16. Twyla - Haunted - Getting Ghostly

18. června 2015 v 10:50 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Twyla

Kolekce: Haunted - Getting Ghostly
Koupena: 5. červen 2015

Již šestnáctkou členkou mé monster smečky je Twyla, tentokrát však z kolekce Haunted

Twyla je patnáctiletou dcerou Boogeymana. Je velmi plachá a tráví většinu svého času spaním/schováváním se pod postelí, takže je pro ní velmi těžké se s někým spřátelit. Ráda lidem zachytává noční můry, aby kolem nich mohly proudit jen samé hezké sny. Noční můry jsou Twyliným oblíbeným jídlem. Miluje tmavě modrou a sytě fialovou (deep purple) barvu. Obzvlášť, když se navzájem prolínají a vypadají jako kouř nad vodou (zajímavost: odkaz na kapelu Deep Purple a jejich song Smoke on the water). Jejím mazlíčkem je chomáč prachu, zajíček Dustin. Jednoho dne ho odfoukl vítr, ona ho našla a zachránila. Nejvíc ji trápí, že normální lidé nerozumí tomu, že je nechce vyděsit, ale chce jim pomoct. Je těžké vytvořit hezké sny podezřívavým lidem. Nemá ráda vysavače.

Twyla je roztomilý bubák. Její pleť je světle fialová s šedými stíny na nohou a rukou. Na nohodou mají stíny tvar spirály. Její vlasy mají barvu mořské pěny s fialovými a modrými melíry. Její oči jsou fialovo růžové.

V kolekci Haunted - Getting Ghostly má Twyla podobu ducha. Sama o sobě má neuvěřitelně jemné pastelové barvy a v tomto provedení jsou ještě daleko jemnější. Pleť je stále fialová, ale o něco světlejší a průhlednější. Stíny na rukou i nohou jsou zachovány. V oblasti očí je její pleť azurová a tvoří jakousi masku, která ji dodává děsivý vzhled. Stejně tak jako její skleněné oči, které mají díky světlejší barvě velmi pronikavý pohled. Obočí je stále stejně azurové. Rty má lesklé a zbarvené do červena. Twyla má nádherný a elegantní účes. Vlasy jsou vlnité a mají opět barvu mořské pěny, ovšem melíry jsou velmi světlounce fialové. Outfit se skládá z šatů barvy mořské pěny se světle fialovými vzory. Šatky jsou zdobeny lehkou fialovou síťkou na sukni a na vrchní části, kde tvoří zajímavý límec. K tomuto oblečení má Twyla průhledné a opravdu nevšedně tvarované botky se vzorem pavučinky, které mají tyrkysovou barvu, a v pase řetěz, který je kolem šatů obmotaný jako pásek s vázáním do mašličky. Outfit je velice jemný a decentní, jedinými doplňky jsou pouze stříbrná mašlička s pavoučkem ve vlasech a průhledný modrý náramek ve tvaru přesýpacích hodin.


V edici Haunted panenky nemají klasický stojánek. Tento je zbarvený do modra a má tvar řetězu. Je vysoký a panenka se na něm tedy opravdu vznáší jako duch. Stejný design má i hřebínek.

Twyla v edici Getting Ghoustly mě naprosto okouzlila na první pohled. Už v kolekci 13 Wishes má dokonale jemňoučké pastelové barvy, jejichž kombinace zkrátka musí lahodit každému oku. V této kolekci je to ale ještě jemnější a dokonalejší. Ta kombinace světlounce fialové s auzorovou/tyrkysovou/barvou mořské pěny (je opravdu složité tyto odstíny rozeznat, obzvlášť, když jich má Twyla na sobě hned několik) je prostě dokonalá. Dokonalá, dokonalá, dokonalá! Její vlásky ji navíc dodávají takový vznešený princeznovský vzhled a nepřítomný až mrazivý pohled v jejích očích snad každého učaruje. Bože, vydržela bych se na ni dívat celé hodiny. Ty barvy, ach! Problém je, že už mě v této edici učarovala i Draculaura, která se mi z počátku moc nelíbila. Twylo, asi budeš mít kamarádku. A asi bude kradená, protože netuším, kde na ní vezmu. :D
 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 18. června 2015 v 13:13 | Reagovat

Je fakt, že v téhle verzi je asi nejkrásnější. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama