Rainy Sunday

23. března 2014 v 12:41 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl
Ten týden zase utekl neuvěřitelnou rychlostí. Vážně už se začínám bát, protože tímto tempem se zítra probudím a půjdu maturovat. Dnes se asi zase budu učit nějaké ty otázky, venku stejně prší a já mám z toho zase divnou náladu. Včera jsem navíc konečně shlédla (s Hanyuu a s Belličkou) Bídníky, což taky považuji za přípravu k maturitě, jelikož u mě nehrozí, abych si přečetla knihu. Četbu už mám ale celou vypracovanou, tak si stačí přečíst pár papírů a snad to půjde.

Včera bylo teplo na padnutí, vážně mi přišlo, že je léto. Vydaly jsme se zase s mamkou a ségrou na procházku, prozkoumat druhou stranu lesa, ve kterém jsme nikdy předtím nebyly. Takže náš Drago měl možnost zkusit si zaplavat také na jiném místě, ovšem moc ji nevyužil, jelikož je to poseroutka a většinou se bál do té vody skočit. Ale objevily jsme se sestrou super místa na focení, což je paráda, jelikož máme dost plánů. Takže mám ze včerejška zase milion stejných fotek, na kterých je převážně plavající pes, stromy, větve, Hana a jarní květiny, které jsou obětí každého fotografa.Mimo jiné mě včera čekal jeden důležitý úkol - vyfotit se v cosplayi Mrtvé nevěsty do soutěže o lístky na autogramiádu a výstavu Tima Burtona. Jiná možnost, jak ty lístky získat, totiž už není, což mě hrozně mrzelo a tak to zkouším touto cestou. Vyhrává jen 7 lidí a já opravdu nepočítám s tím, že bych měla až takové štěstí. Bylo by to báječné, ale je to trochu naivní, když soutěží tolik lidí a spoustu z nich má vážně dobré soutěžní fotografie. Takže spíš jen zkouším, kdyby to náhodou vyšlo, jinak už jsem smířená s tím, že v pátek budu truchlit nad tím, že můj bůh je v Praze a já sedím doma. Prostě to buď vyjde a mě se splní sen, anebo si užiji alespoň výstavu bez Tima nějaký jiný den. Každopádně se jdu pochlubit s mými fotkami, když už jsou na světě. Cosplay jsem hrozně odfklákla (dost věcí mi chybělo, od Akiconu jsem ho nevytáhla), spěchala jsem a moc se mi na sebe nechtělo všechno patlat, když bylo takové teplo. Ale co bych pro ty lístky neudělala, že... :D


A zítra mám zase ty šíleně nudné praxe, ale díky dětským žvýkačkám Orbit na ně nemusím. Ulomil se mi po nich totiž kus zubu, takže musím k zubaři. Ale alespoň mě to ušetřilo o 6 nudných hodin za rozpadajícím se školním počítačem.
 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 23. března 2014 v 12:55 | Reagovat

Hrozně bych ti to přála, podle mě by sis to fakt zasloužila. :3

2 Romana | 23. března 2014 v 13:26 | Reagovat

Presne ten cosplay ma napadol, keď som videla, že sa tam ideš zapojiť a podľa mňa s ním máš veľkú šancu.
Držím palce!! :)

3 Luci Lestrange | Web | 23. března 2014 v 18:18 | Reagovat

Moc děkuju! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama