Hail to the king!

16. června 2014 v 19:46 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl
I don't belong here
We gotta move on dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Už to bude pár let, co jsem jednoho dne přišla domů ze školy a objevila tuhle kapelu čirou náhodou na internetu. Myslím, že jsem byla v deváté třídě, byl to začátek roku 2010, takže krátce po tom, co je opustil Rev. První song, který jsem od nich slyšela, byl Afterlife a do dneška je takovou mou hymnou - ten prostě celé tohle šílenství odstartoval (nehledně na to, že bych si je snad nikdy neposlechla, kdybych si na jednom blogu nevšimla Synystera Gatese, který mě svým božským vzhledem absolutně odrovnal, ale puberťácké výlevy si nechám stranou :D).

Zkrátka už na střední jsem přišla jako fanynka Avenged Sevenfold, postupem času jsem si k té kapele vybudovala takový vztah, že se stala mým číslem jedna. Teď už zkrátka není kapela, kterou bych měla radši, a jsem si stoprocentně jistá, že už jejich místo žádná jiná banda nenahradí - znáte to, zkrátka láska na první pohled, akorát v hudebním průmyslu! Svůj "odchod" ze střední jsem také uskutečnila v doprovodu refrénu téhle písnička, která mi hrála při šerpování. Byl to úžasný pocit. A teď to pravé zakončení - sice už mám prázdniny nějakou dobu, ale ještě mi to tak nějak nedocházelo, vzhledem k tomu, že sestra ještě měla zkoušky. Ale i pro ni dnes začaly prázdniny, takže to beru jako oficiální až od teď. A není lepší příležitost, než Aerodrome festival, na kterém právě moji milovaní A7x vystoupí. Takže doufám, že mi i tuhle mojí srdcovku zítra kluci zahrají. Pak už budu moct spokojeně zemřít.

Bože, nejde ani vyjádřit, jak neskutečně se těším! Nějak tomu ale stále ještě nevěřím, že je OPRAVDU uvidím na vlastní oči a ne jen na obrazovce monitoru. Aaaaaaa, prosím, myslete na mě a modlete se za to, abych se procpala co nejblíž!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama