Letní panenkovské úlovky

8. července 2015 v 21:01 | Lucille Daryl |  Deníček slečny Daryl
To jsme zase měli jednou letní dny plné krásného počasí a sluníčka, které zakončila stejně krásná bouřka - na pohled i na poslech. Víkend byl skvělý. Naprosto skvělý. Každý den běhání v bazénu, válení se na dece a pozorování koťátek, co víc si přát? A k tomu ještě jeden večer grilování výtečné makrely! Na blog tak nějak nezbyl čas a vlastně by byl hřích sedět u počítače. Konečně jsem měla šanci vytáhnout své nové plavky (a zjistila jsem, že mi jsou přeci jen trochu velké - ale čert to vem, v našem bazénu se budu koupat klidně i nahá) a zase se trochu opálit. Sice to jde pomalu, ale ten rozdíl znát je. A ani v tomhle vedru nepřestávám cvičit! Já to počasí miluju, se vším všudy. Delší procházky po slunci sice naprosto nezvládám (už po pár metrech hořím!), ale není nad večerní osvěžení v bazénu a usínání po deváté večer, když je ještě trochu světlo. Asi už jsem stará na ponocování a našla jsem kouzlo v opaku.

Dnešek už bohužel nebyl tak prosluněný, ale dusno bylo slušné. V noci o půl třetí mě probudila bouřka jak z toho nejlepšího hororového filmu, takže jsem chvíli musela uklidňovat Belličku, která se v křeči krčila pod stojanem s oblečením. Následně na to jsem po přivření okna (aby to nebylo tak slyšet a Bell se tolik nebála) umírala vedrem. Tak jsem alespoň sledovala, jak mi krásně a strašidelně bliká můj pokoj. Dneska jsem zase chvíli brigádničila a před chvílí jsem se vrátila z města. A vlastně jsem se nevrátila sama..

Ačkoli si 90% vydělaných peněz dávám okamžitě do kasičky na Vánoce (jinak si nedokáži představit, z čeho bych letos ty dárky kupovala), něco málo jsem si přeci jen nechala na útratu. Taková "malá" odměna. Sice chci stále Skelitu v jiné kolekci, ale kdo by tam tu křehoučkou krásku nechal, když stála jen 159,-? No a do Jane z Dráčika za 249,- mě tak trochu dokopala sestra. Protože já stále váhala, jestli jo nebo ne, ale nakonec jsem si ji vzala. Prý je to pro Skelitu lepší, když nepřijde do cizí rodiny sama. :D Sbírka se nyní rozrostla na číslo 18 a obě dvě nové členky se Vám brzy představí! Ale teď už si zase dlouho nic nekoupím - kromě lístku na Terminátora, na kterého jdeme v pátek, a na vystoupení ELVIS PRESLEY Revival Band, které je týden na to.

 


Komentáře

1 Hanyuu | Web | 9. července 2015 v 8:37 | Reagovat

Dneska za nima přijdu na návštěvu, tak připravte šálky a čaj!! :D

2 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 9. července 2015 v 16:23 | Reagovat

Fešandy. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama