It's just another day

1. ledna 2018 v 14:04 | Lucirä |  Deníček slečny Daryl
Občas chci, aby mi písničky mluvily z duše. Ale málokdy to tak doopravdy je. A proto hrozně ráda vytrhuji věty z kontextu. Třeba v písničce You don't own me od Grace (ft. G-Eazy), která je soundtrackem k filmu Suicude Squad (a který mám mimochodem moc ráda i přes jeho úplně na hovno děj, věděli jste to?) jsem si vypíchla část I don't tell you what to do, so just let me be myself, that's all I ask of you a taky I'm free and I love to be free, to live my life the way I want. Vem to čert, že je to nějakej zamilovanej bullshit, kterej vůbec doslovně neodpovídal žádné mé situaci. Já jsem asi schopná si předělat i písničku o dvou teplouších k obrazu svému, když na to přijde.

Ale proč to vůbec píšu...

Protože mou novoroční písničkou se stala tahle. Je trochu divná, trochu zmatená, trochu negativní a možná i trochu depresivní. Na první leden jako dělaná, ne?

It's just another, it's just another day.


Vítej, 2018. Voníš docela hezky. Trochu jarem. Jsi zatím ale takový klidný a tichý. Trochu nudný a nevýrazný. Ale však já s tebou něco provedu... Zatím si ale musím dobře rozmyslet, co přesně. Vezmu si na to čas do víkendu. Až bude po aklimatizaci do pracovního života.
 


Komentáře

1 Sova přepálená | Web | 1. ledna 2018 v 16:50 | Reagovat

Zrovna jsem přemýšlela, že si tuhle písničku pustím, že se k dnešku vážně docela hodí, a ona je tady. :D
Spíš než první leden to dneska vypadá jako takový pěkný březen. Na ten je ještě trochu brzy, ale už se blíží a já se na něj těším. :)

2 Lucirä | 1. ledna 2018 v 20:27 | Reagovat

[1]: My jsme fakt nějak divně propojený - určitě skrz ufouny! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama