Červenec 2016

Záchvěv léta a Film Legends Museum

30. července 2016 v 10:39 | Lucille Daryl |  Zážitky

Je to pár dní, co jsem rozepisovala článek s názvem "Léto jako by nebylo". Ale než jsem ho stihla dopsat, tak se mi podařilo ukořistit pár letních vzpomínek, za které jsem hrozně ráda.

43. Posea Reef

13. července 2016 v 19:47 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Posea Reef

Kolekce: Great Scarrier Reef
4. červenec 2016

Posea, o které jsem snila od prvního okamžiku, co jsem ji spatřila, se konečně stala součástí mé (v posledních dnech lehce umírající) sbírky a nese si číslo 43.

Posea Reef je dcerou samotného Poseidóna, boha moře. Co se týče jejího stylu, ráda pluje s davem - doslova i co se oblečení týče. Ráda na sobě cítí splývavé látky a doplňky, které se kolem ní ovívají a houpají se, jako by si žily svým vlastním životem. Její nejoblíbenější aktivitou je zahradničení. Ráda tráví čas ve své mořské zahrádce péčí o své úchvatné vodní rostliny. Nemá ráda, když příšerky plavou pryč od svých starostí. Nedá se říct, že by to nesnášela, ale spíš je ji z toho smutno a je odhodlána pomoci. Ví toho mnoho o.. mnohém! Ale občas se vědomosti v její hlavě zamotají jako chaluhy - ví, že tam někde jsou, ale nemůže je prostě vylovit. K jídlu má nejradši slané mořské karamelky - je to tak skvostná lahůdka! Nemá žádné zvířátko, neboť všechny mořské bytosti jsou jejími přáteli a nikdy by je nemohla vnímat jako domácí mazlíčky.

Posea Reef má modrou pleť s perleťovým leskem a tmavě zelenou ploutev s chapadly. Na jejím těle je jemná struktura drobných perliček a mezi prsty jsou plovací blány. Její ouška mají neobvyklý tvar korálů a na obličeji má pihy - světle růžové na nose a tmavě modré pod očima. Její oči mají zeleno modrou barvu do tyrkysova. Obočí je fialové. Posea má přenádherné a dlouhé barvy tmavě růžové až purpurové barvy se zeleným melírem.

Posea je na první pohled velice pestrá. Vlasy má nádherně vyčesané a sepnuté velkou černou sponou připomínající černou houbu. Korálový tvar mají i tmavě fialové náušnice. Posea má zajímavý make-up: spodní řasy jsou tmavě modré, vrchní řasy jsou černé. Nad nimi jsou nenápadné modré stíny a pod obočím jemné perlově růžové. Rty jsou naopak výrazně rudé. Posea na sobě má strakaté tričko, kolem kterého jsou obmotané růžové mořské řasy. Stejně tak je obmotán i její ocas - jsou na něm různé chaluhy a řasy zelené barvy s drobnými kostrami ryb, mořští koníci nebo třeba krab. Na rukou má též mořské řasy jako náramky.

Posea si mě zkrátka naprosto získala. Ty detaily jsou něco neuvěřitelného. Obzvláště její ocas/ploutev/chapadla (jak kdo uzná za vhodné :D) mě naprosto okouzlil/a. Konkrétněji tedy ty chaluhy a řasy s mořskými tvorečky, které se kolem něj obepínají (protože bez nich ta spodní část vypadá opravdu.. podivně). A ve tmě svítí, což je další roztomilý plus navíc. Posea je naprvní pohled zkrátka opravdu bohyně a podle mě nemohla být dcera Poseidona jako MH panenka zobrazena lépe. Je naprosto nádherná! Silně uvažuji i nad Peri & Pearl, aby měla Posea kamarádky.


42. Bonita Femur

12. července 2016 v 13:51 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Bonita Femur

Kolekce: Freaky Fusion
27. květen 2016

Bonita je v mé rodince už nějaké ten pátek, tak by bylo konečně dobré vám ji představit. Nese krásné číslo 42 a kompletizuje mou skupinku hybridních slečen.

Bonity rodiče jsou mothman (otec) a kostlivec (matka). Ona sama je tudíž krásným hybridním monstrem. Přišla na Monster High společně se svými nejlepšími kamarády Neightanem, Sirenou a Aveou. Jejím oblíbeným jídlem je vlna a hedvábí, což má pochopitelně z tátovy strany. Miluje vintage módu, ale protože bývá občas nervózní, má tendenci své oblečení žvýkat - zvlášť je-li z vlny nebo hedvábí. Ví, že je to špatný zlozvyk, ale jen dobrá vlna ji dokáže uklidnit. Její nejoblíbenější činností je nakupování. Ghoul jako ona nebude nikdy unavený z nového oblečení, zvlášť když všechno její oblečení má dírky od žvýkání. Nejvíce ji přitahují jasné barvy a úplně nejradši nakupuje na bleších trzích, což někdo odsuzuje, ale podle ní se tam dají najít skvělé kousky k vylepšení. Nemá žádného mazlíčka, myslí si, že na to je moc nervózní typ - neustále by se strachovala, zda je v pořádku, když s ním zrovna nebude.

Bonita má růžovou pleť. Její vrchní část těla - ruce a hrudník - se skládá pouze z kostry, zatímco od břicha dolů má strukturované 'můří' tělo. Má obrovská růžovo černá křídla a roztomilá tykadla. Její oči mají fialovou barvu s jasnými modrými odlesky a její rty jsou růžové s fialovými konturami.

Bonita má extrémně dlouhé blond vlasy s černým a růžovým melírem, vyčesané do vysokého culíku, ve kterém má sponu ve tvaru několika malých můr. Bonity make-up tvoří výrazná černá rašenka a žluté stíny s třpytkami, které zasahují až do jejího fialkového obočí. Outfit se skládá s šatů s dlouhým rukávem a krátkou, střapatou sukní. Šaty jsou složeny ze dvou látek - jedna je elastická černá s motivy barevných motýlků a druhá je tmavě růžová síťovina, která se nachází na hrudníku, tvoří část rukávů a také vrchní část sukně. K tomuto outfitu Bonita zvolila žlutý pásek připomínající páteř s můrou jako sponou a stejně žluté elegantní boty na podpatku.