12. Amanita Nightshade (Gloom and Bloom)

18. března 2015 v 21:47 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Amanita Nightshade

Kolekce: Gloom and Bloom
13. březen 2015 (dárek od Kelly)


Dvanáctku obsadila přenádherná a mnou vysněná Amanita Nightshade, která za mnou přicestovala z Anglie na pátek 13. a byla tím nejkrásnějším překvapením.


Amanitě je 17 let. Amanita vylezla ze zaprášeného starého hrobu na čerstvý vzduch a sluneční světlo. Byla v podzemí tak dlouho, že zapomněla, jak blahodárně na její obličej a vlasy působí teplo. Její oblíbenou pochoutkou je filtrovaná pramenitá voda se střikem organického hnojiva. Miluje být zbožňována a oslavována pro svou vlastní krásu - a to jak vnitřní, tak vnější. Říká, že v porovnání s jejím pečlivě vypěstovaným vzhledem vypadá každá jiná květina v zahradě jako plevel. Za svého mazlíčka považuje rozkošného červa, který je i výborným doplňkem. Domnívá se, že tu není nic tak nádherného, jako její melodický hlas. Pokud ji něco naštve tak, až ji z toho hnijí kořeny, pak je to špatná obsluha a nedůtklivá monstra, která ji poskytují. Jestliže Amanita vyjádří svou nespokojenost, pak nemá cenu ztrácet čas. Jejím oblíbeným předmětem je fotografování - vždy je skvělým modelem pro každý školní projekt. Naopak nesnáší tělesnou výchovu. Chcete vidět Amanitu běžet? Oh ne, ne ne! Monstra běhají za Amanitou nebo pro Amanitu. Amanita neběhá. Za svou nejlepší kamarádku považuje sebe samu. Miluje zelenou a fialovou barvu.
Amanita je jiný název pro muchomůrku a originálně je označena jako "bad seed of corpse flower", tak uvidíme, jak se s tím popere náš překlad, jelikož spousta lidí ji má za dceru muchomůrky a spousta za mrtvou květinu.Kolekce Gloom and Bloom je první kolekcí, ve které se Amanita nachází. Je tak trochu sebestředná a posedlá sama sebou, ale není divu. Je totiž neuvěřitelně krásná. Má světle zelenou pleť a nádherně dlouhé, husté a lehce vlnité fialové vlasy s krásným modrým odleskem. Na jedné straně je má sepnuté černou květinou a jsou tak vidět nejen její černé vkusné náušnice, ale také špičatá ouška. Její oči mají také fialovou barvu a řasy ji navíc zdobí zelené lístky, které ji dodávají krásný květinový vzhled. Její obočí i rty jsou fialové. Na krku má černý náhrdelník a jejím dalším doplňkem je náramek s hroty. Má nádherné šaty s roztomilými rukávky, které mají převážně starorůžovou barvu. V pase je černě lemovaný pásek a sukně je dlouhá s velmi zajímavým střihem. Na konci sukně barva přechází do světle až tmavě zelené a jsou na ní černé motivy stonků s lístky a trním. Podél rozparků na sukni je spoustu fialových květů. Ve výstřihu, které je lemován černou krajkou, je vidět ještě sytě zelené tričko s černými vzory, které má pod šaty společně s koženou mini sukní. I její černé boty připomínají poupě s lístkem. Kolem lýtek se jí pnou květiny se zelenými lístky a fialovým květem. Dalšími doplňky v této kolekci byla černá kabelka s dlouhým páskem, iCoffin a fialové desky, ve kterých má Amanita svůj vlastní portrét.

Amanita má okouzlující vzhled, ale o dost méně okouzlující povahu. Je to prostě typický narcis, ale co je na tom vlastně špatného? Okouzlila mě okamžitě, a taková ona má být. Když jsem viděla první fotografii, na které byla, ihned jsem věděla, že ji musím mít. A to bylo v době, kdy měla teprve vyjít. Byla jsem připravena za ni dát plnou cenu hned, jak se objeví v první prodejně u nás v republice. Ano, až tolik mě uchvátila svým mrtvolným vzhledem. Navíc se mi neuvěřitelně líbí ta barevná kombinace fialové se zelenou, o řasách v podobě lístků ani nemluvím. Dokonale vystihuje to, kým je, a myslím, že takhle propracovaný outfit se jen tak nevidí. Ty šaty jsou vážně senzační. O to krásnější bylo nalézt v balíčku, který mi poslala Kelly z Anglie, právě ji. Vůbec jsem nečekala, že od ní obdržím balíček, a málem jsem omdlela, když jsem spatřila, jak se na mě z krabice směje zrovna má vysněná Amanita. 


Komentáře

1 Vikomt | E-mail | Web | 18. března 2015 v 22:53 | Reagovat

Jop, je pěkná, ale kde má toho mazlíka červa? Popis jedním slovem = narcis. :D

2 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 19. března 2015 v 7:15 | Reagovat

Je opravdu úchvatná. :3

3 Blackie ~ Hell o(≧▽≦)o | E-mail | Web | 19. března 2015 v 11:12 | Reagovat

Vypadá božsky. I když je to spíš panenka, co se mi líbí na pohled a ne jedna z těch, kterou by jsem si chtěla pořídit. Ale jinak krása :) Gratuluji ti k ní :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama