Nedočkavě vyhlížím...

24. dubna 2017 v 19:46 | Lucirä |  Deníček slečny Daryl

Každý paprsek slunce je teď tak vzácný, že mi vytvoří úsměv na tváři.Mé páteční nakupování zásob mých i kočičích slunce doprovázelo velmi intenzivně a bylo to hrozně příjemné, dokonce i v osm hodin večer bylo milé počasí na procházku polem s krásným výhledem na Kunětickou horu, ale pohled z okna po sobotním pozdějším probuzení nebyl milý ani náhodou. A k naší smůle se počasí drželo celý den. Na druhou stranu jsem mohla u přítele lenošit a necítit se tak provinile. Ven chodím ráda i v takhle šíleném počasí, ale vzhledem k tomu, že mě už v týdnu skolilo jakési alergio-nachlazení (původ je těžké odhadnout, když se počasí střídá jako na houpačce a zároveň všechno kolem kvete), takže jsem na nějaké výšlapy v té divočině neměla ani energii. Stěhovali jsme pokoj, jeli pro polštáře, abychom na místě po půlhodině vybírání zjistili, že je vlastně nepotřebujeme, a koukali jsme na Moanu. Do toho filmu jsem se mimochodem zamilovala neuvěřitelným způsobem. Z počátku se mi do téhle Disneyovky moc nechtělo, nijak zvlášť mě nelákala a zkrátka jsem její zhlédnutí neustále oddalovala. Po skončení jsem ale usoudila, že to byla zatím snad nejhezčí Disneyovka ze všech a opravdu si teď nejsem jistá, zda nepředčila i mnou milované Tangled..

Pocit léta jsem si přivodila alespoň skrze animák a tyhle boží skleničky, se kterými už se vidím v létě na dece s vychlazenou citronádou s mátou.


Neděle už nebyla tak ošklivá. Foukalo sice jako blázen, ale bylo podstatně slunečno. Jela jsem domů už brzy, sešla se s rodinou na trzích, kde jsem si pořídila stévii a následně zjistila, že nemá moc šancí na přežití, a užila si pohodovou neděli. Úklid, procházky, dobrý oběd, to já můžu. Sestra měla narozeniny a dárek měl úspěch. Co víc si přát? Snad jen, aby příští víkend byl delší... Počkat, on bude! ♥

Povedlo se mi ve volné chvilce narychlo splácat něco jako vektorovou podobu mých dvou zlatíček, která mi tu teď budou zdobit menu, tak se s nimi pochlubím i ve větší verzi.


Dnešek se ale vůbec nepovedl. Víkend utekl moc rychle a já jsem se dnes ještě od rána neprobrala. Celej den byl tak nějak naruby a doprovázely ho negativní pocity, a to i přesto, že bylo poměrně hezké jarní počasí. Nespravila to ani procházka domů z práce a ani odpolední procházka s rodinou a se psy. Ačkoli byla moc fajn, nějak se prostě dnes necítím ve svý kůži. A nemůžu se do ní dostat, ať se snažím sebevíc. Řeším teď něco ohledně práce a přepadají mě samé negativní myšlenky. Štve mě to a nemůžu se toho zbavit. Snažím se být pozitivní vždy a ve všem, ale dneska prostě nemám svůj den a nedokážu pozitivně vnímat ani to nejmenší. Nesnáším tyhle nálady. Takže to vidím na hlubokou jógu s relaxační hudbou, Zaklínače a spánek. To je přesně to, co dneska potřebuju.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama