Kočičí deníčky #7

20. září 2017 v 20:19 | Lucirä |  Kočičí deníčky

Humani! Tentokrát tu mám extra dávku roztomilosti pro všechny! A to zcela zdarma. V podobě našich fotek, který jsem našla u našeho Humana v počítači. Konkrétně se jedná o levou část první úvodní fotky a pak o pátou, sedmou, osmou a devátou fotku. Jo a pravou část poslední bych taky mohla započítat.


Náš Human by snad nikdy nezačal topit. Ale když nebyl doma, bůh vyslyšel moje kvedlání s kličkou od kamen, vložila se do toho Babka a za chvíli to v nich svítilo a hřálo. A tak jsem zahájila letošní topící sezónu a oficiální povalování před kamny! Human mi tam po příjezdu dal dokonce i můj oblíbený polštářek, který jsem hrozně dlouho neměla, protože mi ho Human z neznámých důvodů vzal a pověsil na balkón. Konečně jsme se zase setkali. Jen už tam nemám tu svou vrstvu chlupů, která tam byla předtím. Nevím proč... Asi se Humanovi na něco hodila, a tak mi ji vzal. Měl mi říct, dala bych mu jinou.


Docházely nám granule, už jsem z toho byla ve stresu. V pondělí ale Human přišel s velkým pytlem a několika dalšími menšími. Hned jsem poznala, že je to všechno pro nás! No jen se na tu nádheru podívejte! Takže teď máme nějaký granulky s nápisem Optima Nova z leopardí továrny. A potom tři malý různobarevný a k tomu pár paštik a plechoviček. Human to tam takhle položil a furt chodil kolem s tou černou věcí. A cvakal. A my tam seděli, čekali, co jako bude, a ono nic nebylo. Tak jsem si sedla vedle misky, koukala na Humana tázavým pohledem, telepaticky jsem mu přenášela myšlenku "Nasyp mi zatím od každýho trochu" a ono stejně nic. A dlouhou dlouho dlouho nic! Až pak teda Human rozdělal ten pytel z leopardní továrny, nabral do kelímku a ten kelímek položil na zem, než zase zavřel pytel. A mně už se nechtělo čekat, tak jsem to šla jíst rovnou z toho kelímku. Human dělal takový ty věci, jako když má radost. Asi si myslel, že mi tolik chutnají, že to nemůžu vydržet. Přitom jsem jen byla zvědavá. Ještě nevím, jestli mi budou chutnat. To si musím rozmyslet. Poltr zatím taky nic neříkal.

Jenom nechápeme, co slavíme. Human se o nás stará, to zas jako jó, ale nikdy toho nekupuje hodně naráz. Většinou tak postupně. Takže jsme zmatený. Protože máme pocit, že v tuhle dobu se ještě nic neslaví. Takže se o to víc těšíme na Mikuláše a Ježíška. Ten by, podle vůně větru vanoucího z okna, měl přijít totiž už poměrně brzy. To můj čeníšek pozná!

Od toho kamnového víkendu se ale další kamnování nekonalo. I když jsem kvedlala kličkou jako o život. Tedy až do teď! Teď už to tu zase trochu plápolá. Human vždycky ráno odešel do práce a nezatopil. Takže teď bydlím v jeho pečinách. Poltr má výhodu dlouhých zlatých a jistě i hřejivých vlasů, takže ten si klíďo píďo leží na škrabadle u studeného okna a je mu to jedno. Ale mně je zima. Human furt říká, že bude hůř, tak to zatím s topením nesmíme přehánět. Že by pak onemocněl, kdyby hned přetopil, přišel z venku a bylo tu jako v sauně. No tak ať nechodí ven, ne?? Já tomu nerozumím. Ale podle toho, co jsem zaslechla, tak nemůže sehnat žádnou bundu nebo kabát. Hahahahaha, to má za to, hahaha!


No a tady je pár fotek z našeho podzimního moodu. Já teda nevím, co to úplně znamená, ale Human tomu tak nějak říká. Každý ráno a večer zapaluje kamna ve skleničce (což nechápu, o ty se přece neohřejeme!!), leje si do hrnku tu vodu ze který se kouří (proč taky nemáme takovou?), má spodní tlapky obalený takovým tím chlupatým a i v tom občas spí a taky má v noci všechno přikrytý - jako že má dlouhý nohavice, rukávy a tak. Takže už ho moc nemůžu ňuchat do holých loktů a kolen. Prostě všichni kolem mají svetry a kožešiny a dlouhý vlasy a já nic, já mrznu. Ale asi je to součástí toho podzimního moodu.

Ale ty kamna ve skleničce teda nechápu, zase tu hořej.
PS: a na závěr pusinkovací sourozenecká fotka, abyste se mohli kochat, jak jsme sladký. K uňuchání!

 


Komentáře

1 Atheira | Web | 20. září 2017 v 20:27 | Reagovat

Belličko, on ti ten kentusáckej polštář totiž taky někdo vypral, protože takovej hnůj nikdo prát nechtěl a Lucie s babkou by ti ho radši nechaly rozložit venku... Měla jsem to taky udělat, tvoje chlupy jsou humáč lepivej!

2 padesatka | E-mail | Web | 20. září 2017 v 20:45 | Reagovat

Taková krásná pohoda...:)

3 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 21. září 2017 v 18:10 | Reagovat

Ňuhuuuu. ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama