Winchestars - den šestý - grilovačka

5. srpna 2014 v 17:56 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl

Šestý den se točil především kolem večerní grilovačky, na kterou přijela teta a bratránek se svou přítelkyní. Přes den jsme plánovaly koukání na Paranormal activity, jelikož nás zajímalo, jaký na to bude mít názor Verča, když na horory skoro nekouká. Bohužel jsme ale zjistily, že DVD s filmem zmizelo neznámo kam, takže jsem nejdřív obrátila okolí počítače vzhůru nohama a pak jsme se konečně smířily s tím, že ho budeme muset stáhnout - což s našim internetem trvalo vážně hooodně dlouho. Takže jsme se místo sledování filmu, které jsme přesunuly na zítřek, jen tak flákaly u počítačů.


Když už nadešel čas na grilování, všichni jsme se shromáždili venku, zapálil se oheň a zanedlouho se na gril začalo házet veškeré maso, klobásy, kuřecí křidýlka, placičky, kukuřice, cuketa a další zelenina. A samozřejmě párky pro Draga a Merlina, jelikož ti dva nemůžou zůstat bez jídla, když je to rodinné grilování. Celý večer nám k téhle akci hrálo naše stoleté rádio, na kterém jde naladit jen rádio Blaník, takže si umíte představit, jak úžasný byl ten hudební doprovod.
Rozáthla jsem si na zem deku, na kterou mi chtěl neustále chodit ten špinavec Dragouš a kontrolovala maso. Když už byla první várka hotová, přenechala jsem grilování tetě a mamce a vrhla se na jídlo. Snědla jsem za celý večer dva plátky kuřecího masa, jeden malý kousek vepřového, placičku, tři kuřecí křidýlka, celý klas kukuřice a nějakou tu zeleninu k tomu. A potom jsem si ještě ogrilovala asi dva plátky chleba. Teta nevěřila tomu, že se to do mě vejde. Ale klidně bych si to pohoštění hned zopakovala.

Konečně jsem měla příležitost ochutnat ten svůj hruškový Somersby cider a byl naprosto výborný, takže jsem ho do sebe kopla neuvěřitelnou rychlostí. Později dorazil i bratránek, který přivezl točené pivo, takže jsme si s holkama daly opět do nosu a večer jsme donesly ještě víno. Zkrátka bylo veselo. O celovečerní zábavu se ale postarala mamka s tetou, které neustále a téměř bez přestávky tancovaly na ty příšerné hity. A ten jejich způsob "tance" jsem zkrátka musela zvěčnit, takže vzniklo i velmi trapné home-video, na kterém je ale skvělý záznam, kde se k těm dvoum řítím zezadu s maskou na hlavě, abych je vystrašila.

Když už se setmělo, sranda s točením videa skončila. Za to se ale začalo vyjasňovat nebe a pomalu na něm přibývaly hvězdy a my mohly konečně zkusit můj hvězdářský dalekohled, který bohužel zklamal, jelikož na něm ZASE nešlo nic zaostřit. Fakt nevím, jestli jsem prostě tak blbá a nemůžu najít to zatracené ostřící kolečko, nebo to zkrátka nefunguje. Takže z hvězdy byl jeden velký žlutý flek. Ale já tomu zmetkovi přijdu na kloub. Holky mi obsadily deku a hledaly souhvězdí Daleka, zatímco já jsem se zapojovala do konverzace s rodinou. Musím uznat, že tenhle večer stál vážně za to.

A tohle je moje nejoblíbenější fotka z celého večera. Ten Verči výraz je naprosto úžasný. A zatímco ona nesmírně trpí, my si ji vůbec nevšímáme a v pohodě si dál grilujeme.

Ale ten kouř byl vážně na hovno, to vám povím.


Hladovec čeká na párečky.
Ten pocit, když si spokojeně sedíte na dece, pozorujete dění kolem a najednou si všimnete, že vaše sestra vylévá s úsměvem na tváři zbytek hruškového cideru na hlavu kočce. WTF?

Ten pocit, když po dlouhém přemýšlení zjistíte, že ten flek vepředu je něčí ruka s vidličkou. Kdyby to bylo zaostřené naopak, je to úplná hororová scéna!


A tady Kellyina epická fotka, o kterou jsem ji poprosila za cílem pochlubit se svým výtečným křidélkem na instagramu.Prostě to bylo fakt jako dobrý!
Hlavní aktérky celého večera. Když jsme je tak s Hanyuu sledovaly, zjistily jsme, že se spolu chováme dosti podobně..


Ňuflík nevěděl, kam má koukat. :3

 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 5. srpna 2014 v 22:27 | Reagovat

Křidélko je nejluxusnější!

2 Kelly | Web | 5. srpna 2014 v 22:28 | Reagovat

[1]: Viď že jo. Až jsem na něj úplně zase dostala chuť :(

3 Luci Lestrange | E-mail | Web | 5. srpna 2014 v 22:39 | Reagovat

Já taky! :( ogrilujeme si nějaké na Natsuconu!

4 Hanyuu | Web | 5. srpna 2014 v 22:39 | Reagovat

Já bych si dala tu kukuřici. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama