Pět hodin na slunci

10. června 2014 v 19:29 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl
Málem jsem umřela! Na chození po městě moc zvyklá nejsem, a co teprve, když je takovéhle vedro. Což o to, já mám ty vedra ráda, ale chodit v nich pět hodin po sluníčku není zrovna úžasný nápad. Nicméně, dnes ve 12:30 jsem měla přijímačky, a sestra měla v 17:00 jít do školy pro nějaké výsledky, takže jsme jely do města o půl dvanácté, šly na přijímačky a poté tam čekaly.

A teď něco málo k přijímačkám. Bere se 40 lidí. Sešlo se nás 20 a další tři byli přijati bez přijímaček. Tak mě to tak trochu uklidnilo. Pak jsem ale dostala těch padesát otázek a na každou jsem čuměla jako debil. Vlastně jsem najisto věděla jen dvě. A nepřeháním, vážně jsem dalších 48 otipovala tak, jak mě zrovna napadlo. Byl tam převážně dějepis a vzhledem k tomu, že jsem ho na střední měla jen v prváku a všechny tyhle věci jsem dnes viděla poprvé, nemluvě o terminologii humanitních věd - ani jsem netušila, že všechna ta slova, která tam dnes byla, existují. Chce se mi z toho brečet i smát zároveň, ale zatím to nijak neřeším, dokud to nebude černé na bílém - i když od toho upřímně nic neočekávám.

Během čekání ve městě jsme oběhaly pár krámů a koupily si nějaké oblečení a nakonec jsem tam stovku nechala za nudle se zeleninou a sushi, prostě jsem si to nemohla odpustit. To odpoledne bylo doslova úmorné. Mám pocit, že už nikdy nevyjdu z pokoje. :D Vlastně vyjdu, protože UŽ ZA 7 DNÍ! Už za 7 dní jsou tu Avenged Sevenfold, hgfhujhjkgtrdkgjft ♥.♥ ! A ta fotka Belličky je tady jenom tak, taky jí bylo vedro. :DA to bych nebyla já, abych se nepochlubila. To tričko bez ramínek jsem si sice koupila už asi minulý týden, ale rovnou jsem to k tomu přihodila. A ty šaty sice nejsou ani zdaleka můj styl, ale léto je léto. :3

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama