Winchestars - den pátý

5. srpna 2014 v 11:15 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl


Náš další společný den proběhl v takové tajemné atmosféře. Největší podíl na tom měla asi naše soukromá černá hodinka. Když jsem byla malá, jednou za čas jsme se sestrou a mamkou uspořádaly takzvanou černou hodinku, kdy jsme zatáhly závěsy tak, aby byla v místnosti co největší tma, zapálily jsme si svíčku, pily čaj a povídaly si u toho děsivé příběhy. Jako malá jsem to zbožňovala. Nějak jsem si na to zrovna v ten den vzpomněla a tak jsem navrhla, abychom si ji zopakovaly.


Nejdříve jsme si povídaly o různých věcech, které se nám přihodily a potom jsme začaly rozebírat všechno (ne)možné. Na chvíli se k nám připojila i máma se svými historkami. Celou dobu nám atmosféru doplňoval playlist s hororovou hudbou. Později, když jsem povídala o jednom příběhu, který jsem kdysi četla a byl vážně nechutně děsivý a bohužel zněl i dosti pravdivě, se v pokoji zvláštně ochladilo, což jsem pocítila ve stejnou chvíli jako Kelly. Ta zima byla tak hrozná, že ji donutila obléct si svetr. Těžko říct, zda nám jen přeběhl "mráz po zádech". Přes duchy jsme se nakonec dostaly až k illuminátům, o kterých jsem si toho nedávno dost zjišťovala, takže jsme vlastně probíraly o co přesně jde, ale tohle téma je neuvěřitelně zamotané a vážně nepochopené.

Asi v šest jsme to zabalily a později večer jsme se rozhodly, že půjdeme opět k ohni. A jak jinak, než s foťákem! Celá atmosféra tohohle dne byla taková zvláštní a pochmurná, alespoň pro mě, takže i u ohně to bylo z počátku takové nudné a konverzace vázla. Počasí bylo nic moc a obloha se nakonec nevyjasnila, jak jsme doufaly, takže jsme měly po ptákách hvězdách. No, tak jsme se alespoň donutily k nafocení nějakých šíleností, které se nakonec dost podobaly těm, které vznikly hned první den.

Po návratu domů jsem chtěla zkusit nějaké fotomontáže, na které se holky těšily, ale po dokončení jedné ze SPN jsem usoudila, že dnes není ten správný den a raději to zkusím někdy jindy. :D
Uznejte to, tady na té fotce jsem děsně cool!


Z téhle fotky nikdy nepřestanu umírat, už bych se na ní neměla dívat. :D Ten Hany výraz je neuvěřitelný, to prostě není ani ona.


 


Komentáře

1 Kelly | Web | 5. srpna 2014 v 11:33 | Reagovat

Na té fotce možná cool jsi, ale zase jsi tam nějak děsivě nakroucená, ty jsi fakt divná! :D :D

2 Emm | Web | 5. srpna 2014 v 14:51 | Reagovat

Je vidět, že si to užíváte, holky, což je jedině dobře! :) Však od toho prázdniny jsou a léto jakbysmet. ;)

Koukám, že se chystáš na Blinky, a jelikož zrovna tou dobou budu na dovolené, tak už teď přeju, aby sis to tam moc užila! :) A doufám, že si pak budu moct přečíst report. ;) Já tuhle byla na slovenském festivalu a musím říct, že to bylo boží, takže asi užíváme všichni. :))

3 damn-girl | Web | 5. srpna 2014 v 17:41 | Reagovat

Ilumináti! Taky se o ně hrozně zajímám. Hlavně co se týče promojenosti iluminátů s hudbou. ¨Je ale hrozně těžký o tom dohledávat nový a nový věci pokud to člověk nechce všechno louskat v angličtině :(.

Nevím jak ostatní, ale já na ně věřím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama