1.září bez školy a podzimní nálada

2. září 2014 v 22:54 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl
Poprvé jsem nešla 1.září do školy. A bylo to divné! Ta představa, že tam všichni jsou a já už tam nepůjdu. Nikdy. Celkem se mi zastesklo, obzvlášť když jsem si projížděla fotky z posledních dnů. Stužkovák, maturiťák, poslední zvonění a nebo naše trapné selfie z hodiny češtiny, které jsme fotily s kamarádkou.

Místo toho jsem byla 28. srpna na zápisu na vysokou, kde jsem se zdržela dvě hodiny a nevím vůbec nic. Zjistila jsem akorát to, že chodit od nádraží do školy pěšky je vážně sebevražda a že moje sestra musí být mimozemšťan, když to zvládá s přehledem. Další, a o něco milejší zjištění bylo včera, kdy jsem se dozvěděla, že budu mít v rozvrhu jen pět povinných předmětů a všechno jsou to přednášky. Ještě si tam na konci měsíce naházím volitelné, na které jsem se už koukala a pokud všechno vyjde, budu mít volné pondělí i úterý, tak snad! Jsem celkem zvědavá, jak to tam budu zvládat. Ale o nic nejde a zkusit se má všechno.


Taky už cítíte ten podzim? Mívám hrozně zvláštní nálady. Nebýt toho deště, který působí až moc depresivně, asi si to počasí vážně užívám, protože ta atmosféra začíná zavánět mým oblíbeným Halloweenem, na který se letos opět neuvěřitelně těším. A občas se ta nálada střídá s náladou vánoční a já přemýšlím, že bych pomalu mohla začít kupovat vánoční dárky. Už to totiž nechci nechávat na poslední chvíli.


Většinu dní teď trávím doma, počasí je hnusné a venku stejně není co dělat, takže se už začínám pekelně nudit. Sleduju filmy, hledám novou muziku a v posledních dnech jsem neustále pařila Zoo Tycoon (nakazila mě Hana). Dneska večer jsem ale byla kreativní a vyrobila si nějaké doplňky. Protože je to všechno neuvěřitelně drahé a mně se za to nechce vyhazovat peníze. Mimozemšťana mi sestra ihned zkritizovala, že to snad ani nemůžu myslet vážně, jestli chci tohle vážně nosit, ale za to pavoučí sponka se jí líbila. A já mám stejně největší radost z Batmana na krk. Tu klíčenku jsem nedávno vyhrabala pod postelí a nemohla jsem ji tam nechat, chápete. :D Doufám, že časem objevím další serepetičky, které se dají takhle kreativně využít. Baví mě to a mám z toho radost. A zítra jedeme s mamkou a sestrou do města, tak jsem ráda, že konečně vylezu ven z téhle díry a snad si i něco pěkného koupím, zase po dlouhé době.
 


Komentáře

1 Hanyuu | Web | 3. září 2014 v 10:00 | Reagovat

No, v případě tvého oboru to tam pravděpodobně bude zvládat s naprostým přehledem... Svině náboženský, zasraný! :D

2 damn-girl | Web | 3. září 2014 v 21:01 | Reagovat

Nejvíc se mi líbí ta prostřední haksna a pavouk je teda pro mě pěkně odpornej. Šíleně se jich bojim. Krom chobotnice to je snad jediný zvíře na světě, který nesnesu :D.

Jó, chodit do školy jinak než každý den a né 1. září je divný. Moc si na ty pocity pamatuju. Já jsem tento rok ale už 1. září nezačínala ani na vysoké, ale v práci a taky to bylo divné :D

3 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 4. září 2014 v 16:20 | Reagovat

Packa na krk je perfektní. >:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama