Praha a kinder vajíčka

19. července 2014 v 11:41 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl
,,Asi si otevřu další kinder vajíčko." ,,Já si asi otevřu rakev."...Stále umírám na bolest zubu, a to i po návštěvě zubaře. A budu umírat ještě do pondělí, než tam půjdu znovu. Včera jsem jela zase po sto letech do Prahy a po tři sta letech jsem se viděla se svým kamarádem BioManem. Zvláštní, že mě přes celý den zub bolel jen trochu a teď už zase umírám. Vlastně jsme celý den chodili po Praze, seděli v parku, pili pivo (ten třešňový Staropramen byl fakt fuj) a šli do dalšího parku, neustále řešili jak je život skvělej a zároveň úplně na hovno, zkrátka pohoda jahoda den. Sice ten přerostlej dlouhonohej troll chodí hrozně rychle, takže jsem furt kňourala, dobíhala anebo do něj narážela, ale i tak to bylo fajn. Ale fakt těm pražákům nezávidím, že musí chodit do parku, když se chtějí lehnout do trávy. Bože, co bych dělala bez zahrady? A navíc si kupují zabalená jablka. Praha je divnej svět, já jsem fakt z venkova.


Po návratu domů jsme šly s mamkou a sestrou grilovat (takže jsem se zase přecpala na večer, měla bych se začít stravovat trochu líp) a seděly jsme u ohně až do večera. Těšila jsem se, že si večer zase dám nějaký ten cider se sestrou, ale bolela mě po příjezdu tak příšerně hlava z toho úmorného vedra, že jsem dala přednost panadolu - tedy, mně nic jiného nezbývalo, fakt se to nedalo vydržet. Takže Hanyuu si pochutnala sama a na mě ještě Carling čeká v lednici. A mimo jiné jsem dostala tři kinder vajíčka (byly totiž ve slevě) :3. No, jedno jsem si rozdělala a musím se s vámi podělit o to, co bylo vevnitř, protože...


Fuckin' logic, já to nechápu. První otázka byla ,,Co to sakra je?" a hned vzápětí ji vystřídala ,,A jak se to tam sakra vešlo?" Čekám na den, kdy mi z kinder vajíčka vyleze něco živého.
 


Komentáře

1 Hanyuu | Web | 19. července 2014 v 11:48 | Reagovat

Pražáci... Polovina z nich stejně ani neví, že jablka rostou na stromech a ne na těch táccích. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama