Deníček slečny Daryl

Nový článek nový článek nový článek

23. září 2013 v 23:08 | Luci Lestrange
Začíná zima! Zase mám teď do středy praxe. Takže zase dělám grafiku v programech jako je Zoner Callisto nebo Open Office. Aneb grafik si musí poradit! :D Nesnáším to tam, dělají si ze mě sluhu. Kdyby tam byl Photoshop, nestěžuji si! Ráno, když tam jezdím, mám hrozně zvláštní pocit. Venku se teprve rozednívá takže je trochu tma a ta atmosféra je tam hrozně "THIS IS HALLOWEEN!". No a večer mám zase pocit, že už budou brzy Vánoce. Což tak trochu není jen pocit. Ony vážně brzy budou. Ale to nedává vůbec žádný smysl, jelikož před pár týdny byl Nový rok. Vážně, nevěřím tomu, že od té doby už uběhlo cca 9 měsíců.
Nic se mi nechce, nejradši bych spala, mám neustále depresivní nálady. Tohle období mě vážně nebaví. Už se to ale zlepšuje. To je prostě podzim. Nikdy se mě ty podzimní deprese netýkaly. Asi už stárnu!
Trochu dřou plány s cosplayem. Ale mrtvá nevěsta bude! Už mám objednanou barvu na textil a musím si někam sjet pro barvičky na ksichtík a zkusit už alespoň ten make-up. Fakt by bylo o hubu, abych si ho zkoušela malovat až v den AkiConu a pak zjistila, že to vlastně vůbec nevypadá jako Emily. :D Ovšem nejsem si jistá, jestli budu mít ještě nějaký jiný cosplay. Ale co, radši jeden pořádný, než několik nedodělaných.

Ve čtvrtek mě Alex bude nejspíš fotit, aneb prohodili jsme si role fotografa a modela. Ačkoli je to pro mě nepříjemné, stát před fotoaparátem, když za ním stojí někdo jiný než má ruka, rozhodla jsem se, že chci také hezké fotky. Takže se hrozně těším a zároveň budu mít co dát na blog! Yes! Snad z toho nesejde a focení vyjde. :)

Au, au..

19. září 2013 v 22:02 | Luci Lestrange
Takže, v první řadě se omluvím. Nebyl čas ani nálada psát na blog. A na víkend zase nebudu doma. Ano, kašlu na blog, už zase jako kdysi dávno. Ale v týdnu to prostě nejde. Přijdu domů buď otrávená, nebo unavená. Hrozně mě štve to počasí, působí na mně až moc depresivně a mám z toho věčně divnou náladu. Ale dnešní den byl fajn. Byli jsme s Alexem na intru slavit narozeniny kamarádky, takže byla sranda. Samozřejmě nechybělo víno a nějaký ten úraz. Nevím, jak je to možné, jen jsem se trochu ťukla o roh skříňky a mám už několik hodin pocit, že mi upadne ruka. Blbě se mi i píše na klávesnici, natož třeba na mobilu. Bolí to jak čert. O Belličce možná víte už z blogu mé sestry, ta je teď marod. Udělal se jí strup na krku a protože to neustále blízala, měla to hrozně ošklivý. Takže teď nosí šátek a je hrozně roztomilá. :3 Nevím teď, co víc bych napsala, jsem hrozně unavená a ještě si musím připravit do školy a sbalit si věci. Asi jen, nebojte, zase to tu nějak oživím, jen to s tou školou jde těžko dát dohromady. :)

Článek o tom, jak dva dny trvaly pár minut

15. září 2013 v 20:34 | Luci Lestrange
Nechápu to. Jaktože je zase neděle? Tohle už fakt nedává smysl, radši to nebudu ani řešit, nebo budu ještě naštvaná. :D Vlastně už tak trochu jsem. Víkend prostě jako by nebyl. Teda byl fajn, ale přišlo mi to jako pár minut. Zítra zase škola - ani by mě to tolik nevadilo, až na to vstávání, taky na to, že bude celý týden pršet a hlavně na to, že zítra budu pravděpodobně zkoušená z angličtiny. Probíráme témata k maturitě, které už máme mít dávno probraná. Jak mám mluvit o České republice, když o ní nic nevím? :D Ačkoli angličtina není mou silnou stránkou, v tomhle případě mě štve především to, že se budu muset naučit všechny ty informace o naší zemi. Nebude tak velký problém dát do kupy ty věty v angličtině, pokud bych si ovšem něco pamatovala česky.

Friday 13th

13. září 2013 v 19:37 | Luci Lestrange
Vlezu na FB, a co nevidím - samý status na téma Pátek 13. Ale tak co by ne, jen mě trochu štve, jak ho každá patnáctiletá holka považuje za svůj nejoblíbenější den, aniž by věděla něco o jeho původu. Asi se pak cejtí hrozně cool.
Mně osobně nikdy Pátek 13. nepřinesl žádné neštěstí, ani jsem neměla smůlu (ťuk ťuk ťuk). Ovšem dnes ráno, aniž bych si to v tu chvíli uvědomila, mě tak trochu neštěstí potkalo - ujel mi autobus, jelikož jsem zapomněla, že od včerejška jezdí místo vlaku. Sedím si tak na vlakové zastávce a říkám si, že by už měl jet. Kouknu na mobil, je 7:25... To je divné. Když v tom jsem nahlas vykřikla "Kurva!", vstala jsem a štrádovala si to zpáty k baráku. Jezdí to totiž ve 26 a autobusová zastávka je od té vlakové celkem daleko. Stepovala jsem před barákem a přemýšlela, co teď. Všimla si mě babička, která mě samozřejmě sjela jako psa, jen protože jsem zapomněla (to jí příště připomenu, až zase půjde pro něco do špajzu se slovy "Pro co jsem to šla.."). Tak jsem se rozhodla jít do vedlejší vesnice na jiný vlak, je to jen kousek, ale byla celkem kosa a navíc jsem nachcípaná. A samozřejmě, autobus měl pár minut zpoždění a asi ve 30 mi projel před očima. :D
A máma mi poradila, ať se vykašlu na školu, jelikož jsme měli jen 4 hodiny a jinak 2 těláky (mám uvolnění), takže bych tam zbytečně čekala. Tak jsme s Alexem asi hodinu a 40 minut čekali na další vlak a jeli rovnou k němu domů.
Ale jinak je dnešní den fajn, jen začal poněkud komicky. :D A co váš Pátek 13.? :)

PS: Dnes ráno jsem se probudila s hrozně "hororovu náladou". Okamžitě mě napadlo si tématicky pustit právě Pátek 13. A ačkoli chtěl Alex koukat na Kick Ass 2, asi mi můj návrh projde, jelikož jsem ho šla i tak stáhnout a koukám, že ho v 10 dávají na Nova Cinema, takže máme o práci míň a já mám radost! A díkybohu je to ta původní verze (1980), která má sice taky mnoho odpůrců, ale pro mně je to prostě hororová klasika. Jasona moc nemusím, můj favorit je Freddy, ale kouknu na ten film ráda.

So cute!

12. září 2013 v 19:17 | Luci Lestrange
Ten moment, kdy si uvědomíte, že váš pes je vlastně to nejroztomilejší stvoření na světě! :D
Musela jsem to sem hodit, protože tahle fotka je to nejsladší, co jsem kdy viděla!! :3

První týden za mnou

7. září 2013 v 11:07 | Luci Lestrange
Až na to, že jsem od pondělí slovo "maturita" slyšela nejméně 3478512x, tak to šlo. Ale jen co zas musím sedět na těch tvrdých židlí, mě záda bolí stokrát tolik než o prázdninách. A navíc bych neustále spala. A hrozně mě serou prváci. Přijdou si tam a chovají se jako prasata. Jestli jsem se někdy já chovala taky takhle, tak potěš.
Jen mě hrozně štve, že zanedbávám blog. Přijdu ze školy a po většinu času už nemám náladu něco psát, a nebo nevím co. Přesně tohohle jsem se bála.

Mudlové everywhere

3. září 2013 v 17:54 | Luci Lestrange
Škola. Začala teprve včera a už teď jí mám po krk. Víc než kdy jindy! Nevím, co mě štve nejvíc, jestli to, že máme rozvrh úplně na hovno, nebo to, že se bojím maturity. Nemám na nic a na nikoho náladu, opravdu mě obtěžuje sedět tam v té lavici mezi těmi lidmi. Vůbec se mi po nich nestýskalo a nenajde se jediný člověk ze školy, o kterém bych mohla říct, že ho ráda vidím. Nevím, ale teď nemám potřebu se s nimi bavit už vůbec. Raději celý den budu mlčet a čekat, až budu moct jít domů a mluvit s někým normálním. Třeba s Belličkou.

Smutný Pusheen dává sbohem prázdninám

1. září 2013 v 22:42 | Luci Lestrange
NEEEEE!! Já to nechápu. Jak?! Jak to mohlo utéct tak rychle? V tom musí být černá magie protože tohle přece není možné! To nejde! Proč už končí to spaní ve stanu, teplé večery u ohně, koupání v bazénu, celé dny u filmů, chození spát kdo ví kdy a vstávání dopoledne? Proč? Na podzim se už sice začínám celkem těšit, jelikož léto jsem si už užila, ale škola prostě ne! To spaní mě mrzí nejvíc. Jak mám vstávat v 6, když jsem zvyklá vstávat ve 12, to opravdu nechápu...

Navíc, teď budu ve čtvrťáku. Nevěřím tomu, že to tak rychle letí. Nechci se zase učit, nechci si dalších deset měsíců zapisovat ty nesmysly do sešitu, nechci psát testy, nechci být zkoušená a hlavně nechci jít k maturitě! Já prostě nemůžu jít maturovat, ne a ne a ne! Mám z toho hroznej strach. Chci se vrátít na začátek července. Prosím!

Zase něco nezajímavého.

30. srpna 2013 v 18:44 | Luci Lestrange
Kompenzuji si depresi z konce prázdnin tím, že si musím neustále něco kupovat. Nedávno mi mamka přinesla tričko s tím, že se mi asi nebude líbit. Byla jsem z něj nadšená, přesně takováhle tílka odpovídají přesně mému stylu. Šedé s černým potiskem lebek a navíc pohodlně dlouhé. Dál jsem si musela koupit nové kalhoty - jsou to obyčejné džíny, ale poslední dobou už jsem vážně neměla žádné, které by se daly nosit. Sice jsem původně chtěla černé, ale v kabince jsem pochopila, že do nich svou prdel nenarvu a ve větším je neměli. :D A k tomu jsem si koupila i nové síťované punčocháče, nemohla jsem je zase dlouhou dobu nikde sehnat za přijatelnou cenu, ale konečně je mám (snad je neroztrhnu při prvním nošení, jelikož na to jsem vážně expert). No a krom laku na nehty jsem si dnes koupila ještě černé tílečko v GATEu. Mimo jiné, dnes se chystám si uklidit ve skříni (což je na mně až moc těžký úkol) a konečně se zbavit věcí, které nenosím.

Hail to the King!

27. srpna 2013 v 14:37 | Luci Lestrange

KONEČNĚ! Dnešním dnem moji miláčkové oficiálně vydali nové, v pořadí už 6. studiové album. Jelikož poslední album s názvem Nightmare vydali v roce 2010, bála jsem se, aby se jejich styl hudby příliš nelišil. Ale jsem mile překvapená, na to album jsem se těšila dlouhou dobu a pořád jsou to ti staří dobrý Avenged Sevenfold, a to i s novým bubeníkem Arinem, kterého jsem si mimochodem už celkem dost oblíbila, i když je to mezi nimi takový zajíček. Přijde mi vážně roztomilý.
Už jejich předposlední album Nightmare bylo bohužel bez Reva, který zemřel v roce 2009. A v tom albu byl song So Far Away, který byl věnován právě jemu. A přesně jak jsem očekávala, Avenged Sevenfold nezklamali ani tentokrát a složili o něm další píseň s jeho jménem v názvu - St.James. Je to sice bonus track, ale já si ji oblíbila snad nejvíc ze všech.

"St James is the light to So Far Away's dark"

Ta věta mluví asi za všechno. Je smutné, že už s nimi Rev nemůže být, ale snad tenhle song slyší a je na ty kluky pyšnej. Pouštěla jsem si ji hned několikrát za sebou. Rozhodně si tohle CD časem musím pořídit v originále. Miluju je! Jsou to pořád oni, i když chybí jejich velká část, kterou Rev představoval. Ale... já mám při poslechu těch písniček pocit, jako by byl pořád s nimi. Což on je. Protože jejich písničky mají duši.. a tou duší je bezpochybně on. Díky, Avenged Sevenfold. Nezklamali jste.
 
 

Reklama