Je tu někdo?

3. února 2016 v 11:09 | Lucille Daryl |  Deníček slečny Daryl
Představte si, jak to křičím v prázdné ulici starého opuštěného města a jedinou odpovědí je má, několikanásobná ozvěna. Aneb nějak takhle to tu teď na mě působí.


Já vím, já vím. Je to tu samá panenka. Když už se ozvu, je to právě formou panenkovského článku. A nebo se neozvu vůbec. Jenže na Vánoce se mi sbírka rozrostla o 11 kousků a další 3 přibyly v lednu, takže bych chtěla mít co nejdříve doplněné články jednotlivých panenek - zkrátka mě baví mít v tom systém a psát o každé své milované monsterce. Původně jsem to chtěla dodělat do konce ledna, ale plány se nějak změnily a já to nestihla. No, mám pocit, že to už jen tak nedoženu, ale každopádně se o to pokusím. Ráda bych ale blog opět přivedla zpět do provozu a dávala vám o své existence vědět i skrze jiné články - ať už deníčkové či zážitkové, hororové (na které jsem se pěkně vykvákla), nebo články s fotografiemi, tipy a recepty a tak podobně.

Pfff, co bych vám mohla říct, po té době? Máme tu únor. Za leden se tu objevil jen jeden článek, který byl shrnutím odchodu starého a příchodu nového roku. Leden jsme měli krásně prosněžený a ačkoli jsem si sníh užívala a dokonce si po několika letech opět naklepala prdel při sjíždění kopce na lopatě (v lese je to zkrátka adrenalin!), dost mě mrzelo, že takové počasí nebylo na Vánoce. S odchodem sněhu přišlo velmi teplé počasí a dá se říct, že venku už jaro začíná v celé své kráse. A mně to ani nevadí, naopak. Ten zpěv jarních ptáčků, který slyším už nad ránem, je zkrátka po každé zimě ohromující a neuvěřitelně uklidňující.

Netuším, zda jsem se tu zmiňovala o nových přírůstkách do monster rodinky, ale za leden přibyly další tři, a to krásná kentauřice Avea Trotter, Lorna McNessie za skvělou cenu a přítel mi pořídil mou nejvysněnější panenku ze všech, u které jsem se bála, že brzy zmizne z prodeje nadobro a já už ji nikdy nebudu mít, a to Operettu v základní kolekci. No a teď jedna zajímavá věc..

Víte, jak jsem tu kdysi psala o vitríně? Prostory pro panenky jsou pro mě stejně důležité, jako samy panenky, a já jim zkrátka chtěla dopřád něco, co si zaslouží. V knihovně jim to sluší, to ano, ale vzhledem k tomu, že je pro mě má sbírka velmi důležitá, jsem je zkrátka chtěla mít v bezpečí za sklem vitríny. Spoustu vitrín za skvělé ceny jsem našla na internetu, ovšem všechny byly zdaleka a byl by obrovský problém s dopravou. Tak jsem to na čas nechala být. A vždyť víte, jak funguje vesmír.. Pokud něco chcete a věříte tomu, že to prostě jednou bude, tak ono to bude. A častokrát si vás to najde samo. A co vy, taky jste někdy našli černou vitrínu (ve skvělém stavu a absolutně odpovídající všem vašim představám) v lese? *tajemný úsměv a pokračování příště*

Já se zase ozvu, snad to bude brzy!
Nějakým záhadným způsobem se mi podařilo ztratit baterii do svého foťáku a ještě stále jsem si nesehnala novou, takže teď prožívám naprosto bezmocné dny, kdy sahám po fotoaparátu a najednou mi ta skutečnost dojde.. Jsou to muka!
 


Komentáře

1 Dee | Web | 3. února 2016 v 11:13 | Reagovat

úžasná fotka :)

2 Eli | Web | 3. února 2016 v 16:14 | Reagovat

Krásná fotka a zajímavý příběh s vitrínou. .))) Že ji tam na tebe nastražil přítel nebo rodina? :D

3 Leri Goodness | Web | 3. února 2016 v 16:15 | Reagovat

[1]: Souhlasím s Dee. Vážně povedený snímek. :)

4 Lucille Daryl | Web | 3. února 2016 v 18:35 | Reagovat

Děkuju moc. :)

[2]: Ne, nenastražil ji tam na mě nikdo. Leda sám ďábel. Působí trochu strašidelně a nedivila bych se, kdyby byla něčím posedlá. :D Ještě se o tom rozepíšu v dalším článku, až budu mít funkční foťák. :)

5 Kate | 3. února 2016 v 20:33 | Reagovat

Teda, objevit vitrínu v lese se jen tak někomu nepoštěstí. Jinak, jsem pravidelná čtenářka a baví mě číst všechny tvoje články, nejvíc asi ty zážitkové a deníčkové :) taky se vždycky ráda podívám na fotky panenek, fotíš skvěle :) Vracím se sem a netrpělivě očekávám nové články. Akorát jsem líná psát komentáře :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama