Day 02 - Písnička která mi pomůže pročistit si hlavu

3. července 2014 v 19:31 | Luci Lestrange
I´ll lose myself in anguish for tonight
help me get over you
one last false apology
help me get over you


Ach, mé zlaté "emo časy". Ehm, tedy černé. Tuhle post-hardcorovou kapelu jsem začala poslouchat už ve svých třinácti letech. Neuvěřitelné, byla jsem takové malé děcko a už tehdy jsem měla skvělý vkus! Kdysi jsem chtěla jet i na jejich koncert, ale bohužel, v té době mě ještě mamka odmítala někam pustit. Což se vlastně vůbec nedivím, koncerty zkrátka nejsou pro děti a teď už to chápu. :D Ale zpátky k tématu. Dnes jsem si v rámci hudební challenge měla vybrat písničku, která mi pomůže pročistit hlavu. Vybrala jsem Apology od již zmíněné kapely s názvem Alesana. V době dospívání si člověk čistí hlavu téměř každý den a já své dospívání strávila z velké části právě na post-hardcoru, neskutečně jsem milovala screamo a Alesana patřila mezi mé úplně nejoblíbenější kapely té doby. Dnes už screamu neholduji tolik, že bych ho musela poslouchat denně, ale stále je to takový můj nástroj na pročištění hlavy. Pamatuji si, že jsem jeden čas měla dlouhou dobu problémy s usínáním a nakonec se mi podařilo usnout až se sluchátky v uších právě při písničkách téhle kapely. Takže bych sem mohla dát vlastně jakoukoli písničku od Alesany, ale Apology jsem zvolila především proto, že byla první, kterou jsem od nich slyšela. Takže si myslím, že tohle místo zkrátka patří právě jí. A jaká písnička pomůže srovnat myšlenky v hlavě vám?
 


Komentáře

1 reveriedreams | E-mail | Web | 14. srpna 2014 v 16:43 | Reagovat

Ummě je to zvláštní, protože to jsou většinou ty nejuječenější a nejrytmičtější písně, co mi pomáhá pročistit si hlavu.
Mimochodem, muselo být hrozně těžké mít takový hudební vkus.Většina lidí totiž má ten blbý názor, že to vyvrtává do mozku díry. to podle mě dělá spíše mainstreamový pop, ale dobře...
Ta skladba, co jsi sem dala, zní opravdu dobře. Předtím jsem jí neznala, a poslouchat jí asi nezačnu, ale ta atmosféra je impozantní. akorát jsi měla na tu náhlou změnu upozornit. Příšerně jsem se lekla :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama