Jak nám chutná - Herrmanns, Animonda Carny

8. srpna 2017 v 18:30 | Lucirä |  Bellatrix & Poltergeist


Jazýčky mých vrnících kouliček otestovaly další značky - tentokrát Herrmann's a Animonadu. Prošly přísnou kočičí kontrolou?

Konzervy Animonda CARNY si vedly podstatně lépe, než Catz Finefood, ale není to nic, čím bych mohla kočky krmit delší dobu. Napoprvé se zdálo, že docela zachutnala, nicméně podruhé už zájem nebyl tak velký a třetí den už v miskách zůstala. Závěrem jsem tedy došla k tomu, že Animondou krmit můžu jen občas, ale nikdy ne dvakrát za sebou.

Strukturou maso v konzervě připomínalo již zmíněnou značku Catz Finefood. Nebylo sice tolik suché, ale o šťavnatosti se také nedá mluvit. Složením je dobré a cenově velmi dostupné - za 1kg dáte kolem 80,- korun, ve větším balení po 500g konzervách dokonce pouhých 50,-. Krmivo je samozřejmě bez konzervačních látek, barviv, cukru a dalších ochucovadel, je vyrobeno v Německu a obsahuje pouze maso a vnitřnosti a je obohaceno o vitamíny a minerály.

K dostání je ve variacích s drůbežím a hovězím, čistě hovězím, hovězím a kuřecím anebo koktejly například s krůtou a krevetami. Více informací na www.zoohit.cz, kde můžete krmivo objednat.

Já nebudu Bellatrix a Poltergeista trápit něčím, co jim vyloženě nesedlo, a tak nejspíš znovu nekoupím a raději budu pátrat jinde a zkoušet další značky. Nicméně si myslím, že méně vybíravým a nezmlsaným jedincům by konzervy zachutnat mohly a za zkoušku to rozhodně stojí, protože pokud uspějete, máte vystaráno, neboť krmivo je kvalitní a cenově srovnatelné s těmi sajrajty ze supermarketů.

Herrmanns Menu kapsičky ale dopadly hůř, což jsem upřímně vůbec nečekala. Jedná se totiž o velmi jemné masíčko v krémové omáčce. Je opravdu velmi šťavnaté a vždycky jsem si myslela, že přesně nad takovými kapsičkami se všechny kočky oblizují. K mému udivení na to Bellička pohlédla s takovým znechuceným výrazem, který jsem u ní nikdy neviděla. Přestože ji nějaké jídlo vyloženě nechutná a odmítne ho sníst, po chvíli se k němu vrací a dá mu šanci. U těhlech kapsiček se tak ale nestalo a vždycky zůstalo úplně všechno. A to i když jsem ho zkusila promíchat s jinou oblíbenou paštičkou.

Krmivo je velmi kvalitní, obsahuje lehce stravitelné sacharidy, extra porce zeleniny a maso je šetrně vařené v páře. Je čistě přírodní a neobsahuje žádné konzervační a jiné nežádoucí látky. Maso a ryby pocházejí z kontrolovaného biologického chovu, a stejně tak je v bio kvalitně i přidaná zelenina. K dostání jsou zajímavé variace, jako ryba se špenátem a rýží, hovězí s dýní a merlíkem, srnčí s jablky a hruškami. My měli příchuť husa s jogurtem a cuketou.

Za 1kg krmiva zaplatíte přes 200,-, takže se jedná o cenově náročnější krmivo, takže si za kvalitu připlatíte. K dostání jsou i 400g konzervy. Více na www.zoohit.cz.

 


Komentáře

1 Atheira | Web | 8. srpna 2017 v 19:34 | Reagovat

Nevděčnice tlustá, příště místo kapsiček zaslouží tak deset koleček podél plotu. A svižně! :D

2 Kvurča | 9. srpna 2017 v 18:31 | Reagovat

[1]: Hano :D :D :D :D

A přesně jak můj Ben, koupí kvalitnější žrádlo a na to ti, jak se říká, sere pes!  Nevděčníci :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama