Praha plná debilů

5. dubna 2014 v 20:42 | Luci Lestrange |  Zážitky

Po dnešku jsem se přesvědčila, že lidi v Praze buď neumí chodit vůbec, nebo se pletou pod nohy a v extrémních případech dokonce chodí pozadu. Pražáci asi nepotřebují něco jako chodníky, nebo třeba přechody. A taky tam mají východy v cestě tak, že do vás ze zatáčky může vrazit někdo s nákupním košem.Vstávaly jsme s Hanyuu cca o půl osmé a po deváté hodině jsme byly v Praze. Jo, to jsme si ještě naivně myslely, jak si toho hrozně moc koupíme. Realita byla ale taková, že jsme metrem projezdily snad celou Prahu tam a zpátky a nakonec jsme si neodnesly skoro vůbec nic. Utratila jsem tam (i s jízdenkou na vlak a celodenní na metro) asi 600,- a koupila si jen jednu mikinu v Kenvelu a v Ikee jsem utratila rovných sto korun, i když jsem měla platit vlastně o 25 korun míň. Odtamtud jsem si odnesla jen náplasti s kočičkama, které z původních 29ti korun stály 39 korun, nějaké papírové dekorativní mini netopýrky, a svíčku napůl se ségrou, a za boha nevím, proč jsem si ty blbiny kupovala, když mi k ničemu nejsou. To jsem si rovnou mohla koupit víc jídla. Ale jídlo jsem si koupila taky. V Bille moje oblíbené pizza žemle (pozdní snídaně), a na cestě zpátky jsem prostě neodolala a jednou za sto let zase zašla do KFC a dala si B-smart s mini twisterem. A taky můj první Bubble Tea, tedy spíš parodii na něj za 36 korun. Protože normálně prý nechutná jako hnusná šťáva.

Byla jsem trochu zklamaná. 250,- za cestu do Prahy, prošly jsme tolik míst, a nekoupila jsem si prakticky nic. Místo toho mě jen srali ti zasraní pražáci a pražští turisti, kteří se prostě musejí furt koukat na ten zkurvenej Orloj a pak se nedá nikde projít. A ke všemu tam byly Velikonoční trhy s hnusnýma stánkama a pod nos mi voněl na každém rohu trdelník a klobásy. A já už fakt nechtěla utrácet. A co mě štve ještě víc, nepořídily jsme skoro žádné fotky, natož aby byly nějaké použitelné, což je hrozná škoda, ale my jsme vážně furt jen chodily, chodily a chodily.

Ovšem i tak to byl fajn den. A v metru jela paní, která měla na kšírech malýho černýho čuňíka, kterej hrozně roztomile ťapal, chrochtal a vrtěl ocáskem. A jedna holčička to hrozně zabila hláškou: ,,Tati, ten pejsek vypadá jako prasátko."
Já dneska přemýšlela, že si pořídím tu malou opičku jako má kapitán Barbossa v Pirátech z Karibiku, a budu jí posílat, aby okrádala lidi. Muhaha.

 


Komentáře

1 Hanyuu | Web | 6. dubna 2014 v 22:07 | Reagovat

Co těm dvěma chlapům v metru dělá nad hlavou nápis 'view the same image twice'? :D

2 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 7. dubna 2014 v 18:30 | Reagovat

Yay, placka s Doitsu, kterou mám taky! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama