Kočičí deníčky #9

24. října 2017 v 19:32 | Lucirä |  Kočičí deníčky

Náš Human má hrozně rád podzim. A je to na něm vidět. Takže my ho máme rádi s ním a sdílíme tu radost. Hodně otevírá hořící vrátka, vždycky do nich něco hodí a ono to pak za tím sklem hoří ještě víc. A máme doma hrozně příjemný teplo. Takže pak ležíme přímo před ním a vyhříváme si kožíšky. Já tedy o něco víc, protože ty kamna jsou víc moje než Poltříka, takže ho tam moc nepouštím. Ale taky jsem si oblíbila Humanův župan, takže když ho zrovna nemá na sobě a já ho vidím v posteli jen tak ležet, jdu se stočit na něj. To pak má Poltr možnost jít si lehnout před kamna na mou stoličku nebo na můj koberec. O víkendu to ale přehnal, tak jsme půl dne leželi naplácnutý na lině, aby to alespoň trochu chladilo. A z okna šel příjemnej vzduch. Voněl podzimem, říkal Human.


Human taky hodně zapíná ty oranžový světýlka na oknech a u stropu. To je pak u nás takový příjemný útulno, který nás úplně pobízí k tomu, abychom se stočili do pozice skořicových točenek a dali si šlofíka.

Večer většinou Human zapálí světýlko i ve skleničkách (to pak dělá hrozně hezký stíny, takovou světelnou šou na stěnách - to já moc ráda pozoruji nebo lovím!), lehne si do postele a řekne mi "Pojď Belličko, jdeme koukat na Gilmorky". To znamená, že Human nehybně leží a kouká na ty lidi žijící za černou bednou a já se mu stočím k nohám a spím. Dělat koukání na Gilmorky je fajn činnost. Je to taková naše tradice před spaním!

Human nám navíc zase něco koupil. Je na nás podezřele hodnej. Skoro jsem měla pocit, že už jsou ty Vánoce - to je ten den, kdy toho má Human moc na práci, a tak s námi je jen ráno, pak dá doprostřed pokoje větvičku a pod ní tajemný věci, a přes den někde lítá a nás chodí jen kontrolovat a pusinkovat. Nevadí nám to, vždycky nám zapne bedýnku se zvukem a my ji posloucháme a spíme. A navíc nám to vynahradí večer. To rozbalí ty tajemný věci a znich se vyklube to, co mám úplně nejvíc ráda - KRABICE, PAPÍRY A STUŽKY! Sice to čekám, ale stejně vždycky dělám překvapenou. Human z toho má radost. A mě navíc kartony a papíry nikdy bavit nepřestanou! Poltr ten to asi nečeká, on je trochu natvrdlej a tváří se jako by mu někdo nadloubal. Ale on se tak tváří vlastně pořád, takže to asi s Vánocemi nesouvisí.

No ale zpátky k játru věci. Vánoce ještě nejsou protože tenhle den se nekonal a taky nikdy nebývají současně s oranžovým strašidelným období. Ale i tak jsme toho zase hodně dostali. Nový granulky, protože ty posledně nás moc nenadchly - Human je tak hodnej! A k tomu taky konzervičky, ve kterých je masíčko na kousíčky, takže chutnají zase jinak, než ty předtím. Mňam!

Jo a o víkendu koukáme na strašidelný filmy ve kterých se často křičí a tak. Human si minule sednul k mojí stoličce, tak jsem ho nenápadně strašila tím, že jsem mu kousala uši a rejdila čumákem ve vlasech. Hihihi! Byla to bžunda.

Máme se prostě hrozně fajn, no podívejte se sami!

S pozdravem vaše B-blogerka Bellička!

 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 25. října 2017 v 20:01 | Reagovat

No rozhodně vypadáte víc než spokojeně, oba dva. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama