43. Posea Reef

13. července 2016 v 19:47 | Lucille Daryl |  Sbírka panenek

Posea Reef

Kolekce: Great Scarrier Reef
4. červenec 2016

Posea, o které jsem snila od prvního okamžiku, co jsem ji spatřila, se konečně stala součástí mé (v posledních dnech lehce umírající) sbírky a nese si číslo 43.

Posea Reef je dcerou samotného Poseidóna, boha moře. Co se týče jejího stylu, ráda pluje s davem - doslova i co se oblečení týče. Ráda na sobě cítí splývavé látky a doplňky, které se kolem ní ovívají a houpají se, jako by si žily svým vlastním životem. Její nejoblíbenější aktivitou je zahradničení. Ráda tráví čas ve své mořské zahrádce péčí o své úchvatné vodní rostliny. Nemá ráda, když příšerky plavou pryč od svých starostí. Nedá se říct, že by to nesnášela, ale spíš je ji z toho smutno a je odhodlána pomoci. Ví toho mnoho o.. mnohém! Ale občas se vědomosti v její hlavě zamotají jako chaluhy - ví, že tam někde jsou, ale nemůže je prostě vylovit. K jídlu má nejradši slané mořské karamelky - je to tak skvostná lahůdka! Nemá žádné zvířátko, neboť všechny mořské bytosti jsou jejími přáteli a nikdy by je nemohla vnímat jako domácí mazlíčky.

Posea Reef má modrou pleť s perleťovým leskem a tmavě zelenou ploutev s chapadly. Na jejím těle je jemná struktura drobných perliček a mezi prsty jsou plovací blány. Její ouška mají neobvyklý tvar korálů a na obličeji má pihy - světle růžové na nose a tmavě modré pod očima. Její oči mají zeleno modrou barvu do tyrkysova. Obočí je fialové. Posea má přenádherné a dlouhé barvy tmavě růžové až purpurové barvy se zeleným melírem.

Posea je na první pohled velice pestrá. Vlasy má nádherně vyčesané a sepnuté velkou černou sponou připomínající černou houbu. Korálový tvar mají i tmavě fialové náušnice. Posea má zajímavý make-up: spodní řasy jsou tmavě modré, vrchní řasy jsou černé. Nad nimi jsou nenápadné modré stíny a pod obočím jemné perlově růžové. Rty jsou naopak výrazně rudé. Posea na sobě má strakaté tričko, kolem kterého jsou obmotané růžové mořské řasy. Stejně tak je obmotán i její ocas - jsou na něm různé chaluhy a řasy zelené barvy s drobnými kostrami ryb, mořští koníci nebo třeba krab. Na rukou má též mořské řasy jako náramky.

Posea si mě zkrátka naprosto získala. Ty detaily jsou něco neuvěřitelného. Obzvláště její ocas/ploutev/chapadla (jak kdo uzná za vhodné :D) mě naprosto okouzlil/a. Konkrétněji tedy ty chaluhy a řasy s mořskými tvorečky, které se kolem něj obepínají (protože bez nich ta spodní část vypadá opravdu.. podivně). A ve tmě svítí, což je další roztomilý plus navíc. Posea je naprvní pohled zkrátka opravdu bohyně a podle mě nemohla být dcera Poseidona jako MH panenka zobrazena lépe. Je naprosto nádherná! Silně uvažuji i nad Peri & Pearl, aby měla Posea kamarádky.


 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 14. července 2016 v 9:11 | Reagovat

Na první pohled mě u ní zaujal ten uhrančivý pohled.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama