Září 2015

Ovesný tvarohový dezert s banánem a borůvkami

25. září 2015 v 9:21 | Lucille Daryl |  Recepty

Dostala jsem chuť si něco dobrého upéct a jelikož mi v mrazáku zbyla poslední mistička borůvek, bylo jasno. Všechno byla čistá improvizace a do dnešního rána jsem netušila, jak to vlastně chutná. A nakonec to dopadlo mňamózně, alespoň podle mě a podle vzkazu, který mi nechala mamka na stole před odchodem do práce. Stálo v něm: ,,Lucinko, výborný výborný výborný! Děkuji." Takže jsem se rozhodla, že tuhle malou a jednoduchou, navíc poměrně zdravou a nízkotučnou dobrotu hodím na blog.

Klaun v lese

21. září 2015 v 8:46 | Lucille Daryl |  Fotografie aneb zachyceno objektivem
Klauni. Všichni je známe. Jsou barevní a mají bavit děti. V současné době je ale vídáme převážně v hororových snímcích, protože snad téměř každý mi dá za pravdu, že dokáží být neuvěřitelně děsiví. Což dokazuje i Coulrofobie, neboli strach právě z těchto roztomilých neškodných klaunů.. Nebo že by nebyli tak neškodní? A co by asi dělal člověk trpící touto fóbií, kdyby narazil na klauna na procházce v lese, kudy chodí každý den?18. Jane Boolittle

14. září 2015 v 20:33 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Jane Boolittle

Kolekce: Secret Creepers - základní
Koupena: 8. červenec 2015

Osmnáctou slečnou se stala šamanka Jane Boolittle, dcera známého Doctora Boolittla.

Jane strávila spoustu let v džungli, a tak se naučila mluvit se zvířaty. Nicméně, se stejně starými monstry, jako je ona, se nikdy do kontaktu nedostala. A to byl důvod, proč přišla na školu Monster High. Aby si více zvykla na neživot s dalšími teenagery. Ale aby pravdu řekla, stále se potlouká i se zvířaty. K jídlu má nejradši mango. A pokud zrovna není čerstvé, bude jíst i sušené. Miluje cestování. Není nic klidnějšího a osvěžujícího, než prozkoumávat džungli a potkávat bytosti, které v ní žijí. Její styl by se dal nazvat jungle-chic. Zbožňuje umělé kožešiny, zvířecí motivy a peří. Také zbožňuje svou senzační vycházkovou hůl a nemůže bez ní být. Jejím mazlíčkem je Needles, voodoo lenochod. Má ho ráda, ale pořád se někde ztrácí, takže mu musí neustále opakovat, aby byl opatrný. Nesnáší, když po ní spolužáci chtějí, aby pro ně odposlouchávala konverzace jejich mazlíčků s ostatními zvířaty. Je to pro ni stejně hrubé, jako kdyby odposlouchávala rozhovory mezi spolužáky a jejich kamarády. Její největší slabinou byla vždy komunikace s ostatními monstry. Ale trávení jejího mládí jen se zvířaty na ostrově v džungli ji trošku připravilo na společnost jiných monster ve větších skupinách. Když nastala takováto situace, tak se ji zrychloval puls a začala velmi rychle dýchat a hledala místa, kam se schovat.

Jane má tmavší fialovou pleť a bledě modré oči, pod kterými jsou stejně barevné tečky. Vlasy jsou velmi tmavě modré až černé s růžovým melírem. Její nehty jsou delší a špičaté.