Deníček slečny Daryl

The real Snape's daughter

26. července 2013 v 12:38

Tatínek by na mě byl určitě pyšný. Konečně je vidět, že jsem jeho. Aneb když vás jeden den napadne, že byste se obarvili na černo, a další den to uskutečníte. Ani jsem nad tím moc nepřemýšlela, prostě jsem do toho šla. A celkem se mi to líbí. Světlá barva prostě není pro mě - červenou jsem sice milovala, ale hned se vymyla a akorát mi zničila vlasy ještě víc, než jsou. A hnědá hned vybledla a měla jsem na hlavě neidentifikovatelně vyblité cosi. Severus i Bellatrix jsou černovlasí, tak teď alespoň nekazím náš rod :D
Na fotce jsem nenamalovaná, je to vyfocené chvilku po barvení, takže to berte s rezervou (aneb naivně věřím, že až se upravím a namaluji, budu hezčí! :D) Jen nevím, co s obočím. Asi ho budu muset dát zvýrazňovat trochu jiným odstínem, jelikož když to neudělám, vypadá to jako bych žádné neměla. A lidi bez obočí jsou hrozně divní.
Ale to tady stejně nikoho nezajímá, takže ještě jedna věc, kvůli které píšu. Dnes odjíždím do Hradce Králové s Alexem, budeme si tam chvíli bydlet samy v bytě jeho prarodičů (který je jen tak mimochodem kousek od nákupního centra Futurum - YES! Konečně se zase nacpu pořádnou dávkou sushi a něco si koupím! :D). Na blog jsem přednastavila dva články, které jsem psala sice už na bývalý blog, ale chci je i tady a nic jiného jsem na blog napsat nestihla (jelikož celé dny pařím The Sims 3 :D)

Tak se tu mějte hezky, brzy se zase ozvu :)

Výzvy

21. července 2013 v 12:59 | Luci Lestrange

Opět bloguji

20. července 2013 v 14:33
Píše se den 20. 7. 2013 a jedna čarodějka ze Zmijozelu, která úspěšně dostudovala Bradavickou školu, si opět založila blog. Aneb vracím se na blog.cz a doufám, že už zůstanu. Blogspot mi opravdu nesedl. Chci psát, chci se chlubit. Vlastně mě k tomu tak trochu dohnala má sestra, která bloguje už snad 376 let a pořád jí to baví. Chci do toho taky spadnout a psát, psát, psát, psát. Jako dřív!
Chci sem konečně dávat všechno, na co si vzpomenu. Mé názory, mé zážitky, mé myšlenky, mé nápady, mé fotografie, mé kresby, mou tvorbu. Každou maličkost, která mě napadne. Otázkou je, jestli to bude někdo číst. Ale co je mi po tom, hlavně, že se mám kde vypsat.

Můžete mě znát ze dvou blogů. Buď jste mě znali jako nejcholeričtější dítě na světě z blogu Thesims2-Lucka, nebo z blogu s dalším trapným názvem, a to Pokemon-World, na kterém jsem byla do nedávna, ale psala jsem tam už opravdu málo. Ale to není podstatné. Teď jsem tady a zabijte mě, jestli mi to nevydrží.
.
 
 

Reklama