jiného, než Hanyuu. Zatím jich je upravených jen pár, jsem hrozně líná. Ale do konce týdne je sem hodím. Za poslední dobu mi napsalo snad dalších pět lidí, kteří chtějí, abych je fotila, což mi hrozně lichotí a mám z toho radost, ale ta moje lenost... Achjo. Ať už je víkend!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama