Máme tu září!

3. září 2015 v 11:31 | Lucille Daryl |  Deníček slečny Daryl

Což znamená, že se blíží mé nejoblíbenější období! Podzim. Ach, ty barvy, ta vůně. Šustění listí, praskání v kamnech. Svíčky a čaj. Jak já to zbožňuji, nelze to ani popsat. Léto bylo senza a parádně jsem si ho užila, ale teď už se nemůžu dočkat toho studeného vzduchu.


Letos si ten podzim užiju dvakrát tolik, a jo a jo! Září bude totiž trochu na prd v tom ohledu, že mě čeká jistá nepříjemnost týkající se zdravotního stavu a tak budu mít na nějakou dobu běhání všude možně po doktorech. Počínaje dneškem - v půl šesté ráno jsem se vydala na vlak a obíhala, co jsem musela. Krásně mi zbyl čas i na to, abych se někde mrkla, takže mám radost z dalších pořízených dárků na Vánoce a sobě jsem si koupila novou sukýnku. A taky mě potěšila ta zima! Konečně jsem si zase mohla vzít svou koženou bundu a mrznout v ní. Bude to znít divně, ale byl to skvělej pocit. Konečně ten přicházející podzim cítím. Ale zpátky k tématu. Nebudu moci nějaký ten týden posilovat a najdou se ještě další omezení. Takže se budu muset na chvíli vzdát mých oblíbených činek, což mě hrozně štve, pár dní se válet a nejspíš čučet na filmy. A pak se zkrátka šetřit. Ale o to víc si musím užít říjen, který mám stejně o dost radši. Především tento měsíc je pro mě skutečným podzimem, měsícem hororů, Halloweenu a vůbec všech oživlých mrtvol! Nemůžu se dočkat. A vůbec. S těmi horory ve větší míře začnu nejspíš už teď, jelikož za srpen jsem toho opět nakoukala minimum.

Plánuji si ke konci září vyzdobit pořádně pokoj - letos je to první Halloween, co jsem tu sama, takže se na tom vyřádím. Taky si chci obarvit vlasy zpátky na nějakou rudější, nejspíš tmavě červenou nebo vínovou. Mám pár nápadů na focení (jak sebe, tak ostatních) a taky jsem už objednaná na tetování (ale to předbíhám, to bude až v listopadu, hehe). No a když jsem u těch narozenin, ty mám 11. listopadu, což je vlastně jedenáctý den po Halloweenu. A tak jsem se rozhodla pro jednu věc - NAROZENINOVO-HALLOWEENSKOU PÁRTY! Nebude to nic velkýho, ale už delší dobu mě lákala představa narozeninové oslavy a zároveň Halloweenské párty. A tak zkrátka uspořádám takovou podzimní zahradní oslavu s pár fajnovými lidmi. A vůbec, všichni jste zvaní, když si najdete odvoz, protože místa na spaní už jsou tak trochu přeplněná. :D Snad to nakonec opravdu dopadne, ta představa se mi hrozně líbí.

Co bych dál napsala. Použiju tenhle článek jako směs všeho. Tákže. Máme v prodejnách Monster High kolekci Cirque du Chic, na kterou jsem se dost těšila. Je vážně povedená, cirkusy jsou zkrátka jedna z nejvíc creepy hnusnejch věcí, takže se to skvěle hodí. Nejvíc se mi v ní líbila Honey a Toralei, jenže nedávno jsem narazila taky na Clawdeen a Twylu, které předtím na stránkách MH v seznamu nebyly. A absolutně jsem se zamilovala. Ale vážně ABSOLUTNĚ! Tyhle dvě jsou snad největší krásky vůbec. Ze všech panenek i ze všech kolekcí! Ty si zkrátka musím určitě pořídit. Asi si na ně ještě dost dlouhou dobu počkám, ale jednou je ve své sbírce mít budu! Takhle mě tehdy neokouzlila snad ani Amanita, a to je co říct. Ty barvy, bože, to je prostě nádhera! Tyhle krásky budou moje, na to vemte jed. Mám pocit, že to nevydržím a půjdu objednávat. Přece jen mám nějaké úspory.. hehehehe >:)
 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 3. září 2015 v 17:05 | Reagovat

Vlastně bych ti měla poděkovat, protože díky tobě a tvému Hipstagramu mám po všech těch letech konečně halloweenská dýňová světýlka, a to hned dvoje. Takže mockrát děkuju. :3
S tím, že je Freak Du Chic naprosto boží, musím jedině souhlasit, však jsem si taky hned bezmyšlenkovitě odtáhla Gooliope, na kterou jsem tak dlouho čekala. :'3 A musím říct, že tohle je historicky první Clawdeen, která se mi fakt neuvěřitelně líbí. :)

2 Melanie | Web | 3. září 2015 v 20:26 | Reagovat

Yay! Září! :D (Můj oblíbený měsíc, čistě proto, že mám narozeniny. :D Jinak mám jako roční období nejradši zimu.)
Na Halloween se těším, i když naši říkají, že je to pitomý americký svátek, já ho mám strašně ráda. Loni jsme ve škole vyřezávali dýně, snad něco takového bude i letos.
Jo, a taky si nejspíš pár dní nezacvičím, mám něco s nohou a nevím, co. Ale v pondělí jdu k doktorovi. Doufám, že to nic nebude, protože nevydržím dlouho necvičit.
Jsem zvědavá na tvoje tetování. :)
A ty panenky vypadají skvěle, kdybych měla peníze, tak už bych je taky začala sbírat.

3 Lowri | E-mail | Web | 3. září 2015 v 21:20 | Reagovat

Jo, taky jsem byla ráno šťastná, že je zima, když jsem šla ven. :) Musím si to pamatovat, protože přijde den, kdy budu na zimu zas nadávat. Zatím se mi to ale vážně líbí, podzim je prostě nejhezčí část roku.
Na Halloweenskou párty už se těším! :)

4 Katherine de Luk | Web | 13. září 2015 v 13:56 | Reagovat

No tak ty světýlka jsou úžasný!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama