Letní svátky

13. července 2018 v 11:09 | Lucirä |  Deníček slečny Daryl

Sváteční dny minulý týden zapříčinily něco jako krátkou verzi letních prázdnin. S trochou hluku, hádek a hromadou sluníčka. O klidu se, vzhledem k rekonstrukci, která u nás v domě probíhá, mluvit rozhodně nedá, ale o odpočinku ano. Chvíli jsem vážně měla pocit, že se za necelé dva měsíce vrátím do školy a že teď v tuto chvíli na ničem nezáleží, protože mám prázdniny a nemusím nic řešit. Ve skutečnosti to tak bylo jen na čtyři dny a já se nevrátím do školy, ale do práce, nicméně jsem s tou skutečností úplně v pohodě.Šílenství kolem Lany se mě vyhlo obloukem, přestože si v ní, vzhledem k jejímu stylu, našli zalíbení téměř všichni milovníci retra. Tahle písnička mě ale z neznámých důvodů doslova pohltila; některé její části mi přijdou až trochu otravné, ale jako celek je tak příjemná a chytlavá, že jsem si ji zamilovala.


Teď jsou ale "prázdniny" tatam. A léto s nimi. Týden se sešel s týdnem a je tu zase pátek, tentokrát 13. Celý týden se budím do zdánlivě podzimních rán, které bych obyčejně měla nesmírně ráda, kdyby se to dělo až tak za 2 a půl měsíce. Teď mi léto a jeho teplá slunečná rána vážně chybí. Je to letos celé takové matoucí. Člověk se nestihne ani naladit na tu správnou vlnu letních nálad a další ráno je šedivé. Snad se léto vrátí alespoň na naše společné holčičí dobrodružství, které začne za týden.

 


Komentáře

1 Jíťa | Web | 18. července 2018 v 17:41 | Reagovat

Počasí mě taky letos trochu mate... místo jara léto, a teď v létě skoro podzim... Snad se to v srpnu srovná a bude hezky na pobíhání mezi balíky slámy na polích :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama