7. Honey Swamp (Frights, Camera, Action!)

4. února 2015 v 14:00 | Luci Lestrange |  Sbírka panenek

Honey Swamp

Kolekce: Frights, Camera, Action!
23. 1. 2015

Číslem sedm se stala krásná fotografka Honey Swamp, dcera netvora z močálu z Honey Islandu.

Honey je 115ti letá příšerka z bažiny. Je perfekcionistkou a věří, že se vždy najde dostatek času na to, udělat věci pořádně. Ale uvědomuje si, že to pro ostatní monstra může být únavné. Její povaha je mírumilovná, ve společnosti je zdvořilá, má jemný ženský vzhled a je velmi společenská. Zkrátka ztělesňuje moderního jižanského ghoula. Je ale také silná, nezávislá a velmi schopná. Všem radí, aby si to dobře zapamatovali. Nenávidí spěch. Pokud s ní chce někdo někam jít, musí jí věnovat dostatek času. Její oblíbenou aktivitou je fotografování. Je fotografkou. Ne, že by se jí chtěla stát, ale prostě jí je. Stále usiluje naučit se ještě víc a být.. dokonalá. Žít v bažině znamená sdílet svůj domov s nejrůznějšími zvířátky. Zatím ale nenašla toho pravého mazlíčka pro ni, a tak bude muset hledat dál. Jejím oblíbeným jídlem jsou mrtvé fazole s rýží a jambalaya.

Honey je sladěná do barvy aqua, což je jedna z variant azurové - taková ta střední cesta mezi zelenou a modrou. Do tohoto odstínu jsou zbarvené jak vlasy, tak pleť. Má zelené krokodýlí oči a na spodním i horním rtu jsou vidět maličké zoubky. Na celém jejím těle je struktura připomínající řasu. Na rukou má malé drápky a plovací blány mezi prsty.

V kolekci Frights, Camera, Action! (což je zatím jediná kolekce, ve které se Honey objevuje) má velké objemné a extrémně kudrnaté vlasy v afro stylu. Mají tmavou azurovou barvu se světlým melírkem. Ve vlasech má malý roztomilý růžovoučký klobouček. Má filové obočí a stíny na očích mají tmavě azurovou a růžovou barvu. Rty jsou fialové. V uších má maličké perličky, ze kterých má i náramek. Jsou na nich lehce vyražené obličeje jakési příšerky, který se nachází i na sukni. Vršek jejich šatů je světle fialový s černým lemováním a bílými knoflíčky. Sukně má azurovou barvu s květovaným růžovo fialovým vzorem, nachází se na ni i jakási bílá textura. Sukně je zakončena velmi střapatě a pod ní je kožešinová spodnička. V pase má Honey růžový pásek a boty jsou též růžové. Jsou velice zajímavé a tvarem připomínají krokodýlí tlamu. Doplňkem k této panence byla kamera a klapka.

Žádná z vodních příšerek ze série Monster High mě příliš nezaujala, až na Sirenu von Boo (na kterou už také číhám) a právě na krásnou Honey Swamp, příšerku z bažiny. Zaujaly mě její výrazné barvičky a úplně jiný styl vlasů. I očka má velice zajímavá. Viděla jsem ji v obchodě ve slevě, když jsem si kupovala Elissabat, ale protože jsem si předtím už jinde koupila Spectru, nechtěla jsem utrácet za třetí panenku. Tedy chtěla, ale přišlo mi to už moc, chápete. Takže jsem tam Honey musela nechat a vzhledem k tomu, že byla poslední, bylo mi jasné, že už tam s největší pravděpodobností příště nebude. Když jsem se tam asi za dva týdny vydala znovu, Honey tam na mě čekala. To už jsem neváhala a s příšerkou si to cupitala k pokladně. Trošku ve mně evokovala netvora z Černé laguny, kterého jsem si v poslední době hrozně oblíbila, což byl další z faktorů, proč jsem ji musela mít ve své sbírce. 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 4. února 2015 v 18:59 | Reagovat

Má super vlasy a krásný oči. :)

2 Vikomt | E-mail | Web | 5. února 2015 v 11:46 | Reagovat

Tuhle jsem ještě nezahlédl, ale včera jsem úspěšně rozpoznal Draculauru, když jsme byli nakupovat potraviny. Přítel si myslel, že jsem se zbláznil, ani mě nenechal pořádně se pokochat. :D Docela mě překvapilo, že mají tak ošklivého "Kena".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama