Březen 2014

Tim Burton a jeho svět - 28.3.2014, Praha

28. března 2014 v 21:43 | Luci Lestrange |  Zážitky


Ráno jsem se vydala vlakem v půl osmé do Přelouče, kde jsem půl hodinku čekala na vlak, který mě zaveze do Prahy. Cesta utekla poměrně rychle a z hlavního nádraží jsem se vydala pěšky na Staroměstské náměstí. Na místo jsem dorazila asi o půl desáté, lidi už se tam pomalu hromadili. Před Domem U Kamenného zvonu, ve kterém probíhá výstava, byl obrovský a úžasný Ballon Boy, se kterým jsem se při odchodu vyfotila.

Nakonec jsem čekala uvnitř, než bude deset a než dorazí další slečna, která vyhrála v soutěži a se kterou jsem se domluvila, že půjdeme společně na autogramiádu. Nakonec dorazila něco po desáté, chvíli jsme na sebe zíraly a pak řekla moje jméno a bylo jasno, našly jsme se. :D Šla jsem si vyzvednou svůj vyhraný lístek (a bylo mi pogratulováno od jedné milé paní - snad druhá a poslední organizátorka, která nebyla nepříjemná) a společně s dalšími dvěma lidmi jsme se vydali na výstavu. Předtím jsem si ještě koupila knihu "Můra noční, předvánoční", kterou jsem se chtěla nechat podepsat a na chviličku se mrkli do obchodu, ve kterém byly suvenýry. Nic jsem si odtamtud neodnesla, jelikož ceny byly vysoké a výběr byl na mě poněkud malý. Ale to je asi jen tím, že jsem hodně náročná.


,,Cítím kouř" ,,Taky cítím kouř" ,,Cejtím párky"

2. března 2014 v 22:07 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl
Další článek na stejný způsob, jako včera. Neděle pomalu končí a s ní i víkendová pohoda. Tenhle víkend jsem byla celý doma a naprosto jsem si ho užila. Dnes jsme se šli opět projít s Hanyuu a stejně jako včera jsme se u toho se ségrou hrozně vyblbly a nafotily hromadu (především trapných a nepoužitelných) fotek.
Mimo jiné jsem si dokonce i uklidila (předělávám si teď stěnu u postele, takže až to bude tak nějak skoro hotové, pochlubím se, začíná se mi to líbit). A přišla jsem na to, že bych měla chodit na procházky častěji. Mám pak lepší náladu. A vůbec, tolik se nenudím a neustále nežeru. Přemýšlím, že naučím Natašu na kšíry a budu s ní chodit, když ségra chodí s Dragem. :D

Zítra zase škola, a kupodivu mi to ani nevadí, teď před plesem. Začala jsem se na něj hrozně těšit. Ve středu si jedu kupovat nějaké další drobnosti, jako třeba korunku, a rovnou zavítám i do levných knih, jestli tam nemají nějaké nové kravinky na vylepšení mé části pokoje. Já mám tak skvělou náladu, jak je venku teplo! Snad to vydrží celý týden.

A teď pár fotek z dneška. :)