31. Draculaura (Sweet Screams)

19. ledna 2016 v 13:44 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Draculaura

Kolekce: Sweet 1600
24.12. 2015 (dárek od přítele k Vánocům)

32. panenkou v mé sbírce je opět Draculaura, tentokrát už čtvrtá. Tahle je z kolekce Sweet Screams.

Draculaura je dcera Drákuly. Jejími nejlepšími kamarádkami jsou Frankie s Clawdeen. Vzhledem k tomu, že je upír, nevidí se v zrcadle, takže když odchází z domu, nikdy neví, jestli je její make-up a oblečení v pořádku. Ale samozřejmě, že si po 1600 letech praxe zvykla. Ráda podporuje své přátele a nejvíc ji potěší, když jim vykouzlí úsměv na tváři. Táta ji říká Draculaura, ale mezi přáteli má spoustu přezdívek. Miluje černou barvu v kombinaci s růžovou. Dokonce se může procházet i po slunci, protože má své roztomilé paraplíčko. Je veganka, nejradši má ovoce a zeleninu a nenávidí krev. Ve školní jídelně je ale nedostatek veganských jídel a to ji dost štve. Jejím mazlíčkem je netopýr jménem Hrabě Fabulous. Je to její BFF (bat friend forever). Je velmi hrdý a řádný netopýr, ale ani tak si Draculaura nemůže pomoct a obléká ho do maličkých roztomilých oblečků.

Jak už všichni jistě víme, kolekce Sweet Screams je snad nejpestřejší a nejdetailnější ze všech. Takže, kde jen začít? Draculaura má své černo-růžové vlasy rozdělené do dvou úzkých dlouhých culíků, které jsou obmotány černým krémem (?), který tvoří spirály. Na pravé straně hlavy má roztomilou velkou mašli. Draculaury roztomilý obličej ještě více vyniká díky líčení, které tvoří zejména výrazné černé a modré oční linky, růžové stíny a řasy, které mají na koncích černé kuličky. Zajímavým detailem je i to, že zornice v očích má tvar srdce. Draculaura má růžové obočí a rty do červena. Náušnice mají tvar srdíčka, ze kterého visí další, větší srdce, a z toho "teče krém". Jedna náušnice je růžová a druhá černá. Stejně tak jsou tvořeny i spirálovité ozdoby na pažích a dlouhé rukavičky pokrývající celé předloktí - jedna je sytě růžová a druhá černá se světle růžovou spirálku. U loktů jsou kolem dokola poseté maličkými srdíčky - opět růžovými a černými. Draculaura má velmi komplikované šaty skládající se z několika nejrůznějších částí. Vrchní část se dá oddělit a tvoří samostatné černé síťované bolerko nad prsa s růžově sytou mašlí uprostřed, doplněné o obrovský dvouvrstvý límec - vrchní vrstva je černá a spodní růžová. Rukávky jsou krátké a obšité růžovou vlnou. Samotné šaty jsou pak bez ramínek a lze je rozdělit na čtyři části - vrchní část je v oblasti prsou a je z černé látky obšité růžovou vlnou, stejnou jako rukávky bolerka. Další částí šatů je "korzet" sahající pod prsa a je černý s růžovými svislými nevyplněnými čárami. Další čás zasahuje už do sukně, která je také svisle pruhovaná a plně růžovo-černá. Poslední částí je sukýnka tvořená ze tří vrstev lesklé látky - střídavě černá, růžová, černá - připomínající stékající krém. Draculaura má růžové síťované ponožky s černým obšitím a vysoké černé boty s růžovým podpatkem. Kabelka je černá a má tvar srdce s upířím obličejem. Ucho kabelky má světle růžovou barvu a je zavázané do mašličky. V této kolekci má s sebou Draculaura také svého mazlíčka netopýry, který má zde podobu růžového bonbónu.


Tak už mám ke své Sweet Screams Frankie i Draculauru! Draculaury dominantním znakem je roztomilost. Ale v této kolekci je ještě o tolik roztomilejší, než normálně, že to nejde ani slovy popsat! Naprosto jsem se zamilovala do jejích očí a řas, do těch culíčků (na které musím neustále sahat), a vůbec do všech těch úžasných detailů, které její outfit nabízí. Kombinace černé a růžové snad nikdy nevypadala líp, než právě na této panence. Přijde mi teď jako jedna z vůbec nejhezčích Draculaur, které jsou a jsem nesmírně šťastná, že v této kolekci má ten typ obličeje, který u ní preferuji. Je k sežrání!

 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 19. ledna 2016 v 14:19 | Reagovat

Páni, tak tady má ty kukadla snad úplně největší. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama