Listopad 2015

25. Clawdeen Wolf (13 Wishes)

20. listopadu 2015 v 14:37 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Clawdeen Wolf

Kolekce: 13 Wishes
Dárek od sestry k narozeninám 11. listopadu 2015

Číslem 25 a poslední panenkou, kterou jsem dostala darem k 21.narozeninám, je Clawdeen Wolf. Má úplně první Clawdeen.

Clawdeen je dcera vlkodlaka. Svou rodinu a přátele si velmi tvrdě chrání, takže nikdo nemusí ani přemýšlet nad tím, že by o její smečce říkal pomluvy. Zvláště o její nejlepší kamarádce Draculauře nebo mladší sestře Howleen! Clawdeen je přesvědčená, že se chce stát módní návrhářkou. Miluje navrhování oblečení, účesů i make-upu. Je to pro ní vyjádření toho, jak se právě cítí uvnitř. Jejím oblíbeným jídlem je steak. Oblíbenou činností je samozřejmě nakupování a také flirtování s chlapci. V módě je velmi divoká, což se odráží na jejích outfitech i účesech. Říká že je nádherná, zastrašující a naprosto loajální vůči svým přátelům. Jejím mazlíčkem je děsivě roztomilé koťátko jménem Crescent. Je stejně kučeravé, jako ona. Ze všeho nejvíc nesnáší, když je mnoho jejích sourozenců ve škole ve stejnou dobu, jako ona. Jsou otravní a trapní a naprosto vědí, co na ní platí.

24. Elle Eedee (Boo York Gala Ghoulfriends)

19. listopadu 2015 v 14:43 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Elle Eedee

Kolekce: Boo York Gala Ghoulfriends (3-pack)
Dárek od mamky k narozeninám 11. listopadu 2015

Číslem 24 a zároveď poslední panenkou z 3-packu Gala Ghoulfriends je robotka Elle Eedee.

Elle pochází z dlouhé linie robotů. Což znamená, že její poslední aktualizace systému jí dává totální náskok v okruhu elektronické hudby. Monster High je pro ní ideálním místem pro beta testování jejích skladeb a nejmodernějších tanečních pohybů. Ráda si pohrává - baví ji instalovat náhradní díly a upgradovat tím svůj systém. Není zaměnitelná s jiným modelem - její pevný disk je jedinečný. Miluje jakékoli jídlo s olivovým olejem. Ze všeho nejvíc ji baví skládání hudby. Její módní moto? The future is now! Podle toho také vypadá její outfit. Miluje čisté linie a lesklé kovové doplňky. Zatím nemá žádného domácího mazlíčka - ale pracuje na něm. Zatím je bohužel stále v beta verzi. Ze všeho nejvíc nesnáší, když se jí monstra ptají, jestli je její inteligence umělá. Slýchá to neustále.

23. Mouscedes King ( Boo York Gala Ghoulfriends)

17. listopadu 2015 v 20:59 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Mouscedes King

Kolekce: Boo York Gala Ghoulfriends (3-pack)
Dárek od mamky k narozeninám 11. listopadu 2015

Číslo 23 obsadila malá myšička jménem Mouscedes King.

Mouscedes je dcerou Myšího Krále. Přestože pochází z královsé rodiny z Boo Yorku v Upper (B)east Side, není žádný snob. Pokud jde o nakupování, je sice vzteklá a má talent nalézt ty nejlepší slevy, ale to, co opravdu miluje, je tanec a divocí přátelé po jejím boku. Typické je pro ni plánování nejrůznějších večírků a sešlostí. Nejsou to žádné kýčovité párty, nýbrž zábavné akce. Má nejrůznější kontakty. Jejím nejoblíbenějším jídlem je pořádně ostrá sýrová rýže s čedarem. Jak už jste se dočetli, miluje tanec. Jakýkoli druh tance! Dokonce i její ocas umí nějaké monstrózní pohyby. Její styl oblékání naprosto odpovídá Upper Beast side, ze které pochází. Jednoho dne by si ráda pořídila mazlíčka - možná něco malého a roztomilého, co by mohla nosit v kabelce. Nejvíce ji štvou ty povídačky o myších, které vznikly z pohádek. Dříve bývala v rozpacích z toho, že je dcerou Myšího Krále, ale teď ví, že být monster princeznou je naprosto boží. Mouscedes je myší ghoul, ale trpí intolerancí laktózy - což zní možná jako nějaký špatný vtip. Snaží se nebýt otravná, ale častokrát to nejde, když si musí objednávat své pochoutky s náhradním sójovým mlékem a bez krému.

22. Luna Mothews (Boo York Gala Ghoulfriends)

17. listopadu 2015 v 14:01 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Luna Mothews

Kolekce: Boo York Gala Ghoulfriends (3-pack)
Dárek od mamky k narozeninám 11. listopadu 2015

Číslo dvacetdva má jedna ze slečen z Boo Yorku, Luna Mothews.

Luna je šestnáctiletá dcera Mothmana. Je neposedná. Neustále poletuje od jedné vzrušující věci ke druhé. Ví, že by se měla více soustředit, ale zkrátka je kolem ní tolik zábavy! Jejím oblíbeným jídlem jsou červené sametové cup-cakes se smetanovou sýrovou omáčkou. Nedokáže vybrat jen jednu oblíbenou činnost, miluje zpěv, tanec, herectví... spoustu věcí! Její styl oblékání nazvala totální Goth-moth. Na oblečení miluje kombinaci tmavé s jasnými barvami, stejně jako je noční město. Nemá žádného mazlíčka, protože pochybuje, že by se našel nějaký, který by dokázal držek krok s jejím denním hektickým programem. Nesnáší, když ji kamarádky nechtějí půjčit oblečení jen protože si myslí, že jim ho vrátí sežrané od molů. Ze všeho nejvíc Lunu přitahuje sláva a je odhodlaná dosáhnout toho nejjasnějšího světla. Také si váží svých kamarádů a ráda jim kdykoliv podá pomocné křídlo.


21. Catrine DeMew (New Scaremester)

14. listopadu 2015 v 9:23 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Catrine DeMew

Kolekce: New Scaremester
Dárek od přítele k narozeninám 11. listopadu 2015

Svou jednadvacítku jsem dostala k jednadvacátým narozeninám. Je jí kočičí kráska Catrine DeMew.

Francouzka Catrine vyrůstala v ulicích Scaris, kde kreslila purrfektní portréty turistů. Přišla na Monster High s cílem pokračovat ve svém vzdělání a pracovat na tom, aby se stala ještě lepším umělcem. Když maluje, tak musí být každý tah štětcem správně, zkrátka tak akorát. Ale každý pravý umělec ví, že i nedokonalosti mohou být krásné. Jejím nejoblíbenějším jídlem je Mille-feuille. Je to sladká dobrota ze tří vrstev listového těsta plněná sladkou smetanou a navrchu posypaná moučkovým cukrem. Její oblíbenou činností je organizovat své barvy, štětce, inkousty, křídy, pera, pastelky a další výtvarné potřeby. Zjistila, že je to velmi uklidňující. I když je raději, když turistu přiláká její umění, zjistila, že i typicky francouzská móda, kterou preferuje, pomáhá formovat její úžasné umělecké schopnosti. Nemá žádného domácí mazlíčka, ale má ráda holuby ve městě. Doslova říká, že jsou "très doux". Nejvíc ji štvou monstra, která nevydrží sedět v klidu, když se je snaží načrtnout. Je to velmi otravné. Catrine je purrfekcionista, takže je pro ni často obtížné dokončit svůj obraz. I když se turistům portréty líbí a jsou spokojeni, Catrine chce často požádat o víc času, aby svůj obraz dovedla k dokonalosti.

20. Draculaura (Sweet 1600)

13. listopadu 2015 v 14:53 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Draculaura

Kolekce: Sweet 1600
Dárek k narozeninám 11. listopadu 2015

Číslem dvacet se může pyšnit narozeninová Draculaura. Je druhou Draculaurou v mé sbírce.

Draculaura je dcera Drákuly. Jejími nejlepšími kamarádkami jsou Frankie s Clawdeen. Vzhledem k tomu, že je upír, nevidí se v zrcadle, takže když odchází z domu, nikdy neví, jestli je její make-up a oblečení v pořádku. Ale samozřejmě, že si po 1600 letech praxe zvykla. Ráda podporuje své přátele a nejvíc ji potěší, když jim vykouzlí úsměv na tváři. Táta ji říká Draculaura, ale mezi přáteli má spoustu přezdívek. Miluje černou barvu v kombinaci s růžovou. Dokonce se může procházet i po slunci, protože má své roztomilé paraplíčko. Je veganka, nejradši má ovoce a zeleninu a nenávidí krev. Ve školní jídelně je ale nedostatek veganských jídel a to ji dost štve. Jejím mazlíčkem je netopýr jménem Hrabě Fabulous. Je to její BFF (bat friend forever). Je velmi hrdý a řádný netopýr, ale ani tak si Draculaura nemůže pomoct a obléká ho do maličkých roztomilých oblečků.

19. Casta Fierce

4. listopadu 2015 v 15:27 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Casta Fierce

Kolekce: základní
Dárek od přítele 23.října 2015

Nositelkou čísla devatenáct je přenádherná a nadaná čarodějnická zpěvačka Casta Fierce.

Devatenáctiletá Casta je dcerou Kirké, řecké bohyně magie, proslulé a mocné kouzelnice. Je jednou z největších hvězd ve světě monster, a to i přesto, že živě vystupuje jen jednou za rok - na Halloween. V roce 2014 vystoupila se svou kapelou The Spells na Monster High. Naštěstí si pamatovala všechny své texty, takže neproměnila nikoho v hledišti do.. zkrátka něčeho jiného. Je přeci čarodějka, nemůže riskovat a musí si být jistá, že slova v jejích písních jsou správně. Žáby totiž obvykle o přídavek nepožádají.. Jejím oblíbeným jídlem jsou rajčata s monsterellou a octem balsamico. Je umělec. Miluje být na jevišti ve světle reflektorů s plným publikem před sebou. Je to vším, co kdy chtěla dělat, a nic na světě se tomu nevyrovná. Nejvíc ji štvou "fanoušci", kteří na koncert přijdou pozdě a odcházejí dřív. Pokud chce někdo vidět její show, ať přijde včas a zůstane do konce. Je to pro ni velkým rozptýlením. Co se týče jejího módního stylu, miluje přezky a popruhy, nejlépe křížem krážem přes její černo fialové třpytivé oblečení.