18. Jane Boolittle

14. září 2015 v 20:33 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Jane Boolittle

Kolekce: Secret Creepers - základní
Koupena: 8. červenec 2015

Osmnáctou slečnou se stala šamanka Jane Boolittle, dcera známého Doctora Boolittla.

Jane strávila spoustu let v džungli, a tak se naučila mluvit se zvířaty. Nicméně, se stejně starými monstry, jako je ona, se nikdy do kontaktu nedostala. A to byl důvod, proč přišla na školu Monster High. Aby si více zvykla na neživot s dalšími teenagery. Ale aby pravdu řekla, stále se potlouká i se zvířaty. K jídlu má nejradši mango. A pokud zrovna není čerstvé, bude jíst i sušené. Miluje cestování. Není nic klidnějšího a osvěžujícího, než prozkoumávat džungli a potkávat bytosti, které v ní žijí. Její styl by se dal nazvat jungle-chic. Zbožňuje umělé kožešiny, zvířecí motivy a peří. Také zbožňuje svou senzační vycházkovou hůl a nemůže bez ní být. Jejím mazlíčkem je Needles, voodoo lenochod. Má ho ráda, ale pořád se někde ztrácí, takže mu musí neustále opakovat, aby byl opatrný. Nesnáší, když po ní spolužáci chtějí, aby pro ně odposlouchávala konverzace jejich mazlíčků s ostatními zvířaty. Je to pro ni stejně hrubé, jako kdyby odposlouchávala rozhovory mezi spolužáky a jejich kamarády. Její největší slabinou byla vždy komunikace s ostatními monstry. Ale trávení jejího mládí jen se zvířaty na ostrově v džungli ji trošku připravilo na společnost jiných monster ve větších skupinách. Když nastala takováto situace, tak se ji zrychloval puls a začala velmi rychle dýchat a hledala místa, kam se schovat.

Jane má tmavší fialovou pleť a bledě modré oči, pod kterými jsou stejně barevné tečky. Vlasy jsou velmi tmavě modré až černé s růžovým melírem. Její nehty jsou delší a špičaté.


V této kolekci, která je zároveň její první kolekcí, má Jane vlasy sepnuté ve velkém culíku s vyzvednutou ofinou. Ve vlasech má červenou čelenku s lístky. Její uši zdobí světle modré náušnice. Jedna je ve tvaru zvířecího tesáku a druhá se skládá z peříčka a malé kůstky. Janiny bledě modré oči jsou zvýrazněny růžovo-fialovými stíny. Rty mají odstín tmavší růžové barvy s perleťovým odleskem. Jane má spoustu ozdob. Například červený obojek a náhrdelník, náramky, pásek z lebek a peří a ramena ji zdobí rukávky z peří a kožešiny. Co se týče oblečení, Jane má fialovo tyrkysové vzorované krátké tričko a pod ním pruhované růžové, na které navazuje kratičká tylová sukýnka tyrkysové barvy. Pod sukní jsou černé tříčtvrteční legíny zakončené střapatě. Janiny boty jsou vysoké tmavě modré kozačky, ovšem každá má trochu odlišný vzhled. Jedna připomíná obmotaného hada, zatímco druhá má klasické pásky a na nich peříčka. V této kolekci má u sebe i svého mazlíčka lenochoda, vycházkovou hůl a kabelku.

Její vycházková hůl je zároveň fixou, kterou lze popsat papírky ukryté uvnitř její kabelky. A ty se poté dají strčit do voodoo lenochoda, který má na zádech díru.


Jane nebyla vůbec plánovaná a nikdy jsem ji neměla na svém wish-listu, nicméně když jsem si v ten den koupila Skelitu a pak narazila i na Jane, která byla také ve slevě, řekla jsem si - proč ne? Vypadá zajímavě a v mé sbírce je místo pro každou pananeku. Je to zkrátka taková voodoo kráska, její zpracování a vhled vážně perfektně vystihují její charakter. Osobně dávám přednost panenkám se světlejší pletí (zkrátka se mi to líbí víc - tedy až na Wydownu, ta je jako černý pavouček naprosto perfektní), takže Jane vzhledově není úplně mou favoritkou, nicméně tmavší pleť je pro takovou voodoo šamanku naprosto typická. 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 15. září 2015 v 8:52 | Reagovat

Hrozně se mi na ní líbí takové ty plné africké rtíky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama