Deníček slečny Daryl

Jarní sobota

1. března 2014 v 19:08 | Luci Lestrange
Dnešní den je skvělej. Ani jsem to nečekala. Je prostě vidět, že přichází jaro. To počasí člověku zlepší náladu o 100%! Po dlouhé době jsem se taky pořádně vyvenčila. Nejdřív jsem se šla vyfotit s naší novou kočkou (znáte mě, neustále fotím sebe, sebe s něčím, něco a všechno). Potom jsem se šla projít s mamkou a sestrou, ke koním a ovcím, takže další várka stopadesáti fotek. A jelikož se moje sestra Legolas dala na dráhu lukostřelce, tak jsem si to šla taky vyzkoušet. No, možná jsem to neměla dělat, ale to z fotek asi poznáte sami.. :D

Uvidím svého budoucího muže

1. března 2014 v 0:19 | Luci Lestrange
On byl únor? Aha. A můžeme ho smazat? Dobře. Tak jo, vůbec neuběhl měsíc od mé poslední zmínky o mém životě. Ale na asku mě najdete vždycky, takže jste se o mě snad nebáli. No, asi by se o mě tak jako tak nebál nikdo, protože sem stejně nikdo nechodí. A já se nedivím, hnije to tu. Pojďme to shrnout.

Za týden mě čeká maturitní ples. Náš nástup bude hrozná ostuda, jelikož jsme s tím začali nedávno a vůbec nejsme sehraní. Ale těším se, celkem. I když mi přijde, že se na něj víc těší moje máma, než já. Její vyptávání už mě celkem štve. :D Ale co mě štve víc, to jsou moje vlasy - aneb když se někdo snaží přebarvit černou barvu (ta svině mi drží od léta, a to to byl šampón!) na červeno bez odbarvování. Tentokrát mě moje vyzkoušená barva zklamala a nešlo to, takže vypadám jako datel. Pochopitelně mi to odbarvilo jen odrosty. :D
A je tu především jedna důležitá věc, která se odehrála (vlastně teprve odehraje!) v mém životě. A to mé napůl splněné přání. Co přání, jeden z největších snů...


Lístek na Avenged Sevenfold. Při té představě, že je opravdu uvidím, že budu tak blízko (raději si připlatím za Golden Cirle a probojuji se až k pódiu) a na vlastní oči uvidím Synystera Gatese uši uslyším jejich hudbu, se mi podlamují kolena. Nemůžu tomu uvěřit, vážně jsem zvědavá na ten pocit, když moji kluci budou přicházet na pódium, když mám husí kůži už teď... O:) Myslím, že 17.červen bude jedním z nejlepších dnů v mým životě.

Nemocná, hladová.

16. ledna 2014 v 18:58 | Luci Lestrange

Proč jste všichni tak hrozně zlí? Já jsem nemocná a nikdo mi nedaruje ani jedinej komentář. Pff.

Sice mě štve ta blbá rýma a to, že mě v noci bolí v krku tolik, že nemůžu usnout (dneska jsem se o to snažila do tří do rána a pak jsem si šla vzít další prášek), ale tak aspoň si odpočinu od školy. Jen se válím doma a koukám na filmy. Nejhorší na tom všem asi je to, že nemůžu zpívat. Už bych si zase chtěla vzít do rukou kytaru a něco si zakrákat. Život je nespravedlivej. A vůbec, proč je venku taková zima? Chci jaro. :D

Mám zase období, kdy si budu stěžovat na všechno a na všechny. A tak jsem si rozhodla, že si našetřím pár peněz, pořídím si všechny CD Avenged Sevenfold (i když mamka mi říkala, že je dostanu, když udělám maturitu, ale asi v tom samy slyšíte ten problém :D), nějaké origoš filmy Tima Burtona - začnu Mrtvou nevěstou, tu chci mít už konečně doma, a v neposlední řadě jsem si na internetu vyhlédla panenku Freddyho Kruegera, kterou chci už několik let, ale stále mi ji nikdo nekoupil. Chtěla bych si toho teď koupil tolik, že nevím, kde dřív začít. A nejhorší je, že mám neustále hrozný hlad (což se mi nestává moc často, když jsem nemocná). Pořád mám chuť na kebab a na sushi! Možná to bude tím, že na FB v posledních dnech projíždím jen fotky na stránce Food Porn.

Proč píšu takový bezvýznamný hovadiny?

Já fakt nevím. Pojďte se mě radši na něco ptát na ask, to mě nikdy nepřestane bavit.

http://ask.fm/LuciLestrange

Fotky, fotky, fotky.

10. ledna 2014 v 18:42 | Luci Lestrange
Týden je za námi. A já se přes ten týden zase ani jednou neozvala. Ale tentokrát mám dobrou výmluvu. Jeden den jsem se totiž učila na angličtinu (zkoušení za 2!), a pak jsem dva dny za sebou fotila (a taky byla focená). No, to toho pak člověk moc nestihne. Za to teď bych měla pohnout a upravit všechny ty fotky. A až to bude, časem to nahraju možná i sem. A když ne, budou na stránce. Týden ve škole byl poměrně klidný (alespoň z hlediska učení). Od pondělka mě můj vtipnej třídní učitel naháněl, abych se přezula. No, tak jsem mu dnes udělala radost. Byl ze mě fakt zoufalej, chudák.

A během týdne mě mile překvapila zpráva o tom, že bude v Praze výstava Tima Burtona. A píší tam cosi o osobním zahájení, takže tam stoprocentně pojedu, ujít si to vážně nenechám. :3

No a teď se narcisticky pochlubím se svými fotečkami, na kterých mám moje sexy legíny, které mi přinesl Ježíšek >:D


Krutý návrat do reality

6. ledna 2014 v 16:48 | Luci Lestrange

NEEEEEEEEEEEE! Já nechci! Proč, proč ta škola musí existovat? Takový klid a teď je to zase samá maturita a ty kyselé ksichty těch sráčů, kteří mi tak hrozně moc nechyběli. Já to tam nenávidím. A nejvíc nenávidím ten "návrat" po tak dlouhý době. Kdo to vymyslel. Prázdniny by neměly nikdy skončit. Jak mám najednou vstát v 6, když jsem zvyklá vstávat ve 12? Jak se mám hned po vstávání začít oblíkat, když jsem občas byla celé dny v pyžamu? Jak mám chodit tak brzo ven, do té zimy, když jsem byla zvyklá, že si lehnu na koberec k televizi? Jak se mám donutit k tomu, abych se šla naučit téma na angličtinu, když jsem celé dny vůbec nic nedělala? Jak se mám vydržet dívat takovou dobu na ty všechny lidi, když je tak moc nenávidím?

No, alespoň mi kamarád donesl externí disk se spoooooustou filmů, převážně hororů. To je jediná pozitivní věc na tom, že jsem dneska navštívila tu ohavnou budovu.

Moje milá maturito

4. ledna 2014 v 14:34 | Luci Lestrange
Jak já se na tu maturitu těším! Berte to jako sobotní pozdrav. Já nechci zpátky do školy! Ale konečně jsem začala něco dělat. Ale nemyslete si, že se to učím. Ale i vytisknutí otázek u sebe považuji za docela velký pokrok. Zatím to je to ale bohužel jen Polygrafie.

Teď si jdu už konečně pustit Sherlocka, tak se ještě ozvu, jak se mi to líbilo!

Doháním

3. ledna 2014 v 19:33 | Luci Lestrange
Zase jsem se vysrala na blog, takže opožděně Šťastnej novej rok. Ať je lepší, než ten minulý! Co se dělo. Hmm. Silvestra jsem strávila doma, víceméně s Hanyuu a Kelly, ale jinak taky v posteli, jelikož mě neskutečně bolely záda.


Před Silvestrem přijela Anežka a tak jsme šly fotit. Konečně jsem mohla ozkoušet nový Canon. Fotky zatím nemám upravené, jelikož jsem hrozně líná, ale byl to fajn den. Nejdřív jsme zašly na kafe, zdrbly každého, kdo nám přišel do cesty, včetně obsluhy, která Anežku málem okradla o kilo, a pak jsme se vydaly do podchodu nafotit lehce lechtivé fotky na přání. Říkám "Tady tudy nikdy moc nechodí. To by byla prdel, kdyby tudy prošel nějakej průvod" a potom jsem si říkala, že příště raději budu držet hubu, jelikžo dvě minuty na to tam prošel vážně vyloženě mega průvod neznámých lidí, kteří na nás koukali jako na blázny. A kluci se samozřejmě smáli jako o závod. Ale byla to sranda. :D No a pak jsme jely k nám a já měla konečně možnost vidět Lesního Ducha, který mě neuvěřitelně zklamal.

Co Ježíšek nadělil..

25. prosince 2013 v 19:16 | Luci Lestrange
Letos jsem byla asi vážně hodná. :D Štědrý Den proběhl tradičně jako každý rok. Vstala jsem absolutně bez "vánoční nálady", ale během dne jsem se na ní tak nějak naladila. Začala jsem zdobením stromečku. Nikdo jiný to u nás dělat nechce, takže je to víceméně povinnost. Ale rozhodně si nestěžuju, baví mě to každý rok. Během toho se připravil stůl, talíře, znáte to.. A pak jsme nanosily se sestrou dárky pod stromeček. A že jich zase bylo!

Celý den jsme pak s rodinnou seděli převážně v kuchyni, povídali si a těšili se na večeři. Ke stolu jsem usedla hrozně hladová a s chutí se pustila do kapra. A pak přišlo to nejlepší - DÁRKY! Ne, já v tomhle směru prostě nikdy nevyrostu. :D Když jsem rozbalovala předposlední dárek, kterým byl samostatný objektiv k fotoaparátu, došlo mi, že posledním dárkem bude můj vysněný Canon! Byl to vážně fajn den, jen škoda, že tak rychle utekl. Vždycky je to takové smutné, když už mám všechno rozbalené a klidím se nahoru. V pokoji jsme se zase se ségrou prohrabovaly mezi dárky a snažily jsme se všechno nějak rozumně uklidit. :D Byl to fajn den, jen hrozně rychle utekl, zkrátka jako každý rok.

No, a teď se vám samozřejmě pochlubím, co všechno jsem pod stromečkem našla. Na asku už jsem si vyslechla, že musíme být asi hodně bohatí, takže abych tomu předešla tady - ne, vážně nejsme, spíš naopak. :D

Veselé Vánoce!

23. prosince 2013 v 19:47 | Luci Lestrange

A zítra tu máme všemi očekávaný Štědrý Den. Miluji Vánoce a hrozně se těším. Chybí mi sníh, ale přece jen tu trochu ta vánoční atmosféra stále je. Když ležím na koberci u televize a sleduji romantické vánoční filmy a v pokoji blikají světýlka a všude jsou připravené dárky, které zítra už budou ležet pod stromečkem. Jsem v tomhle ještě trochu jako dítě, ale vážně se na zítřejší den hrozně těším. Jen to přišlo tak.. rychle! :D S Belličkou se mi dneska podařilo vyfotit hezkou vánoční fotku (až jsem se divila, jak dokáže být roztomilá!), takže tímto vám všem přeji veselé Vánoce, bohatého Ježíška a šťastný nový rok 2014, který vám ovšem popřeji ještě přímo na Silvestra. Hlavně si užijte zítřek, všem přeji hodně rodinné pohody, lásky, štědrosti, dárků a dobrou večeři!

Poslední pečení

22. prosince 2013 v 13:14 | Luci Lestrange
Prasátka jsou u nás tradicí, kterou jsem zavedla já a které nepeče nikdo jiný, než já. :D Nejvíc chutnají dědovi a neustále se vyptával, kdy už budou ty vykrmený prasata, tak jsem se dneska dala do pečení. Na trhu jsem ještě sehnala formičku losa, tak jsem k prasátkům přidala i vykrmené losy. Chtěla jsem soby, ale takovou formičku bohužel neměly.

Prasátka prostě patří k našim Vánocům a tak nesměly chybět. Peču je vážně od dětství, takže by byla škoda to porušit. :D Děda tomu začal říkat "vepřové cukroví" (fuj, zní to hrozně nechutně) a měl hroznou radost, když viděl, že je peču. :D

 
 

Reklama