Prosinec 2014

Monster High

29. prosince 2014 v 22:28 | Luci Lestrange
Před několika měsíci jsem se po dlouhém obdivování panenek Monster High rozhodla začít je sbírat. Má první panenka mi domů dorazila 9. července 2014 a byla jí tajemná kráska Operetta. Rozhodla jsem se, že o každé své panence napíšu článek, ve kterém ji představím a podělím se s fotkami, na kterých budou vidět podrobné detaily, doplňky apod. Dělám to především pro sebe, jelikož jsem si je vážně zamilovala, ale třeba tím potěším i další fanoušky MH. Snad se mi sbírka během let pěkně rozroste!

Operetta

Kolekce: Frights, Camera, Action - Hauntlywood
9. červenec 2014

Frankie Stein

Kolekce: Základní, Wave 1
14. prosinec 2014 (pozdní dárek k narozeninám)


Rochelle Goyle

Kolekce: Ghouls Night Out
24. prosinec 2014 (dárek k Vánocům)


Twyla

Kolekce: 13 wishes
24. prosinec 2014 (dárek k Vánocům)


Spectra Vondergeist

Kolekce: Ghouls Night Out
13. leden 2015


Elissabat

Kolekce: Frights, Camera, Action - Hauntlywood
13. leden 2015


Honey Swamp

Kolekce: Frights, Camera, Action - Hauntlywood
23. leden 2015

Draculaura

Kolekce: Základní, Wave 1
6. únor 2015

Abbey Bominable

Kolekce: Art Class
13. únor 2015 (dárek od přítele na pátek 13.)

Frankie Stein

Kolekce: Sweet Screams
26. únor 2015

Sirena Von Boo

Kolekce: Freaky Fusion - Hybrids
26. únor 2015 (dárek od přítele)


Amanita Nightshade

Kolekce: Gloom and Bloom
13. březen 2015 (dárek od Kelly z Anglie, který dorazil v pátek 13.)

Toralei Stripe

Kolekce: Power Ghouls
23. březen 2015 (dárek od přítele)


Wydowna Spider

Kolekce: I Heart Fashion
24. duben 2015 (dárek)

Operetta

Kolekce: Picture Day
23. květen 2015

Twyla

Kolekce: Haunted - Getting Ghostly
5. červen 2015Skelita Calaveras

Kolekce: Art Class
8. červenec 2015

Jane Boolittle

Kolekce: Secret Creepers - základní
8. červenec 2015
Casta Fierce

Kolekce: základní
23. říjen 2015


Freddy a Frankie

23. prosince 2014 v 10:54 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl
Vánoce jsou za dveřmi! Už zítra nás čeká Štědrý Den. Kupa jídla, kupa dárků, rodinná pohoda (do které počítám i dohadování) a nádherná atmosféra. Jako každý rok se těším jak malé dítě, z tohohle snad nikdy nevyrostu. Samozřejmě se těším na rozbalování dárků, ale především taky na to, co řeknou moji nejbližší na dárky ode mě, protože letos jsem byla s vybíráním tak trochu v koncích. Včera jsem pekla prasátka (obyčejné linecké cukroví, které je ovšem mou tradicí, každoročně ho děda vyčkává) a sledovala se sestrou Lásku nebeskou. Konečně jsem se trochu naladila na tu vánoční vlnu, která mi celou dobu naladit nešla, jelikož mi vážně chybí sníh. Už jsem tak trochu měla ve zvyku, že mě vždycky na Vánoce někdo s prominutím nasral a celé to období jsem se trápila a vzhledem k tomu, že letos je to přesně naopak, tak se dá přehlédnout i to, že není žádný sníh. Letos jsem tak šťastná, že si tohle období vážně užívám.


Čas na perníčky

11. prosince 2014 v 17:09 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl
Dneškem jsem úspěšně doobjednala poslední dárky na Vánoce a tak už si jen můžu užívat tu atmosféru a těšit se. Včera jsem se vrhla na první pečení - stejně jako minulý rok jsem ho započala vánočními perníčky. Nakoupila jsem si nové formičky (dokonce jsem konečně sehnala netopýra a ducha na příští Halloween) a večer se dala do pečení. Dneska jsem je dozdobila a tak se jdu pochlubit.

Sněhové vločky, sněhuláci, andělíčci, prasátka, kapříci, zvonečky, domečky, losi, stromečky... Upřímně se mi nejvíc líbí ty modrobílé, obzvlášť ty sněhové vločky (z té formičky jsem měla děsnou radost), ale nechtěla jsem, aby bylo všechno stejné.

A co vy a pečení?Máme tu prosinec

4. prosince 2014 v 19:21 | Luci Lestrange |  Deníček slečny Daryl

To už bude fakt měsíc od té doby, co jsem se ozvala naposledy? Když ten čas tak strašně letí. Přijde mi to jako chvilka, co byl Halloween. A za chvíli tu budou Vánoce. Poslední dobou nejsem moc doma a taky často nakupuji dárky. Nejhorší je, že týdenní kapesné většinou utratím hned za jeden den a doma zjišťuji, že jsem toho stejně moc nenakoupila. Ale za těch pár nakupovacích akcí už se docela blížím do finále, obzvláště po dnešku. Ale stejně mám takový pocit, že letos mi to vybírání dárků vůbec nejde a že všechny na Vánoce akorát zklamu.