Třetí adventní neděle a svátek

14. prosince 2015 v 6:56 | Lucille Daryl |  Zážitky
Dohořela nám třetí, předposlední svíce na adventním věnci. Už nás čeká jen jedna adventní neděle a po ní jsou tu Vánoce. Musím se přiznat, trochu mě ta vánoční nálada opustila a jsem z toho nešťastná. Pravděpodobně za to může počasí, které zkrátka zimu připomíná jen brzy ráno. Doufám, že se to brzy zase obrátí a já se budu cítit vánočně, vždyť teprve teď je na to ta pravá chvíle! Možná za to může trochu i to, že mi opadal vánoční stromek v pokoji a zbylo po něm jen prázdné místo. Fňuk.

Týden byl takový pohodový a utekl hrozně rychle. Upekla jsem pohankový perník, na který sem nejspíš dám recept, a s pečením končím. To zdravé stejně jím jen já a sestra a já mám sladkého po dnešní ZASLOUŽENÉ cheat snídani dost a jediná chuť, kterou teď mám, je chuť prasknout. Cukroví nechci vidět pěkně dlouho. Celou tu dobu jsem totiž odolávala (letos to zkrátka nechci jíst v takovém množství) a dneska jsem si řekla, že si dám cheat day (nebo spíš ráno, celý den je na mě moc) a ochutnám od každého - i mamčin vysoce kalorický medovník - takže jsem se vážně nacpala a nemám v plánu to opakovat. Jak jsem si na to odvykla, tak to všechno bylo tak sladké, že se ze mě sype cukr! Ale samozřejmě, že bylo výborné. A chtěla jsem alespoň ochutnat, cukroví zkrátka k Vánocům patří a jednou za rok si vyhodit z kopýtka můžu.V pátek jsem si chvilku cajdala po městě, prošla si extra krátké vánoční trhy ve městě (ty větší budou totiž až tento víkend), nasála vůni svařáku a šla zase dál, do obchodu zdravé výživy, kde jsem si s radostí utratila pár korun a koupila si nějaké mlsky. V neděli jsem měla svátek, takže jsem si to utrácení tak trochu nadělila k svátku. Aneb flapjacky jsou vážně závislost a skvělá volba svačinky, když jste na cestách. A navíc jsem ochutnala to nejlepší jahodové sójové mlíčko! No a svátek jsem si užila parádně. Od přítele jsem dostala perlu přání, která mě fascinovala vždy, když jsem na ni na internetu narazila. Je zvláštní, že si ke mně nakonec našla cestu, jelikož jsem o tom příteli ani nikomu jinému neříkala. Perlička v ústřici měla broskvový nádech, a tento odstín by podle textu na krabičce měl nosit lásku. Od mamky jsem dostala mnou chtěný osmi kilový kettlebell, takže mám nového parťáka na posilko, no a sestra mi nadělila úžasný Star Master, který jsem si kdysi dávno chtěla pořídit - ty světýlka jsou totiž úžasné, fascinující a nepopsatelné! A můj názor sdílí i kočičky, takže i z toho důvodu jsem ho chtěla. A to by nebyla sestra, aby mi toho nedala víc, je totiž hrozně štědrá - dala mi ještě "koženkové" legíny, sprchový gel s Batmanem a Spirulinu v tabletách.

Tento pátek si plánuji naposledy před Vánocemi vyrazit do města, možná přikoupit ještě nějaké dárečky a navštívit vánoční trhy na náměstí. Už se moc těším, už se to blíží! Dneska mám v plánu pracovat, vypotit to cukroví, poslouchat při tom vánoční písničky a naladit se zpět do 100% vánočního módu.


 


Komentáře

1 Hanyuu | 14. prosince 2015 v 12:09 | Reagovat

Ta fotka toho star makeru je boží. Chci ten s planetama! :D

2 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 18. prosince 2015 v 12:24 | Reagovat

Ty hvězdy jsou boží! *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama