Deníček slečny Daryl

MÁM KRABICI!

26. srpna 2013 v 12:32 | Luci Lestrange
Vzhledem k tomu, že jsem schopná vstát až v půl jedné, mi dnešní vstávání v 8 moc nevyhovovalo. Měla jsem pocit, že už musím do školy. Což byla na jednu stranu pravda, jelikož jsem si jela nechat potvrdit praxe - na svojí základku. Fakt divnej pocit, když se tam po těch letech vracím. A to jsem se zapřísáhla, že už tam nikdy nevkročím. :D No nevadí, to vůbec není podstatné, podstatnější je to, že jsem si koupila něco úžasného a jdu se vám s tím pochlubit!

Aneb ten pocit, když u vietnamců najdete TOHLE!!!
Krabice s Piráty z Karibiku? Kdo by ji nebral? Já když jsem viděla toho Jacka, vykřikla jsem, okamžitě ji popadla a odnášela si jí. Má sestra mě následovala. :D Sice absolutně nevím, co do ní dám a kam jí dám, ale hlavní je, že jí mám! To je všechno, jen jsem se chtěla vytáhnout s tím, jak krutopřísně nádhernou krabici mám a případně docílit toho, abyste mi ji záviděli! Zatím ahoj. :D

Jsem jako Pusheen

22. srpna 2013 v 23:39 | Luci Lestrange

(Nenávidím vymýšlení titulků.)
Já nevím proč, já prostě musím pořád jíst. Zrovna před chvílí. Měla jsem hroznou chuť na sladké, tak jsem si vzala vanilkový muffin. Dojedla jsem ho a měla jsem najednou chuť na něco slaného. A takhle je to dokola - CELÉ DNY! Bože. Jsem opravdu jak ten pusheen. Všude samé jídlo.
Ale to je vedlejší. Já jen, že jsem dlouho nic nenapsala, to protože teď vůbec nemám čas, byla jsem po dlouhé době fotit kamarádku, (fotky naleznete ZDE), takže mám radost. Jednak protože fotky se podle mně docela povedly, a také proto, že jsem se KONEČNĚ zase donutila něco dělat a mohla jsem přidat něco nového na stránku, která pomalu, ale jistě odumírala.
A konečně jsem shlédla Frankenweenieho. Měla jsem ho staženého už hrozně dlouho, ale za boha jsem nemohla najít české titulky. A světě div se, zvládla jsem to i bez titulek! Moje angličtina není nejlepší a měla jsem štěstí, že se v tom filmu často skoro vůbec nemluví. :D Ale jinak jsem rozumněla dobře, což mě samotnou překvapilo.

Zítra jdeme s Alexem na pouť, takže se těším. Naposledy jsem byla loni na Matějské, poutě mám ráda, ale především jen kvůli stánkům a všem těm serepetičkám, které se tam dají koupit. A samozřejmě kvůli jídlu a sladkostím, ale to vás asi napadne. :D Tak zatím, dejte si něco k jídlu za mně, já se snažím už nejíst, když bude ta půlnoc.. :D

Bla bla bla

18. srpna 2013 v 13:21 | Luci Lestrange
Už asi tři dny sedím u počítače a přemýšlím, co napsat na blog. Fakt hrozně moc chci napsat další článek, ale za boha nevím, co psát. Možná je to tou leností. Poslední dobou jen plánuji cosplaye na AkiCon. Zatím jen v hlavě, ale že jich teda je požehnaně a pořád přibývají další nápady. V první řadě rozhodně začnu s Emily, kterou chci mít za každou cenu. Paruka už by měla být na cestě a šaty budou v září, takže se přece jen na konec prázdnin maličko těšit můžu. Nechci si přiznat, že zbývá už tak málo dní. Nějak moc prožívám to, že teď budu ve čtvrťáku. Jak takový pako, jako jsem já, může někdy odmaturovat? Raději to ani nechci vědět. Budu muset platit vlastní sestře za doučování z angličtiny. :D

Lamičková rýže

14. srpna 2013 v 22:58 | Luci Lestrange
Alex zase vařil tu rýži, s kuřecím masem a zeleninou. Je to tak dobrý jídlo, že bych ho jedla nejradši furt. No a tentokrát jsme ten oběd dělali (čtěte "on dělal") i pro ségru s mámou. A moje láska k lamičkám se ozvala. Kdysi jsem na netu viděla fotku, na které byla z rýže vytvarovaná lamička. Tak jsem to chtěla zkusit taky. A Alex navrhl, ať alespoň udělám každému něco jiného - no byl to fakt blbej nápad, vzhledem k mým tvořícím schopnostem. Malfoyová samozřejmě musela mít vlka, nic vhodnějšího pro ní nás nenapadlo. A tak jsem se snažila uplácat vlka. Její reakce byl výbuch smíchu. Mamce se labuť líbila. A Alexovi kočka taky, ačkoli jako kočka podle mně vůbec nevypadala.


A i když ta lamička nevypadá tak jako na netu, mně se líbí a tu sem prostě musím hodit. Lamičková rýže, om nom nom. Na to, dát sem i ostatní výtvory, nemám odvahu. :D A ačkoli má Hanyuu neustále kecy, že na fotce to maso vypadá jako jistá hnědá věc, to jídlo je neuvěřitelně dobrý a chutnalo všem!

PS - příště se už vážně pokusím napsat něco záživnějšího a delšího.

Budu mrtvá nevěsta.

12. srpna 2013 v 19:46 | Luci Lestrange
Mě už to nic nedělání zabije. Ale pomalu na mě doléhá to, že se blíží škola a že budu tenhle rok maturovat. Já a maturovat. To je tak vtipná kombinace..
Dost keců o tomhle nechutným tématu. Advík mě tak nějak motivoval k tomu, udělat si nějaký další cosplay. Tentokrát si s tím chci dát ale vážně záležet. První cosplay, pro který jsem se rozhodla a na který se nejvíc těším, je Emily - Mrtvá nevěsta Tima Burtona. Už mám zařízenou paruku (ťuk,ťuk,ťuk, aby se něco nepos*alo) a šaty, o kterých úž mám přesnou představu, jak je předělat. Samozřejmě schází ještě spousta věcí, třeba maličkosti jako je makeup, jelikož bílý se dá u nás sehnat jen přes internet, alespoň co já vím. Původně jsem to chtěla držet v tajnosti, dokud nebudu mít cosplay skoro hotový, ale to bych stejně nevydržela. A Alex mi možná bude dělat Victora. Ohohó, snad se to povede!

Dalším cosplayem bude pokémon - Clefairy (gijinka version). Aneb chci na něco zase použít svou růžovou paruku, kterou jsem si koupila na Nyu. Všechny potřebné věci tak nějak mám, jen budu muset vyrábět ouška, ocásek a "křidélka". Tenhle cosplay bude takový volnější, tudíž se není čím stresovat. Ale i s tím si chci dát záležet a neodfláknout ho! :)
No a poslední, nad kterém už dlouhou dobu uvažuji, je Wednesday Addams - já tu holku prostě žeru! Jen nevím, jestli ji stihnu do Akiconu. Řekla bych, že spíš ne, protože jedna věc je čas a druhá věc jsou finance. Takže si ji asi nechám na někdy jindy, ale cosplay na ní chci určitě.

Ahoj já jsem Hulk.

8. srpna 2013 v 12:01 | Luci Lestrange
Nesnáším vymýšlení názvu článků. A než odjela Verča, stihla jsem udělat ještě jednu fotomontáž s Avengers. Hulka nikdo nechtěl, tak jsem tam hodila svůj ksicht - nepoznali byste rozdíl! (na konci článku se můžete přesvědčit).
Od té doby co se naše fantastická čtyřka (já, Alex, Verča, Hana) rozutekla do všech stran, jsem ještě na blog nestihla napsat. Byl to fajn týden, ze kterého máme spoustu vtipných fotek. Ach, jak mě chybí ty žolíky s Harrym Potterem! :D

Advík je už dnes, ale my tam s Alexem nakonec jedeme v pátek ráno a večer zase domů. Ale tak stačí mi to, aspoň nebudu hladovět a vyspím se krásně doma. Ale těším se tam, snad si něco hezkýho přivezu domů. A tentokrát si poprvé beru s sebou svůj foťáček, protože budu mít málo věcí, takže budu dokumentovat a dokumentovat. A v sobotu bych už mohla něco z Advíku napsat na blog.

Další novinkou je, že jsme se včera s Alexem dozvěděli, že je z Mrzimoru. Takže teď tu od včerejška pokřikuje "Everyday I'm Hufflin". Ještě s tím není úplně smířený. Bere to těžce, ale zvládne to.
A Hanyuu mě přiměla k tomu, abych jí k houslím hrála na kytaru doprovod k dvoum skladbám z Pána Prstenů/Hobita. Jaká to čest! A za nějaký čas to chce nahrát, tak snad se to povede a bude to alespoň na takové úrovni, že to budu schopná dát i sem na blog. :D

Má vášeň...

4. srpna 2013 v 0:58 | Luci Lestrange
... spočívá v tvoření nesmyslných a ohavných fotomontáží. Včera jsem tvořila do půl čtvrté do rána, za zády jsem měla smějící se sestru s její kamarádkou Kelly. Aneb umíme se zabavit.
V létě bývám hrozně unavená, asi tím teplem. Usínala jsem už v 9. A pak jsem si dala kafe (které mi nechutná a piji ho vážně jen výjimečně). A hle - vydržela jsem dalších několik hodin! A za tu dobu jsem stihla udělat ze sestry hustoobočňáka Legolase, mužnou Arwen a velice zvláštního Froda, z Kelly jsem udělala mastnovlasého Aragorna, vousatého brýlatého Gandalfa, a Sama s opravdu divnou hlavou. A já jsem dopadla jako vousatý Gimli (když už mi v testu vyšel ten trpaslík) a můj milovaný Glumíšek! A z Alexe vyspce soustředěného Legolase, aby se neřeklo, že jsem ho do svých nočních divokých hrátek nezapojila. :D

Šly jsme spát s pocitem, že si ráno řekneme, co jsme dělaly celou noc.
Probudily jsme se v jednu hodinu odpoledne.

A já neskončila. Udělala jsem ze sebe nalíčeného Brumbála (to byl vždycky můj sen!), ze sestry Moodyho a Lupina a z Kelly Siriuse a Tonksovou s ještě divnější hlavou, než měl Sam.
A nakonec jsem to všechno zakončila tou nejkrutopřísnější fotomontáží - udělala jsem z nás všech Kameny!


The real Snape's daughter

26. července 2013 v 12:38

Tatínek by na mě byl určitě pyšný. Konečně je vidět, že jsem jeho. Aneb když vás jeden den napadne, že byste se obarvili na černo, a další den to uskutečníte. Ani jsem nad tím moc nepřemýšlela, prostě jsem do toho šla. A celkem se mi to líbí. Světlá barva prostě není pro mě - červenou jsem sice milovala, ale hned se vymyla a akorát mi zničila vlasy ještě víc, než jsou. A hnědá hned vybledla a měla jsem na hlavě neidentifikovatelně vyblité cosi. Severus i Bellatrix jsou černovlasí, tak teď alespoň nekazím náš rod :D
Na fotce jsem nenamalovaná, je to vyfocené chvilku po barvení, takže to berte s rezervou (aneb naivně věřím, že až se upravím a namaluji, budu hezčí! :D) Jen nevím, co s obočím. Asi ho budu muset dát zvýrazňovat trochu jiným odstínem, jelikož když to neudělám, vypadá to jako bych žádné neměla. A lidi bez obočí jsou hrozně divní.
Ale to tady stejně nikoho nezajímá, takže ještě jedna věc, kvůli které píšu. Dnes odjíždím do Hradce Králové s Alexem, budeme si tam chvíli bydlet samy v bytě jeho prarodičů (který je jen tak mimochodem kousek od nákupního centra Futurum - YES! Konečně se zase nacpu pořádnou dávkou sushi a něco si koupím! :D). Na blog jsem přednastavila dva články, které jsem psala sice už na bývalý blog, ale chci je i tady a nic jiného jsem na blog napsat nestihla (jelikož celé dny pařím The Sims 3 :D)

Tak se tu mějte hezky, brzy se zase ozvu :)

Výzvy

21. července 2013 v 12:59 | Luci Lestrange

Opět bloguji

20. července 2013 v 14:33
Píše se den 20. 7. 2013 a jedna čarodějka ze Zmijozelu, která úspěšně dostudovala Bradavickou školu, si opět založila blog. Aneb vracím se na blog.cz a doufám, že už zůstanu. Blogspot mi opravdu nesedl. Chci psát, chci se chlubit. Vlastně mě k tomu tak trochu dohnala má sestra, která bloguje už snad 376 let a pořád jí to baví. Chci do toho taky spadnout a psát, psát, psát, psát. Jako dřív!
Chci sem konečně dávat všechno, na co si vzpomenu. Mé názory, mé zážitky, mé myšlenky, mé nápady, mé fotografie, mé kresby, mou tvorbu. Každou maličkost, která mě napadne. Otázkou je, jestli to bude někdo číst. Ale co je mi po tom, hlavně, že se mám kde vypsat.

Můžete mě znát ze dvou blogů. Buď jste mě znali jako nejcholeričtější dítě na světě z blogu Thesims2-Lucka, nebo z blogu s dalším trapným názvem, a to Pokemon-World, na kterém jsem byla do nedávna, ale psala jsem tam už opravdu málo. Ale to není podstatné. Teď jsem tady a zabijte mě, jestli mi to nevydrží.
.
 
 

Reklama