Kočičí narozeniny a výlet do nemocnice

18. května 2015 v 8:12 | Lucille Daryl |  Bellatrix & Poltergeist
Naše milovaná Bellička oslavila v sobotu své 4. narozeniny. Sestra zrovna byla v Praze, kde byl Svět knihy, takže jí musela popřát až další den. Já jsem ji alespoň zapálila svíčku (kterou jsem nedávno našla ještě ze svých čtrnáctých narozenin :D) v paštičce a na památku ji vyfotila, jak sfoukává svíčky.

Bylo krásně, takže jsme se šli dopoledne projít a večer nám vyšlo grilování u nás na zahradě s kamarády, se kterými jsme se poté přemístili ještě do mého pokoje k PS3 (klasika), takže byla Bellička trochu vyplašená, ale nakonec jsme ji zvládli přesvědčit, že ji nikdo neublíží. Což znamenalo jediné - dostala k narozeninám dva nové kamarády!

Neděle už bohužel nebyla tak pohodová, jak většinou bývá. Plánovali jsme jet na trhy, ale místo toho jsem se svezla sanitkou do nemocnice. No, tak si alespoň můžu odškrtnout novou zkušenost. :D Naštěstí jsem se v nemocnici zdržela jen pár hodin. A už ty mi přišly naprosto nekonečné a šílené. To prostřední je prostě... brrr. Je dobré maximálně tak na vymýšlení mých hororových filmů. Zapomněla jsem se vám pochlubit, že jednou budu slavný hororový režisér. Už mám spoustu nápadů! Jen se obávám, že se proslavím ze stejného důvodu, jako Ed Wood... Ale teď zpátky. Tak nějak jsem doma dostala ukrutnou křeč do břicha, která byla tak obrovská, že jsem z ní omdlévala, klepala se a nebyla jsem schopná se postavit na nohy, natož dojít do auta. Tak jsem se svezla. Samozřejmě, že mě doktoři nezklamali a splnili očekávání - nezjistili naprosto nic. Za to jsem dostala dietu při akutním průjmu! Vás prostě chytí křeč do podbříšku, podle bolestí nejspíše gynekologického původu, chce se vám z té bolesti zvracet a jste úplně mimo, ale diagnostika zní průjem, přitom v tomhle ohledu jste v pořádku. Doktoři. Co k tomu dodat. Hlavně, že mám v papírech i to, že vlastním čičinku a dvě tetování.

Tak jsem si alespoň vyfotila památeční fotku s kapačkou. Moje kapačková premiéra. A doufám, že to bylo poprvé a zároveň naposled! Ležela jsem si tam několik hodin na lůžku, čekala na výsledky 150ti nejrůznějších testů, které mi dělali, a musela jsem si s doktorem povídat o grilování. A poté i se sestřičkou, protože ta také grilovala. Všichni by si povídali, když vy sotva chodíte. A pak vám volají až domů kvůli poplatku, abych ho náááhodou nezapomněla zaplatit přes internetové bankovnictví, i když mi to připomněli těsně před odchodem. Vskutku zajímavá neděle.

Každopádně, v sobotu jedeme do Zoo, takže se těším a konečně zas něco málo nafotím a pak samozřejmě hodím na blog. Tak snad výjde počasí!


A tady můžete vidět, jakej je z ní kus kočky! Snad mě za tu fotku sestra nesežere, ale když mně přijde vážně super. :D Soustřeďte se na Belličky pohled!
 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 18. května 2015 v 11:40 | Reagovat

Koukám, že tyhle věci prakticky pokaždý chodí v páru. ^^" Tak ale hlavně, aby bylo všechno v pohodě. A Bellička je solidní macek, na té poslední fotce už jí chybí jenom svatozář!

2 Limeo | E-mail | Web | 18. května 2015 v 18:27 | Reagovat

Belličce přeji vše nejlepší ke čtvrtým narozeninám! Náš Ben slavil 7. května také čtvrté a Bára bude 30. května slavit první :-D. Jejich narozeniny sice slavíme, ale ne až tak, že bychom jim koupili májku a dali jim na to ještě svíčku - šťastná to kočka, ta tvoje Bellička :D. Náš Ben vždycky dostane kostičku nebo hračku :-D.

3 Lowri | E-mail | Web | 20. května 2015 v 13:41 | Reagovat

Minulý rok jsem byla v nemocnici s něčím velmi podobným, a též doktoři nic nezjistili. Jen jsem to měla trochu dramatičtější, byla jsem tam dva dny a vážně mi vyhrožovali, že mě rozřežou :'D Naštěstí to nakonec vyřešili kapačkami, ale co mi vlastně bylo nevím dodnes. Každopádně hnusná zkušenost, hrozně nerada na to vzpomínám.
Jinak Belličce opožděně všechno nejlepší, evidentně se má moc dobře, když je z ní taková pořádná kočka :D

4 Kelly | Web | 22. května 2015 v 13:45 | Reagovat

Tak že po pár hodinách nic nezjistili, to snad ještě jde, ovšem jak jsem já byla v té nemocnici dva týdny a taky nic nezjistili, to už je trochu extrém. :D Ale víš co, ono to je nakonec stejně jedno, hlavně že jsi v pohodě. :)

A Bellička je... obří. :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama