40. Cleo De Nile (Frights, Camera, Action!)

25. února 2016 v 15:42 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Cleo De Nile

Kolekce: Frights, Camera, Action!
7. únor 2016

Konečně se v mé sbírce nachází i egyptská kráska Cleo De Nile. Jsme na čtyřicítce!

Cleo De Nile je dcerou Mumie. Je jí (plus mínus) 5843 let. Jako potomek egyptské královské rodiny je velmi panovačná. Je kapitánkou roztleskávacího týmu Fear Squad. Jejím přítelem je Deuce Gorgon a její nejlepší kamarádka (a zároveň tak trochu poskok) je Ghoulia Yelps. Její starší sestra Nefera a její kamarádka Toralei se jí snaží převést na svou stranu, ale narozdíl od nich Cleo není bezcitná, dokáže být pro druhé i opravdovým přítelem. Jejím oblíbeným jídlem jsou hrozny. Zvláště, když jí jimi někdo krmí. Její oblíbenou činností je vládnout chodbám Monster High a být kapitánem svého roztleskávacího týmu. Co se týče jejího vzhledu, na první pohled je opravdovou egyptskou princeznou - čelenka, exotické doplňky, bandáže.. Jejím mazlíčkem je sladká egyptská kobra Hissette. Nejvíc ji naštve, když ji někdo odmítá poslouchat - a co je ještě horší - když se spolčí s její sestrou Neferou. A čeho se nejvíc bojí? Tmy.

Cleo má krásně snědou pleť, bledě modré oči a černé vlasy. Pod pravým okem má znaménko.

V této kolekce má Cleo ve svých černých rozpuštěných a lehce zvlněných vlasech tyrkysový melír. Vlasy též zdobí zlatá čelenka s egyptskými prvky. Ofinka je stočená nad čelem směrem dovnitř. Cleo má samozřejmě své typické černé linky, tentokrát zvýrazněné červenými očiními linkami. Oční víčka jsou též lehounce zlaté. Rty má velmi tmavě červené. Outfit se skládá z jednoduchých, ale přesto velmi elegantních mini šatů. Mají tyrkysovou barvu s černými a zlatými vzory. Šaty mají 'spadlé ramínka' z černé krajky se zlatými flitry. Stejnou látkou je i lemována sukně s rozparkem. Pas zdobí výrazný zlatý pásek s egyptskými vzory a zlatými řetízky. Botky jsou také zlaté a tak skvěle ladí k pásku. Dalším skvěle ladícím doplňkem je zlatá kabelka se scarabem.


Cleo je občas trochu otravná, ale i přesto ji mám ráda. A v této kolekci jsem ji zkrátka mít musela. Je krásná snad skoro ve všech, o tom žádná, ale tady si mě zkrátka získala. Dlouhou dobu jsem ji nemohla sehnat, ani na e-shopu v Dráčiku už nebyla dostupná, ale nakonec jsem ji v jednom městě sehnala - byla úplně vzádu zapomenutá. Ještě, že jsem se k ní prohrabala! Hned jsem si ji vzala a k ní rovnou i Draculauru. Frights, Camera, Action! je zkrátka jedna z mých top kolekcí.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama