It's beginning to look a lot like winter

23. listopadu 2016 v 9:24 | Lucille Daryl |  Fotografie aneb zachyceno objektivem

Na Vánoce je přeci jen ještě trošku brzy, ale zima k nám už téměř dorazila. Venku je teď sice teplo, ale před týdnem, když jsem začínala psát tento článek, který jsem nakonec kvůli nedostatku času nestihla zveřejnit, mrzlo tak, že jsem nebyla schopna vylézt ven bez rukavic, kulichu a šály. Tohle počasí miluju. A rozhodně mu dávám teď ke konci listopadu přednost, než tomu relativnímu teplu, které tam je právě teď. A nejkrásnější na tom všem jsou ta mlhavá rána, kdy se namrzlá příroda třpytí ve svitu posledních slunečních paprsků. Je to taková neuvěřitelná nádhera, jít se projít do lesa a všímat si všech těch drobných detailů a radovat se z nich. Chodit po té zmrzlé křupavé trávě a nasát čerstvý mrazivý vzduch... ach!

Vkládám proto pár fotek, abych tu úchvatnou atmosféru přinesla i sem, na svůj blog. Mrzí mě, že k nám mráz jen nakoukl a zase beze slov zmizel, ale já věřím, že se ještě vrátí.

Letos se na Vánoce hrozně těším, a co vy? Ale po pravdě, právě teď v tuto chvíli na ně nejsem absolutně naladěná. Před pár dny se mi dokonce zastesklo po říjnu a Halloweenu. Snad to změní blížící se advent (už tuto neděli!) a výzdoba, kterou mám na ten den v plánu. A taky trdelníčky, které jsem nám objednala u mamky! Teď sice po ránu poslouchám vánoční písničky, ale stále tomu něco chybí. Nejspíš to bude vůně svíček, které si nechávám právě na advent, který se blíží. Bohužel jsem všechny dárky nestihla nakoupit v listopadu, jak jsem plánovala (a i když ještě pár dnů zbývá, obávám se, že během nich to stejně nestihnu), takže budu dokupovat ještě začátkem prosince. A koneckonců, i to mě snad naladí na vánoční vlnu o trochu víc. Přichází nejkrásnější období ze všech!

PS: Uznávám, že spousta fotek stojí kompozičně za prd, ale musím se přiznat, že jsem některé fotila "naslepo", jelikož se mi zkrátka nechtělo v té kose klekat na zem a dělat všechno to, co zkrátka k fotografování patří a co musí fotograf přetrpět. A taky jsem sem fotky naházela rovnou z foťáku, neboť na jejich upravu jsem neuvěřitelně líná. Ale atmosféru jsem snad zachytila, a to je pro mě důležité.

PS2: Lehce mi zamrzl i blog, ale to jste si předpokládám všimli. Chtěla jsem nějakou tu sezónní změnu (na Halloween jsem to bohužel nestihla) se zanecháním hororové atmosféry, takže mi Gremlins přišli jako skvělá volba. Doufám, že se tu budete cítit příjemně.


 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 23. listopadu 2016 v 19:30 | Reagovat

Hlavně ty se šípky jsou prostě kouzelné. *-*

2 Hanka | Web | 24. listopadu 2016 v 16:22 | Reagovat

Jak hodně je z těch skvělých fotek znát, že podzim ustupuje a vládnout bude zima....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama