36. Jane Boolittle (Gloom & Bloom)

12. února 2016 v 12:38 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Jane Boolittle

Kolekce: Gloom and Bloom
24.12. 2015 (dárek od sestry k Vánocům)

36. je další panenka z kolekce Gloom and Bloom, tentokrát Jane Boolittle.

Jane strávila spoustu let v džungli, a tak se naučila mluvit se zvířaty. Nicméně, se stejně starými monstry, jako je ona, se nikdy do kontaktu nedostala. A to byl důvod, proč přišla na školu Monster High. Aby si více zvykla na neživot s dalšími teenagery. Ale aby pravdu řekla, stále se potlouká i se zvířaty. K jídlu má nejradši mango. A pokud zrovna není čerstvé, bude jíst i sušené. Miluje cestování. Není nic klidnějšího a osvěžujícího, než prozkoumávat džungli a potkávat bytosti, které v ní žijí. Její styl by se dal nazvat jungle-chic. Zbožňuje umělé kožešiny, zvířecí motivy a peří. Také zbožňuje svou senzační vycházkovou hůl a nemůže bez ní být. Jejím mazlíčkem je Needles, voodoo lenochod. Má ho ráda, ale pořád se někde ztrácí, takže mu musí neustále opakovat, aby byl opatrný. Nesnáší, když po ní spolužáci chtějí, aby pro ně odposlouchávala konverzace jejich mazlíčků s ostatními zvířaty. Je to pro ni stejně hrubé, jako kdyby odposlouchávala rozhovory mezi spolužáky a jejich kamarády. Její největší slabinou byla vždy komunikace s ostatními monstry. Ale trávení jejího mládí jen se zvířaty na ostrově v džungli ji trošku připravilo na společnost jiných monster ve větších skupinách. Když nastala takováto situace, tak se ji zrychloval puls a začala velmi rychle dýchat a hledala místa, kam se schovat.

Jane má tmavší fialovou pleť a bledě modré oči, pod kterými jsou stejně barevné tečky. Vlasy jsou velmi tmavě modré až černé s růžovým melírem. Její nehty jsou delší a špičaté.
V této kolekci má vlasy rozpuštěné, rovné a jejich levá strana je vyčesaná a sepnutá červenou květinovou ozdobou. Make-up tvoří bledě modré a fialové oční stíny a tmavá fialovorůžová rtěnka. K namalovaným očím skvěle ladí i bledě modré náušnice v podobě pírek a náramek z lebek na levé ruce. Janin outfit tvoří rudé triko s dlouhým rukávem s černo fialovými motivy květin. Kolem krku a rukávů je krajkový límec a na levé straně hrudi je umístěna černá ozdoba. Další částí je černá kožešinová sukně s koženkovým páskem. V pase má Jane rovněž bledě modrý pásek se sponou v podobě lebky s pírky. Boty jsou tmavě modré a mají podpatky z lebek. Nad nimi jsou umístěny červené květinové ozdoby.
Tato kolekce obsahuje modrou květinu v růžovo fialovém květináči a tmavě modrou lopatku, jejíž rukojeť je z kosti.


Již druhá Jane v mé sbírce. V kolekci Gloom and Bloom je navíc stejně krásná, jako její kolegyně. Tuto úchvatnou kolekci bych jednou chtěla mít kompletní (už chybí jen Cleo a Jinafire), takže jsem za ni velmi ráda. Pravděpodobně je to ale poslední Jane, kterou ve své sbírce mám, jelikož už zbývá jen Ghouls' Getaway a tam je upřímně velmi otřesná. :D Podle mě je škoda, že se na Jane výrobci víc nevyřádili, jelikož je ve skutečnosti velmi zajímavým charakterem.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama