To škrabadlo vlastně není zas tak špatný

29. ledna 2015 v 15:11 | Luci Lestrange |  Bellatrix & Poltergeist

V pondělí Belličce dorazilo její nové škrabadlo a hned v úterý jsem psala článek o tom, jaká byla její první reakce. Uběhlo pár dní, co Bellatrix sdílí se škrabadlem pokoj. Hned v úterý odpoledne přišel první úspěch - po tom, co jsem Belličku vysadila na jednu odpočívací plochu v podobě tlapičky, se na ní chvilku držela a společně se mnou si hrála s myškou. Vypadala šťastně a spokojeně, takže jsem celé to seznamování s novým obydlím fotografovala. Byla to vážně roztomilá podívaná a já měla radost. O něco později přišla na to, že je odtamtud vlastně docela dobrý výhled na myšky, takže je krátkou dobu sledovala (jen ať sleduje, dokud může, protože už brzy budou pryč i s Hanou).


Tohle je pravděpodobně první a poslední fotka, na které Bellatrix nemá svůj obvyklý nabubřelý výraz.Po hraní se rozhodla, že si odpočívací plošky prozkoume po svém a tak chvíli jen tak seděla, vrtěla se a přelezla na stůl a pak zase zpátky. Nakonec se na druhou plošku vydala sama, což mi vykouzlilo úsměv na tváři a byla taky řádně pochválena (což od Hany moc nebývá, takže jí asi muselo být jasné, že udělala něco vážně skvělého, když byla takhle poňuchána).


... jenže i přes to se nakonec sebrala a šla si lehnout do mé (ne zrovna ustlané) postele. Což je taky zázrak, jelikož tam moc často nechodí. Asi chtěla být blízko myšičkám. Sama už potom na škrabadlo nešla, tak jsem jí nechala spát v posteli a odjela jsem se sestrou nakupovat.


Vrátila jsem se zpátky domů i se svými novými hodinami. Ty, které byly na zdi doposud, jsem z celého srdce nenáviděla. Absolutně neodpovídají mému stylu a navíc byly v naprosto blbém místě, což můžete vidět i na prvních fotkách. Teď už budou mou stěnu zdobit krásné černé hodiny, muhaha. A pokud už budete koumat fotky, nevšímejte si prosím těch anime plakátů - nemůžu se dočkat, až je konečně strhnu ze zdi a namísto nich dám nějaké horory a filmy Tima Burtona. Jo, pardon, já psala o Belličce. Hodiny nejsou podstatné, ale krabice od nich ano. Po tom, co jsem ji nechala na podlaze, ji okamžitě obydlela Bellička. Proč si nelehnout do krabice, když má zbrusu nový luxusní pelíšek, že? Ale to byl ten zlomový okamžik. Sestra přemístila krabici i s Belličkou na škrabadlo, na kterém vydržela spát asi 7 hodin v kuse. Potom si sama vlezla na pacičku, kde strávila zbytek večera (tedy spíš noci, nebo rána?) kdy jsme byly se sestrou ještě vzhůru. Ale víte, co bylo nejsladší? Když jsem šla v noci na záchod a nachytala jsem spící roztomilou a spokojenou Belličku uvnitř boudičky ve škrabadle. A první, co jsem uviděla po ránu, byla Bellička sedící na jedné tlapičce. Včera už navštěvovala škrabadýlko sama bez naší pomoci a dnes mi bylo podáno hlášení, že v něm opět v noci spala. Ani nevíte, jakou mám radost! Krabice půjde rozhodně časem pryč, tak doufám, že si toho moje malá potvůrka nevšimne. :D
PS: Možná by stálo za zmínku, že jsem dovnitř umístila karton...
 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 29. ledna 2015 v 16:18 | Reagovat

Ale to je roztomilost sama, že si nakonec přeci jenom sama našla ke škrabadlu cestu. :3

2 Lussy Vitt | Web | 29. ledna 2015 v 16:24 | Reagovat

Helé, moje fotka na FB. :D

Když jsme pořídili tetě kočce škrábadlo, tak na něj ze začátku lezla jen když na ni nikdo nekoukal. Teď ji odtamtud nemůžeme dostat. :)

3 Kate | Web | 1. února 2015 v 17:31 | Reagovat

Je fajn že si na škrábadlo zvykla :) vypadá spokojeně :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama