Velký softwarový úklid

20. dubna 2014 v 18:06 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl
Tomuhle se říká krásně strávená neděle. Defragmentaci disku jsem odkládala už dost dlouhou dobu, dala by se nejspíš počítat i na roky, takže si umíte představit, jak jsem měla zaneřáděnej počítač. Stáhla jsem si perfektní prográmky, takže skoro celý den jen čistím, čistím a čistím. Ze stavu PC "ucházející" jsem se už pomocí skenování dostala na stav dobrý, takže jsem na sebe pyšná. Ono když jsem viděla to obrovské pěti, ne-li šestimístné číslo, které značilo počet problémů, které jsou v mém PC, tak jsem ani jinak nemohla. No, samozřejmě ještě nekončíme. Jsem docela zvědavá, jak pojede po skončení defragmentace (což je zatím v nedohlednu, trvá to vážně dlouho).
Vlastně mě k tomuhle všemu donutila závist. Záviděla jsem sestře, jak jí perfektně jede The Sims 3. Zjistila jsem totiž, že mě ta dvojka už vážně neba, je to tam furt to samé dokola, málo možností a nic nového. A když slyším, co všechno se děje u ní, tak jsem si zkusila Sims 3 zapnout taky. Což o to, ono to jede, a celkem dost rychle, ale jedině v případě, že mám snížené veškeré výkony hry na nejnižší. A on vážně ten požitek ze hry není nic moc, když máte ve hře místo stromu rozmazanej zelenej flek. Takže jsem odinstalovala přebytečné a nepotřebné programy, promazala spoustu složek a pak přešla na to "odbornější" čištění. Zjistila jsem, že mám tři zastaralé ovladače (z tří fází -špatný, hodně špatný a nejhorší- jsem samozřejmě měla tu třetí úroveň :D), z nichž jeden byl ovladač herní, takže trochu doufám, že po aktualizaci by to Sims 3 mohlo jet o něco lépe.

+ k téhle zábavě se připojilo ještě učení, takže víkend jak má být. :D Ale konečně jsem za ty čtyři roky na grafické škole pochopila tajemství Bayerovi masky! A jestli je tu někdo, kdo ví, o čem je řeč, tak se fakt stydím, že jsem to celou dobu nebyla schopná pochopit. :D Teď mě omluvte, jdu se dál ponořit do polygrafie. Jak si užíváte víkend vy?
 


Komentáře

1 Hanyuu | Web | 20. dubna 2014 v 18:45 | Reagovat

No co strom... nejlepší na tom je, když vlastně vůbec nevidíš, kde má simík na obličeji oči, kde nos a jestli to, co má na hlavě jsou vlasy nebo chyba hry. :D

Ale ono ti to půjde, uvidíš. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama