Zombie Apocalypse Book TAG

8. srpna 2014 v 14:42 | Luci Lestrange

Byla jsem tagnuta mou sestrou na jejím blogu do ZOMBIE APOCALYPSE BOOK TAG. A protože nesmírně miluji zombíky, tak se tomuhle nedá odolat, i když nejsem zrovna velký čtenář.

Úkolem je vybrat pět knih. Je jedno jakým způsobem, výběr může být klidně zcela náhodný. Knihu poté vezmete, otevřete na náhodné stránce a první jméno, které uvidíte, je odpovědí na otázku. Otázek je deset, každá kniha vám dá dvě jména. Ve výsledku si vlastně poskládáte svůj tým knižních postav pro případnou zombie apokalypsu.Kniha číslo jedna: Nekonečný příběh (Michael Ende)

1.Kdo by při zombie apokalypse umřel jako první?

Atrej
Tak nejdřív chcípne jeho kůň, kterého od dětství oplakávám, a teď mi zombíci zabijí i mou úplně první lásku? Začíná to tedy pěkně, to vám povím. :D

2.Koho bych strčila zombíkům do náruče, abych se zachránila?

Bastien
Na jednu stranu, proč ne? Vždycky jsem mu hrozně záviděla, že zrovna on prožil takové úžasné dobrodružství a chtěla jsem být na jeho místě, takže tohle bych mohla považovat za menší pomstu, muhahaha.
Kniha číslo dvě: Pán prstenů - Dvě věže (J.R.R.Tolkien)

3.Kdo se jako první promění v zombie?

Smíšek
Hmm, sestra tam měla Froda. Vypadá to, že tady úmyslně zakládáme nějakou zombie delegaci hobitů. Koneckonců, mohlo by to být.. zajímavé.

4.Kdo mě strčí do náruče zombíkům, aby se zachránil?

Gandalf
Gandalfe, ty starej bídáků, já vždycky věděla, že tobě se nedá věřit! Vždycky jsi byl stejnej podrazák, jako Brumbál. Ale tohle bych od tebe nečekala. Doufám, že ti krátce potom Smíšek vyžere ten tvůj šedivej mozek, zmetku.


Kniha číslo tři: Letopisy Narnie (C.S.Lewis)

5.Idiot týmu?

Lucinka
Dvě Lucinky v týmu, yes! No, jedna z nás dvou asi ten idiot být musela. A je přece jasné, že já to nebudu, já si se zombíky umím vždycky poradit.

6.Mozek týmu?

Pan Bobr
Tak z tohohle jsem málem umřela už když jsem se dozvěděla, že vůbec v mém týmu bude Pan Bobr. Nejdřív si říkám "K čemu mi do háje bude bobr?!" a teď zjistím, že bude mozkem celého týmu? A ještě ke všemu jsem zrovna nedávno četla o té nové zombie hororové komedii o bobrech s názvem Zombeavers. Tak tady to slušně smrdí zombíkama! Každopádně, ten film musím vidět.Kniha číslo čtyři: Harry Potter a Princ dvojí krve (J.K.Rowling)

7.Medik týmu?

Draco Malfoy
Děláte si prdel? Můj zbabělej bratránek, kterej odevšud uteče s křikem, i když se zrovna téměř nic neděje, teď zastoupí medika týmu? Páni, Draco mě překvapuje. Že zrovna on by poskytoval pomoc (ať už jakkoli)... něco tu nehraje. Bude trochu obtížné důvěřovat mu zrovna v tomhle oboru.

8.Expert na zbraně?

Severus Snape
Právě jsem umřela, když jsem si představila Sévu s plamenometem v ruce. Lektvary ano, ale zbraně? Tatík má asi taky nějakej vedlejšák. Tohle celé si začíná říkat o jednu velkou fotomontáž. Kdo ví, jaké všechny zbraně pod svým pláštěm ukrývá... Dobře, tohle znělo hodně blbně.

Kniha číslo pět: Hunger Games - Aréna smrti (Suzanne Collins)

9.Rváč týmu?

Katniss
Nojo, ta aby zase nebyla nejlepší! Nejsem si jistá, jestli bysme zrovna my dvě vydržely v jednom týmu, protože za toho rváče jsem tady chtěla být já a zase se sem nasere nějaká Katniss s jejím lukem. Jako by jí nestačilo, že zářila v aréně. Život je nespravedlivej.

10.Kapitán týmu?

Peeta
Tak tohle rovnou můžou být Hunger Games zombie version, kde si budou všichni v aréně navzájem jíst mozky, když už jsou v "hlavních rolích" Peeta s Katniss. :D
Tenhle tag mi dal spoustu rad do života. Vemte si z toho příklad i vy a až přijde zombie apokalypsa, pořiďte si bobra. A hlavně nikdy, NIKDY nedůvěřujte Gandalfovi. Je to sráč.

Nemám komu tenhle tag předat dál, takže nominuju všechny, kteří si tohle přečtou! A pokud se tu najde někdo, kdo do toho vážně půjde, hoďte mi do komentářů váš blog, pak si to určitě přečtu.
 


Komentáře

1 Kelly | Web | 8. srpna 2014 v 15:04 | Reagovat

Prej "jaké zbraně asi Severus ukrývá pod svým pláštěm" :D:D

2 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 12. srpna 2014 v 21:23 | Reagovat

Pan Bobr. :DDD Ale furt lepší, než mít v týmu Eragona. :D

3 Tajemná Temnota | E-mail | Web | 14. října 2015 v 23:28 | Reagovat

Tak Gandalf byl nejlepší xD. Draco Malfoy medik týmu, to se mi taky moc nezdá xD.
A Pan Bobr no, hele ale on byl chytrý!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama