Kočičí deníčky #12

9. března 2018 v 9:35 | Lucirä |  Kočičí deníčky
Ahoj humani!

Tenhle článek píšu za Poltříka. Já sama totiž nic extra na srdci nemám a on neumí psát. Vlastně ani mluvit. Věčně kouká jako sůva z nudlí a kocouři za oknem si z něj dělají srandu, že na něm někdo prováděl lobotomii. Je těžký mít tak retardovanýho bratra, ale zastávám se ho. Šikanovat ho můžu totiž jenom já, hihihi!
Ale zpátky k játru věci. Jak jsem řekla, já na srdci nic moc nemám, krom toho, že mi přestalo chutnat Kosmický jídlo. Vím, že jsem ho chválila, ale už mě prostě nebaví. To se tak stane ze dne na den. Jeden den mě baví pelech a další den ho nenávidím. Takhle to prostě je, smiřte se s tím. Za to Poltergeist by vám něco rád řekl a tak mi telepaticky přenáší to, co mám psát.
Takhle se my kočky dorozumíváme. Tedy alespoň většinou. Občas na sebe i mňoukáme, prskáme, syčíme anebo mluvíme démonštinou. To je taková ta řeč hlubokým hlasem, který nezní jako náš. Ten vás děsí, co? Haha, měl by... Kdybyste jen věděli (smajlík s rohy a ďábelským úsměvem).


Tak tady máte přepis z telepatické komunikace:

AHOJ LIDI MOJE MAMINKA SI KOUPILA NOVEJ KOBEREC JE NA NĚM STROMEČEK A MÁ BARVU JAKO MOJE NAROZENINOVÝ ŠKRABADLO A JAKO TO NEPOHODLNÝ IGLŮ KTERÝ MÁM ALE DOCELA RÁD PROTOŽE JE TO JEDINÁ VĚC KTEROU MI BELLIČKA NECHALA. POTOM JEŠTĚ MAMINKY TABURETKA MÁ STEJNOU BARVU NA TÉ MŮŽU OBČAS SPÁT KDYŽ HOŘÍ KAMNA TO MÁM RÁD. MAMINCE JE TEN KOBEREC MALÝ NEVÍM PROČ SI HO KUPOVALA ALE MNĚ JE AKORÁT A TAK JSEM SI NA NĚJ ZKUSIL LEHNOUT A TEĎ JE ASI UŽ MŮJ PROTOŽE MI HO DALA PŘED IGLŮ A VŽDYCKY MĚ HLADÍ KDYŽ NA NĚM LEŽÍM A TVÁŘÍ SE ŠŤASTNĚ. TAKŽE MÁM NOVEJ KOBEREČEK TAK AHOJ.
VLASTNĚ JEŠTĚ NĚCO MAMINKA MĚ NEDÁVNO VYSADILA NA NEDRÁPEJTOKŘESÍLKO. TO JE TAKOVÁ VĚC NA KTERÉ JE TAKOVÉ OKÝNKO. MÁM MOC RÁD TEN MATERIÁL JE PŘÍJEMNÝ NA ČENÍŠEK.
MÁME NOVÉ KAMARÁDY PAMELKU A TONÍČKA A PÍŠOU NÁM AŽ ZE SEVERU S BELLIČKOU PROBÍRAJÍ OVLÁDNUTÍ LIDSTVA NEVÍM CO TO JE ALE JE HEZKÉ MÍT NOVÉ KAMARÁDY. A TAKY MÁM ASI SVŮJ HRNÍČEK UMÍM PÍT Z HRNKU. TAK PA.


Poltre tohle nesmíš říkat! To jsou přísně tajný věci kočičí!
No co vám k tomu mám říct. Tak vám tak přemejšlim, jestli si ten koberec nechci nechat já. On byl totiž nejdřív přede dveřma. To si Human asi úplně posral, nebo co. Dávat koberec na ležení přede dveře. To se na mě nezlob, můj Humane, ale to jsi musel být fakt ožralej, udělat něco tak nesmyslnýho!! Tak jsem s ním udělala krátkej proces a za běhu ho odsunula pryč. Pak ho dal Human před to iglů. Tak jako jo, to by mohlo bejt. Ale jsem dotčena, že mně ho nikdo nenabídl a najednou je to prej koberec Poltrův. Že já mám krabici u kamen a čestný a přednostný místo v posteli, tak aby měl prej taky něco svýho. To mu nestačí to nepohodlný tvrdý iglů??? Jako nevim, asi si ten koberec chci nechat já. Takže ještě uvidím.

 


Komentáře

1 Atheira | Web | 9. března 2018 v 12:25 | Reagovat

Belličko, já nevěřím, že k podobnému přepisu došlo jen přenosem myšlenek. Musíš mít o nějaký speciální překladač, protože všichni moc dobře víme, že Poltříkovy myšlenky mají formu huhusugukuguhuu, takže v tomhle palec nahoru. Ale teda ta podlost, kdy jsi proti tomu hlupci použila mylné info o horním růžku, kam bydliště Pamelky určitě nespadá, tak to je od tebe ošklivý.

2 stuprum | Web | 10. března 2018 v 4:34 | Reagovat

Nejvíc se mi líbí, že rozumí, že u humanů jde o ovládnutí lidstva. :)

3 Sova přepálená | Web | 13. března 2018 v 12:40 | Reagovat

Toníček a Pamelka jsou trochu smutní, že nevíte, kde bydlíme. Říkali, abyste poprosili Humana, aby vám to ukázal na mapě. A nevím, jak s těmi dvěma teplomíry chcete ovládnout lidstvo, to vám asi bude dlouho trvat. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama