Červencové zážitky

29. července 2015 v 17:03 | Lucille Daryl |  Zážitky

Všechno tak utíká. Od té doby, co jsem si "pořídila" Poltergeista, se stalo už hodně věcí. Pro Belličku to všechno znamenalo jeden velký stres. Sestra tu měla kamarádku a mezitím přijela další kamarádka ke mně. Takže Bellička se na nějakou dobu odstěhovala vedle pod postel a do pokoje se chodila akorát najíst. Někdy ani to ne. Měla tu klid akorát když jsme seděly u ohně. Nejhorší bylo, když jsme byly všechny čtyři v pokoji a hrály třeba Mortal Kombat. To je vždycky řev, že si to nedovedete představit. Když to hraju jen já a Richard, je to sice horší, ale na to si Bellička už tak nějak zvykla a vklídku u toho spí na židli.Kvilča tu byla od neděle 19.7. do soboty 25.7. A na to, že to byl týden, to uteklo opravdu hrozně rychle. Naštěstí nám přálo počasí a narozdíl od toho, jak je teď, bylo opravdu vedro a slunečno, takže jsme se přes odpoledne válely na dece a opalovaly se. Jen mě mrzelo, že byl bazén trochu studenej, takže jsme se ani moc nevykoupaly. Vlastně spousta plánů nevyšla, ale tak je to vždycky. Chtěly jsme koukat na horory nebo jít na brusle, ale nějak se na to zapomnělo. V tom vedru se nám hlavně nic nechtělo. Ani vařit, ani jíst. Uskutečnily jsme pár procházek, ale ani těch nebylo moc. To dusno v lese v kombinaci s tím hmyzem bylo prostě šílené. A to jsem si spíš myslela, že budeme flákat cvičení - naopak, posilovaly jsme vážně poctivě, že jsme byly spocený až na prdeli!


Zevlily jsme na balkóně, pily čaj, v noci jsme se téměř nevyspaly, protože nejen, že bylo hrozné horko, ale Polterovi se vůbec spát nechtělo a tak dělal hrozný bordel. Neustále si s něčím hrál, do něčeho škrábal a nebo šel na férovku k nám a kousal nás do prstů. Kvilča se se mnou a sestrou vydala i na brigádu a tak jsme ji trochu zapřáhly. A samozřejmě máme všechno zdokumentované. I opalování, i pracování! Mobilní kvalita není sice nic moc, ale na vzpomínku to bohatě stačí.

Kvůli pracovním povinostem jsme se vydaly i do "města" s tím, že až budu mít vše zařízené, koukneme se alespoň k vietnamcům a do sekáče, no nakonec z nás tak lilo, že jsme se schladily v Tescu, u vietnamců jsme si koupila jednu moc pěknou sukni a nakonec jsme byly rády, že jedeme domů. Taky jsme vyrazily fotit (sice pár metrů od baráku, ale i to se počítá), takže kromě hezkých venkovních společných "selfíček" máme i hezké fotky, na kterých nám to sluší. Kvilču bych brala jako svého osobního fotografa - sice nemá moc zkušeností, ale absolutně se před ní nestydím, takže nemám problém s tím, jak se mám tvářit nebo jak si stoupnout!A jak u nás vypadá (ne)typický holčičý večer? Karty a věštíme! Takže jsme Kvurče zase vyvěstila osud a zahrála si na Jolandu. Přes den jsme si zatemnily okna a společně se sestrou si udělaly černou hodinku (taková moje oblíbená klasika), pily čaj a povídaly si o nadpřirozenu a dalších tajemnostech. Tentokrát byli žhavým tématem Illumináti, kterým se stále snažím přijít na kloub! Sestra navíc přišla s tím, že jí v hlavě už hrozně dlouho hraje písnička Dark Horse od Katy Perry, aniž by ji někde slyšela. A kdo se alespoň trochu orientuje v tom tématu Illumináti a vše kolem nich a hudebního průmyslu, moc dobře ví, že tahle písnička je čiré zlo. A já ji nenávidím a bojím se jí od první chvíle, co jsem ji slyšela. Má na mě opravdu zvláštní účinek a zkrázka z ní mám husí kůži. No a tak jsme s Kvilčou Haně poradily, aby si ji pustila a pak se toho třeba zbaví. Závěr byl takový, že jsme si ji další dny zpívaly všechny tři a ani za boha jsme se ji nemohly zbavit. Kvilče se po těch našich tajemných historkách nějak nedařilo usnout, hehe. Na druhou stranu, můj pokoj je v noci vážně děsivej.V pátek se za námi přijel podívat můj dvoumetrový pražský kamarád Skaj Max. Je to takový typický bio-man, nemá asi moc smysl psát, jak moc byl unešený z naší zahrady a jak roztomilé bylo sledovat to, jak se tam krmí vším, co může, to byste ho asi museli znát. Je to totiž takový mimozemšťan, jiný člověk jako on neexistuje. Takže jsme si pokecali, zahráli si Mortal Kombat, prošli se po zahradě a nakonec skončili na dece s foťákem. A tohle všechno nám zabralo asi kolem sedmi hodin a bylo to sakra prima!


No a v sobotu už mi Kvilča odjížděla. Takže jsme se vydaly do Pardubic, kde jsme si ještě prošly pár obchodů, pomluvily dnešní módu, a nakonec jsme se na nádraží rozloučily.

Nutno podotknout, že Bellička se uprostřed pobytu tak nějak smířila s tím, že je u nás Kvilča a po pár zapískání si na Kvilču zvykla a opět ji mazlila. Teď u mě byl Richard, kterého si Polter neuvěřitelně zamiloval a každou noc u něj spí. Nebo spíše na něm. Vždycky, když se uprostřed noci vzbudím, jsou u sebe namáčklí v jiné poloze. A je na ně neskutečně roztomilý pohled. Bellička už je zase šťastná a tráví s námi čas v pokoji, s Polterem si dokonce už i vážně hraje. Sice u toho hrozně dupe a Polter se ji sem tam ještě lekne (protože ona se vážně valí jak velká Godzilla), ale je vidět, že je to oba moc baví. Předevčírem, když jsem byla v posteli, mi Bellička ležela na břiše a vedle byl Polter na Richardovi. Dnes u mě dokonce i spala. Takže je vidět, že jí jeho přítomnost už vůbec nevadí. A já mám radost!

Ale aby toho nebylo málo, teď tu je se sestrou zase Verča (no je u nás zkrátka živo a ti kamarádi se tu nějak střídají), takže přes den je v pokoji opět živo. Hráli jsme všichni žolíky, Mortal Kombat, Jméno-město, takovou tu vtipnou hru, kdy jednomu nad hlavou svítí slovíčko a druhý mu musí vysvětlovat, co to je, a tak dále. Zkrátka prázdniny v plném proudu! A zítra se jede nakupovat, hrozně se těším, protože jsem dlouho neutrácela a už je vážně načase!
 


Komentáře

1 Griptape | Web | 29. července 2015 v 18:34 | Reagovat

Paráda, jen trochu škoda, že už sou prázky skoro pryč :/

2 Lowri | E-mail | Web | 29. července 2015 v 20:11 | Reagovat

Jsem ráda, že už se Bellička s Polterem kamarádí, vypadalo to, že je z toho malého vetřelce dost v depresi. :)

Ilumináty jsme nedávno doma taky probírali, to je vděčné téma k hovoru. A jak jsem si teď připomněla tu písničku Dark Horse, taky mi začala hrát v hlavě a nemůžu se té hrůzy zbavit.:D

3 Hanyuu | Web | 31. července 2015 v 11:48 | Reagovat

Vy jste stejně sestry. :D

4 damn-girl | Web | 31. července 2015 v 22:48 | Reagovat

Hahá, ilumináti! Taky se o ně hrozně zajímám. Kolikrát mě to chytne, že vydržím x hodin o tom nepřetržitě hledat info :-D. Nejvíc důkazy, že vlastně asi fakt jsou a pak, jak je s nimi spolčený Eminem :-D
To jsem ráda, že se o to taky někdo zajímá. VBždycky když někře řeknu "Ilumináti", tak na mě čučí lidi, jak na zjevení a co to jako je :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama