Deníček slečny Daryl

První vysokoškolský týden

3. října 2014 v 17:59 | Luci Lestrange

Můj milý blogu, neboj se - nezapomněla jsem na tebe.

Ačkoli se mi v počítači válí pár fotek, nedokopala jsem se k tomu, abych některé z nich hodila na blog nebo napsala jakýkoli jiný článek. V úterý mi oficiálně končily prázdniny a ve středu jsem šla poprvé na novou školu, což si říká o nějaký ten zápis do blogového deníčku - první dojmy, zážitky a tak podobně.

Xena - strašilka bojovnice

24. září 2014 v 10:01 | Luci Lestrange

Čas na další deníčkové vykecávky. Delší dobu jsem na blog nic nedala, ačkoli bych chtěla, ale teď zkrátka není o čem psát. Za pár dní by mi měla začít škola a dneska jsem si přivstala, abych si přes internet naházela do rozhvrhu předměty, což se mi stejně nepodařilo tak, jak jsem plánovala, takže to bylo vlastně téměř zbytečné.

Popadla mě vánoční nálada

17. září 2014 v 16:01 | Luci Lestrange

... ale místo vánočních dárků něco neustále kupuji sobě. A nemá cenu psát, že jsem si zase po dlouhé době udělala radost, jelikož to zas tak dlouhá doba nebyla.

Vánoční světýlka mám kolem postele už od minulých vánoc a poslední dobou mě ta vánoční nálada vážně přepadá skoro každý den. Nebo spíš večer. Obzvlášť, když si ještě pustím nějaké punk-rockové covery známých vánočních písniček a k tomu si zapálím svíčku. V kombinaci s těmi světýlky už se asi není čemu divit.

The Sims 4 poprvé

12. září 2014 v 19:05 | Luci Lestrange
,,Nebudu hrát The Sims 4, protože tam nejsou batolata a bazény!"
Vážně má cenu papouškovat něco, čeho byste si pravděpodobně ani nevšimli, kdyby se o tom nezačalo psát na oficiálních stránkách? Čtvrtý díl The Sims je skvělý! A upřímně, na hraní je to mnohem pohodlnější, než trojka.


Co se děje a neděje

7. září 2014 v 20:51 | Luci Lestrange

Čas na další bezduchý deníčkový zápisek!

Sice se nic moc neděje a většinu času jsem doma, ale i tak se snažím užívat si poslední měsíc prázdnin. Nedávno jsme se sestrou konečně dokoukaly Supernatural, což je trochu depresivní, ale naštěstí je tu brzy další série. Sledovaly jsme to docela dlouho, asi od března, ale o to víc jsem si to vychutnala. Teď jsou kluci pryč a neuvěřitelně mi chybí.

Mimochodem, ten černý vetřelec na fotce vedle Vasila je nový přírůstek do naší kočičí rodiny. Přišel s mamkou z procházky, jak kdyby ji znal celý život. Asi je to nějaký tulák, takže kdo ví, jak dlouho u nás vydrží, ale je vážně hrozně nádherný, takže bych se vůbec nezlobila, kdyby u nás nějaký ten čas pobyl.

1.září bez školy a podzimní nálada

2. září 2014 v 22:54 | Luci Lestrange
Poprvé jsem nešla 1.září do školy. A bylo to divné! Ta představa, že tam všichni jsou a já už tam nepůjdu. Nikdy. Celkem se mi zastesklo, obzvlášť když jsem si projížděla fotky z posledních dnů. Stužkovák, maturiťák, poslední zvonění a nebo naše trapné selfie z hodiny češtiny, které jsme fotily s kamarádkou.

Místo toho jsem byla 28. srpna na zápisu na vysokou, kde jsem se zdržela dvě hodiny a nevím vůbec nic. Zjistila jsem akorát to, že chodit od nádraží do školy pěšky je vážně sebevražda a že moje sestra musí být mimozemšťan, když to zvládá s přehledem. Další, a o něco milejší zjištění bylo včera, kdy jsem se dozvěděla, že budu mít v rozvrhu jen pět povinných předmětů a všechno jsou to přednášky. Ještě si tam na konci měsíce naházím volitelné, na které jsem se už koukala a pokud všechno vyjde, budu mít volné pondělí i úterý, tak snad! Jsem celkem zvědavá, jak to tam budu zvládat. Ale o nic nejde a zkusit se má všechno.

Honest, let's make this night last forever!

15. srpna 2014 v 14:52 | Luci Lestrange

V poslední době jsou tu převážně jen nudné články k Music Challenge, ale zkrátka nebylo o čem psát a já už chci mít tu výzvu za sebou. Dneska odjíždím do Prahy na koncert kapely Blink-182 a přespím u kamarádky, se kterou se za den nebo dva vrátím k nám, ještě přesně nevím kdy, ale určitě na tom budu časově dost bídně a nebudu téměř na počítači, takže tu asi bude pusto a prázdno. Ale pokusím se po večerech sepsat report z koncertu a mám přednastavené poslední články k Music Challenge, jelikož jich zbývá už jen pár.

Za chvíli vyrážím s bratránkem a jeho kamarádem na vlak a asi si umíte představit, jak hrozně se těším, takže to nebudu prodlužovat - zkrátka se mějte krásně!

Let's go!
Don't wait!
This night's almost over!
Honest,
let's make
this night last forever!

Návrat do nudné reality

7. srpna 2014 v 22:30 | Luci Lestrange
Kelly už je nějaký ten den pryč a panuje tu opět tak trochu nuda. Články jsem měla napsané předem, takže jsem mohla jen pohodlně klikat na tlačítko "zveřejnit" a každý den bylo na blogu živo. Teď už blogová pohodička končí.

Dneska jsem si vstávala opět ve 12 hodin a čekala na mě "snídaně" od mé drahé sestřičky Hanyuu. Tak trochu jsem si o ní řekla, jelikož jsem nedávno na své oblíbené stránce našla fotku lívanců ve tvaru Jasonovi masky a zkrátka jsem neodolala.

Každý den je teď ale stejný (tedy až na včerejšek, to jsem se dozvěděla, že jsem kluk, transvestita, moralista, který neumí pravopis, hipster a největší pozér), vstanu z postele dopoledne, sednu k počítači, sleduju SPN a tak podobně. Ale abyste si nemysleli, že nic nedělám, náhodou jsem se trochu pohla v renovování pokoje a už to začíná vypadat docela k světu! Taky už bylo na čase, ale ještě stále tu na jedné velké stěně straší ta fialová barva. Snad zmizí co nejrychleji, stejně s tím flekatým stropem.

No a samozřejmě se nebudu vytahovat jen se snídaní od staršího sourozence, jdeme dál!

Winchestars - den osmý a devátý

6. srpna 2014 v 20:53 | Luci Lestrange

A je po všem...

Winchestars - den sedmý - Chraň nás od zlého

6. srpna 2014 v 12:04 | Luci Lestrange

Původně se myslelo, že Kelly pojede domů už v sobotu, ale nakonec se jí nechtělo a ještě se zdržela, což je jedině dobře. Už jsem měla za to, že tenhle den bude taky bez nějaké dokumentace, jelikož jsme si jen pustily již zmíněné Paranormal activity (na které najednou nešlo koukat, aniž by si jeden nevybavil ty trapné scény z té parodie), zopakovaly si černou hodinku, během které jsme si tentokrát četly příběhy z Enigmy a nakonec jsme se jen tak nudily u počítačů. Pak jsem tak nějak pronesla, že bych stejně nejradši jela do kina a dala si twister v KFC. Měly jsme už předem naplánované, že až se uvidíme, zajdeme do kina na horor Chraň nás od zlého. K naší smůle jsme ale hned jak Kelly dorazily zjistily, že v Cinestaru už ten film nejede. A bohužel nebyl ani v Cinemacity. Jak jsem to tak ale nadhodila v sobotu, Kelly tam přece jen mrkla znovu a hle! V Cinemacity byl film v programu, takže jsme ani vteřinu neváhaly a začaly se připravovat.

 
 

Reklama