Kebab místo tance

16. března 2015 v 20:49 | Lucille Daryl |  Deníček slečny Daryl
Co se týče plesu, tak to byla pěkná nuda. Ale já jsem stejně víc nečekala. Bylo to na jiném místě, než předchozí maturitní plesy mé bývalé školy, a já slyšela, že to tam bývá na nic - výhled na maturanty šílený, takže jsem nástupy viděla tak z poloviny a kapela se mi nelíbila, takže jsme ani netancovali. Ale co, stejně jsem se jen chtěla ukázat mezi lidmi, pozdravit pár kamarádů z bývalé třídy (ale účast byla mizerná, sešli jsme se 4), vidět pár učitelů (ani tady účast nebyla o moc větší) a taky se podívat na kamaráda maturanta. Alespoň na šerpování jsem se procpala dopředu. Takže jsme se nezdrželi dlouho a ještě před půlnocí jsme se odebrali s druhým párem na kebab (zase jsem si po dlouhé době zaprasila) a pak jsme se zdrželi u nich doma v novém bytě. Málem mi upadly nohy, protože jsem se s těmi 13ti centimetry vážně přecenila, ale žiju! Nakonec to byl fajn večer. Taky jsme se nechali vyfotit přímo tam ve fotokoutku, tak snad budu mít alespoň jednu hezkou fotku do rámečku. Ale vzhledem k tomu, že si kamarád nechal naší společnou vytisknout rovnou tam a vypadala hrozně, moc velké šance tomu nedávám. A nebylo to jen blbými výrazy, slečna fotografka asi moc zkušeností neměla, jelikož měla dost problém s nastavením světel (stíny v obličeji) a že by fotka byla zrovna perfektně zaostřená, to se říct nedá. Být to můj maturák, tak jsem docela naštvaná, já si na ty fotky potrpím. :D
Samozřejmě jsem sestru poprosila ještě před odchodem, aby nás vyfotila. Protože co kdyby náhodou na plese žádná fotka nevznikla? Já bych si to pak hrozně vyčítala, protože mám ráda památku v podobě fotky ze všech údalostí. Takže jistota je jistota. Sice jsem opět nespokojená se svým výrazem, ale to už je klasika. A navíc, mohlo to dopadnout daleko hůř. Sice je to s bleskem v blbě osvětleném pokoji a za námi není zrovna nejhezčí pozadí, takže doufám, že se ta z fotokoutku přímo z plesu povedla, ale v případě nouze by skončila v rámečku tahle (ale vážně bych nějak musela odbarvit pozadí - ačkoli mám naše kazetky do starých videoher vážně ráda, docela slušně fotku ruší. A o té modré televizi ani nemluvím - nenávidím ji za to, že je modrá! :D)

Skvělou novinkou je, že tento týden má přítel dovolenou a tak ji budeme trávit spolu a v sobotu nás čeká maškarní a napadl mě jeden hrozně pitomý nápad na kostým, takže se tu pak určitě pochlubím. Ale nečekejte žádné veledílo, protože tentokrát jsem to pojala hrozně trollským způsobem. Gumové kostýmy mimozemšťanů jsme nesehnali (měla jsem totiž v plánu přijít tam ve dvojici a nikdo by netušil, kdo jsme, následně se vypařit, převlést do civilu, pokecat s kamarády a dělat, že s těmi mimozemšťany nemáme nic společného. Ne, neptejte se, jestli jsem normální), ale mám ještě jeden záložní plán. Ten nejjednodušší kostým ever! Šíleně se těším, pokud to vážně výjde. A co se týče té dovolení - nebojte se, že by na blogu bylo pusto. Chystám se nafotit Amanitu a představit ji a určitě to nebude jediný článek, který se tu objeví. Přítel si totiž užívá výplatu a koupil si na (moji a sestřinu) PS3 všechny tři díly God of War.

Další skvělou novinkou je to, že se opět po dlouhé době uvidím s mojí kamarádkou Kvilčou, která za mnou přijede až z Děčína. A tentokrát rovnou na pět dní. Chystáme se něco péct (mimochodem, improvizovala jsem v kuchyni a upekla kokosovo-banánový desert, není to nic výjimečného, ale ráda napíšu recept, pokud bude mít někdo zájem, jelikož takových je asi plný internet), fotit nesmysly, vydat se do města, hrát hry, koukat na filmy a tak. A jak nás znám, jistě padne spoustu blbých hlášek, o kterých zase budu psát sálodlouhé slohy na blog. Tohle je takové oznámení, aby s tím každý počítal.

No a poslední novinkou, o které jsem se nedávno dozvěděla, je párty ve stylu Tima Burtona v "našem" městě, na kterou se chystám v dubnu. Původně jsem myslela, že je to taková disko-akce pro rádoby fanoušky (protože toho bylo už všude plno a lidi mě o tom pokaždé informují), takže jsem to hned zavrhla. Pak jsem se ale dočetla, že je to cosplay párty, hrát budou především metalové kapely a dokonce budou některé kostýmy oceněny hodnotnými cenami, takže se chystám oprášit a zdokonalit Emily a vyrazit pařit. Už jednou mi přinesla nezapomenutelné štěstí, třeba se tak stane i podruhé. Tak jako tak si to chystám užít!
 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 16. března 2015 v 21:54 | Reagovat

Přijde mi, že většina plesů už teď není to, co bývaly dřív ... na úplně prvním jsem byla někdy v roce 2007 a tehdy mi to prostě přišlo, nevím, asi víc nóbl. :D A hlavní je se nějak zabavit a tobě to opravdu ohromně slušelo. :3 Tak doufám, že ti všechny ty plány bez problémů vyjdou. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama